Şimdi Ara

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ANA KONU / 2020-2021 TERCİH DÖNE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.575
Cevap
52
Favori
192.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikili anlaşma yoluyla geldim. İngilterede turizm okuyorum normalde.
  • Hayirli olsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 burslu öğrencilere bakış açısı nasıl ? bir de okul yurtlarının fiyatları nedir? seneye sınava girip kıbrısa gitmeyi düşünüyorum(şuan İTÜdeyim)
  • DAÜ'yü ortam olarak devlet üniversitesi ortamı gibi düşün, burslu burssuz diye bir ayrım yok.

Yurt olarak DAÜ'nün okul yurtlarının fiyatları değişiyor. Yıllık 2.100 liradan baslıyor(elektrik,su sınırsız), ayrıca paket programlar var, yemek, yurt dahil olarak daha uygun fiyatlara geliyor. Konuda linki mevcut inceleyin isterseniz.

Suradan bakabilirsiniz :http://yurtlar.emu.edu.tr/ucretler.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 22 Ağustos 2012; 1:38:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

%100 burslu öğrencilere bakış açısı nasıl ? bir de okul yurtlarının fiyatları nedir? seneye sınava girip kıbrısa gitmeyi düşünüyorum(şuan İTÜdeyim)

Fiyatlar hakkında Uydurmalara inanmayınız..turkiyeyle arasinda fiyat farkı falan yok..dau egitim acısından kalitesini coktan kanıtlamış bı universitedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StopDream -- 22 Ağustos 2012; 17:53:49 >
  • Elektrik-Elektronik Mühendisliği. Böyle bir konu güzel oldu.
  • Yeni gelen arkadaşlar, Hazırlık binası, Rehberlik Ofisin'de Akran Danışmanıyım,

Okul başladıktan sonra yanıma gelmenizi isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zihtumreth

Elektrik-Elektronik Mühendisliği. Böyle bir konu güzel oldu.

Yeni mi kazandiniz?

• Arkadaslar kayit icin uc eylul tarihini beklemeyin ve yurt konusunda hizli davranin.. Bu arada uye arkadaslar imzamiza universitemizi eklersek daha kisa surede yayilabiliriz..

• Ben de mekatronik müh. için geliyorum DAÜ ye.Bi sorum olucaktı pasaportsuz giriş vardı dimi 3 aylığına yanlış hatırlamıyosam.Burdan alınca uzun sürebilir baya 10-15 gün kaldı normalde veriliyo bu sürede ama çipliye falan geçildiği için sıkıntı olabilir.Kıbrıstan alsam pasaportu sıkıntı çıkar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasha Vujacic

Ben de mekatronik müh. için geliyorum DAÜ ye.Bi sorum olucaktı pasaportsuz giriş vardı dimi 3 aylığına yanlış hatırlamıyosam.Burdan alınca uzun sürebilir baya 10-15 gün kaldı normalde veriliyo bu sürede ama çipliye falan geçildiği için sıkıntı olabilir.Kıbrıstan alsam pasaportu sıkıntı çıkar mı ?

1 ay kalabiliyor olmalisiniz 1 ay icinde alabilirseniz ki alirsiniz sikinti olmaz merak etmeyin..

Bu arada danisma burosunun verecegi ogrencimizdir belgesiyle daha kisa surede alabiliyorsunuz yanlis bilmiyorsam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StopDream -- 25 Ağustos 2012; 13:29:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StopDream

quote:

Orijinalden alıntı: Sasha Vujacic

Ben de mekatronik müh. için geliyorum DAÜ ye.Bi sorum olucaktı pasaportsuz giriş vardı dimi 3 aylığına yanlış hatırlamıyosam.Burdan alınca uzun sürebilir baya 10-15 gün kaldı normalde veriliyo bu sürede ama çipliye falan geçildiği için sıkıntı olabilir.Kıbrıstan alsam pasaportu sıkıntı çıkar mı ?

1 ay kalabiliyor olmalisiniz 1 ay icinde alabilirseniz ki alirsiniz sikinti olmaz merak etmeyin..

Bu arada danisma burosunun verecegi ogrencimizdir belgesiyle daha kisa surede alabiliyorsunuz yanlis bilmiyorsam..

Tamam o zaman ben normal olarak kimlikle giriş yaparım daha sonra kıbrısta pasaport alırım.

• Bu arada bolumunuz hayirli olsun. :)

• Saolun inşallah zorlanmayız oralarda :)
  • Zorlanacaginizi sanmiyorum..trafik yok bilet bulma sikintisi yok vs... Kaldiki dogu akdeniz universitesinin kampus acisindan olanaklarina bakildiginda zorlanma ihtimalini bile aklima getirmiyorum..sizin cekinceleriniz var galiba :)

• Arkadaşlar ben dgs ile tercih etmeyi düşüyorumda koşullarda bir maddede sağlık sigortasından bahsediyor. Her ay asgari ücretin %10u ödenmesi gerekiyormuş. Doğrumu bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Arkadaşlar ben dgs ile tercih etmeyi düşüyorumda koşullarda bir maddede sağlık sigortasından bahsediyor. Her ay asgari ücretin %10u ödenmesi gerekiyormuş. Doğrumu bu?

Hayir yillik bir kere alinir bunla ilgili maddeye googlea saglik sigortasi doguakdeniz yazarak ulasabilirsiniz kendi resmi sitesinde gerekli aciklama var...
    http://registrar.emu.edu.tr/ogrencihizmetleri/saglikraporlari.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StopDream -- 25 Ağustos 2012; 13:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StopDream

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Arkadaşlar ben dgs ile tercih etmeyi düşüyorumda koşullarda bir maddede sağlık sigortasından bahsediyor. Her ay asgari ücretin %10u ödenmesi gerekiyormuş. Doğrumu bu?

Hayir yillik bir kere alinir bunla ilgili maddeye googlea saglik sigortasi doguakdeniz yazarak ulasabilirsiniz kendi resmi sitesinde gerekli aciklama var...
    http://registrar.emu.edu.tr/ogrencihizmetleri/saglikraporlari.htm

ek olarak pasaport ve sağlık raporu alınıyormuş siz aldınız mı

• Evet.saglik raporunun icinde hepatit b ve c tstlerine ek olarak hiv teti olmasi gerek ki bunu artik her universite istiyor akciger filmide istenmkte.. Kktc yurtdisi sayildigindan pasaporr almak gerekiyor ancak okul size ogrncimizdir belgesi vererek pasaporttakolaylik sagliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StopDream -- 25 Ağustos 2012; 14:03:07 >
  • tıp fakültesi neden açılmadı bu sene?bir bilginiz varsa lütfen cevaplayın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.