Şimdi Ara

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ANA KONU / 2020-2021 TERCİH DÖNE (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.575
Cevap
52
Favori
192.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ek yerleştirme dahi açıklandı, DGS yok.
  • Sormak istediğim birkaç şey var;

Özel yurtlara falan baktım çok pahalı duruyor. Ev fiyatlarına baktım özel yurtlarla aynı civarda. 2 kişi çok daha uyguna geliyor ama ev arkadaşı ve tanıdığım kimse yok maalesef. Ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDC kullanıcısına yanıt
    İlk yılında yurtta kalmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

İlk yılında yurtta kalmanı tavsiye ederim.

Özelde mi? Hangisinde kalayım hocam?

Birde yurtlarda herhangi bir yasak sınır falan var mı?

Ben ilk yılımda Longson'da kalmıştım ama çöp kutusu gibi. Yurtta birisi koştuğunda komple sallanıyor. Marmara, Özok(Kamacıoğlu), Akdeniz, Uğursal, Homedorm içinize sinende kalabilirsiniz. Özel yurtlar fena değil. Yasak sınırlama yok. İstediğiniz saatte girip çıkabilirsiniz, arkadaşınızı getirebilirsiniz. Yemek yok yurtlarda, internetler kötü. Hangi ilden gidiyorsunuz bilmiyorum ama bir de bariz çöle gideceksiniz bilginiz olsun.
  • quote:

Ben ilk yılımda Longson'da kalmıştım ama çöp kutusu gibi. Yurtta birisi koştuğunda komple sallanıyor. Marmara, Özok(Kamacıoğlu), Akdeniz, Uğursal, Homedorm içinize sinende kalabilirsiniz. Özel yurtlar fena değil. Yasak sınırlama yok. İstediğiniz saatte girip çıkabilirsiniz, arkadaşınızı getirebilirsiniz. Yemek yok yurtlarda, internetler kötü. Hangi ilden gidiyorsunuz bilmiyorum ama bir de bariz çöle gideceksiniz bilginiz olsun.

Çöle alışığım hocam Hedefim geçiş yapmak ama bu hayalle giden çok kişi var. 1 sene daha Lys kasacağıma gidip üni derslerini kasayım dedim. Marmara yurduna baktım da fiyatları bulamadım. Ne kadar acaba?

Yurtlar ile bir görüş. Tam hatırlamıyorum ama en son 8K falandı sanırım. Ben de daha dgs sonucu bekliyorum ona göre kayıt yaptıracam.
  • quote:

Yurtlar ile bir görüş. Tam hatırlamıyorum ama en son 8K falandı sanırım. Ben de daha dgs sonucu bekliyorum ona göre kayıt yaptıracam.

Şimdi baktım 8.5k olmuş Marmara iyi duruyor, en mantıklısı galiba. Dgs sonucunuz istediğiniz gibi gelir umarım, sağolun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Şimdi baktım 8.5k olmuş Marmara iyi duruyor, en mantıklısı galiba. Dgs sonucunuz istediğiniz gibi gelir umarım, sağolun hocam

Hocam 8.5k ona vereceğinize bence eve çıkın aynı masraf 3-4 kat daha büyük ev+salon falan bence daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: PeSu

quote:

quote:

Hocam 8.5k ona vereceğinize bence eve çıkın aynı masraf 3-4 kat daha büyük ev+salon falan bence daha mantıklı

Arkadaş yok hocam ya. Yoksa evet bence de eve çıkmak daha mantıklı

• arkadaşlar merhaba longsona kayıt yaptırdık kız kardeşime oda bu sene kazandı geliyor yanıma ama kyk cıktıgı için longsondan kaydımızı sildirmek istedk ve tabiki ödediğimiz ilk taksit olan 1000 doları vermediler anca yerine birini bulun bizi aradığında sizin adınızı versin o şekilde yaparız dediler. sizden ricam eger bayan lonson 2 kişilik odaya yerleşmek isteyen olursa bana ulaşsın. yardımcı olucak olan arkadaşa 100 dolarda ben indirim yapıcam. win win anlıcağınız. gerekli bilgileri longson.com adresinden araştırabilirsiniz. yardımcı olabilicek herkese teşekkürler. elden ele ulaştıralım lütfen=)
  • RaistlinXX kullanıcısına yanıt
    merhaba bende kız kardeşimi okul öncesine kaydettim bu sene.longsona yazdırdık güzel bir yurt elektrik vs hersey sınırsız. fakat kardeşime kyk çıktığı için kaydımızı sildirmemiz gerekiyor yerimize birini bulmaya çalışıyoruz düşünürsen aklında olsun gerekli detayları konusuruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PeSu

quote:

quote:

Arkadaş yok hocam ya. Yoksa evet bence de eve çıkmak daha mantıklı

Hocam tanıdıginiz varsa sorun,sorusturun.1+1 evlerin fiyatıni tam bilmiyorum ama çok uçurum olmaz yurtla.Arastir istersen internetten de

• arkadaşlar ayrıca 4 senemi doldurdum kıbrısta sormak istediğiniz herhangi birşey olursa bende yardımcı olmak isterim. gerçi forumda arkadaşlar çok kapsamlı araştırmalar yapıp çok güzel bilgiler vermişler amma lakin benimde tuzum olsun isterim.
  • 1 ay kalabileceğim yurt tarzı bi yer var mı? Ev arkadaşı bulana kadar kalacak yer arıyorum

facebookda mezunum satıyorum diye bir sayfa var kıbrısta herkes ordan bişey satar alır yada istediği neyse bulur genelde o sayfayı begenin ordan bsyler bulabilirsiniz yazın istediğinizi tam olarak, belki yardımı olabilicek biri çıkabilir. günlük evler var diye duymuştum. günlük kiralıyorlarmış bi deneyin şansınızı.
  • Ev arkadaşı arıyorum, ilgilenen arkadaşlar acilen iletişime geçsin. Gelecek olan kişi ile birlikte 2 kişi olacağız. Uygun fiyatlı, konumu iyi, yeni bir ev de buldum arkadaşta beğenirse en kısa zamanda çıkabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xjjioz -- 16 Eylül 2016; 16:30:15 >
  • xjjioz kullanıcısına yanıt
    2 üst mesajinda yer arayan biri var bak istersen pm yolla

• Türkiye'den çıkış yaparken sadece kimliğimi gösterdim, aceleyle öğrenci olduğumu vb. belirtmeden giriş yaptım. İleride problem olur mu? Bu şekilde giriş yapan arkadaşlar var mı? Konsolosluğun web sitesinden bilgi alamadım -ki spesifik bir soru-, bu şekilde giriş yapanlar veya konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

• Aeron Lorthien A kullanıcısına yanıt
    kıbrısa zaten kimlikle girebiliyorsunuz bir sıkıntı yok. elinizdeki beyaz kagıda genelde öğrenci oldugunuzu belirttiğinizde 90 gün yazıyorlar. sizde kaç gün olarak yazılı?
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.