Şimdi Ara

dogo argentıno besleyen arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
11.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kennelden dogo argentıno alacagım kennelın sahıbı 2000 TL ye satıyoruz dedi ama köpekler FCI secereli doğal olarak benım alacagım ufaklıkta secereli olacak sizce bu fıyat nasıldır?

bide ınternette falan yazıyor ama cok kurumsal :D besleyenler varsa kopegın huyu hakkında bilgi verebilirlermi şimdiden çok heyecanlıyım.

• secere olaylarını bilmem ama bizim burada birisi yavrusunu 500 liraya satıyor
  • Dogo argentino lar tamamen korkusuz köpeklerdir.Kendisine gelecek zararı hic düsünmezler hedefleri ne olursa olsun hemen atılırlar özellikle domuz avlarında kullanılır bu köpek eger bu amaclarda kullanmayacaksanız bosuna heba etmeyin köpegi golden fln alın derim ama size kalmıs
  • iyi bir bekçi, ama ıssırdığı hırsız az uyanık çıkp sizi şikayet ederse ne olcak.
  • Oha 2000 liraya köpekmi alınır lan Parana yazıkDaha ucuz birşeylere bak veya hayvan barınaklarından al
  • İnşallah alcağın köpek insanlara ve köpeklere zarar vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

İnşallah alcağın köpek insanlara ve köpeklere zarar vermez.

Dogolar durup dururken kimseye saldırmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: king22

quote:

Baya eminsin sanırım.
    golden retriever cinsi köpeğimi parkta gezdirirken başka bir hayvan sahibinin(!) tasmasız şekilde köpek gezdirdiğini farketmedim karşıdan koşa koşa gelen dogo benım kopegin ustune atladı o anda boğuşma başladı ılk once benım kopek kulagının ordan tuttu dogo yu dogo birşey yapamadı tabi sonra dogo bacağından ısırınca benım kopegim bıraktı o anda dogo yanağından tuttu yan taraftan sopa bulup burnuna vura vura anca ayırdım kopeklerı geri zekalı sahibi ayırmaya korkuyordu ben vura vura ayırdıktan sonra anca aklına geldı kopegı tasmalamak . ınanmıyorsan kopegımın yanağının fotoğrafını koyarım neyseki pek bir şey yok

• ısırdığında şikayet edin sahibi kafadan 1yıl hapis cezası yer ,geçen hafta pitbull saldırdığı için 1yıl ceza verildiği gazetede yazıyordu emsal teşkil edebilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: king22

quote:

Baya eminsin sanırım.
    golden retriever cinsi köpeğimi parkta gezdirirken başka bir hayvan sahibinin(!) tasmasız şekilde köpek gezdirdiğini farketmedim karşıdan koşa koşa gelen dogo benım kopegin ustune atladı o anda boğuşma başladı ılk once benım kopek kulagının ordan tuttu dogo yu dogo birşey yapamadı tabi sonra dogo bacağından ısırınca benım kopegim bıraktı o anda dogo yanağından tuttu yan taraftan sopa bulup burnuna vura vura anca ayırdım kopeklerı geri zekalı sahibi ayırmaya korkuyordu ben vura vura ayırdıktan sonra anca aklına geldı kopegı tasmalamak . ınanmıyorsan kopegımın yanağının fotoğrafını koyarım neyseki pek bir şey yok

başından talihsiz bir olay geçmiş ama bu köpeği kötü yapmaz ki. benimde bir dogom var. eğer hayvanı yeterince sosyalleştirirseniz sizin için hiç bir sorun teşkil etmez. " kötü köpek yoktur, kötü köpek sahibi vardır." diye bir söz her yerde geçer zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf5800

bir kennelden dogo argentıno alacagım kennelın sahıbı 2000 TL ye satıyoruz dedi ama köpekler FCI secereli doğal olarak benım alacagım ufaklıkta secereli olacak sizce bu fıyat nasıldır?

bide ınternette falan yazıyor ama cok kurumsal :D besleyenler varsa kopegın huyu hakkında bilgi verebilirlermi şimdiden çok heyecanlıyım.

çok kral köpekler, ama sağlam biriysen al derim. höt dediğinde o köpek tırsıcak yoksa adam olmaz. sahibine ve ailesinede çok bağlıdırlar. pek oyun köpekleri değildirler, mesela bir labrador gibi topu at getir yapamaz. ama bir halat çekerseniz karşılıklı gücünü görebilirsiniz. belki umudunuz kırılır ama ufakta olsa bahçeniz yoksa kesinlikle almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bruneili manav

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf5800

bir kennelden dogo argentıno alacagım kennelın sahıbı 2000 TL ye satıyoruz dedi ama köpekler FCI secereli doğal olarak benım alacagım ufaklıkta secereli olacak sizce bu fıyat nasıldır?

çok kral köpekler, ama sağlam biriysen al derim. höt dediğinde o köpek tırsıcak yoksa adam olmaz. sahibine ve ailesinede çok bağlıdırlar. pek oyun köpekleri değildirler, mesela bir labrador gibi topu at getir yapamaz. ama bir halat çekerseniz karşılıklı gücünü görebilirsiniz. belki umudunuz kırılır ama ufakta olsa bahçeniz yoksa kesinlikle almayın.

Aynen.Köpek senin kral olduğunu anliycak yoksa ne laf geçirebilirsin ne de hayvana sahip çıkabilirsin.Sana bile rahatlıkla saldırır.Aynı şeyler kurtlarda da var mesela sibirya kurdunda.Tabi dogo kadar olmasa da onlarda da senin kral olduğunu anlaması lazım yoksa söz geçiremezsin.

• şu surat yapısı yok mu bu yaratıkların. Canavardan başka birşey değil bunlar
  • BENİM DOGOM VAR EĞER SORUN VARSA YARDIMCI OLURUM.. 2000 TL UYGUNDUR DOGO İÇİN EĞER SAFSA TÜRKİYE DE BULUNAN DOGOLAR IRK AÇISINDAN TEHLİKELİ ONDAN ÇOK DİKKAT ET DERİM...
  • SENİN GOLDEN INA SALDIRAN KÖPEK DOGO DEĞİLDİR EMİN OL GERÇEK BİR DOGO GOLDEN GİBİ CİNSLERE SALDIRMAZ EĞER TETİKLENMEDİYSE.. DOGOLAR AKILLI KÖPEKLERDİR PİTTBULL GİBİ VAHŞİ DE DEĞİLLERDİR EĞER SAHİBİ ONU TUTAMAYACAK KADAR KORKAKSA ONUN ÜZERİNDE Bİ ETKİSİ DE YOKTUR AMA DEDİĞİM GİBİ BAŞINIZDAN GEÇEN BİR OLAYI BÜTÜN DOGOLARA MAL ETMEYİN... Kİ ANLATTIKLARINIZ DOĞRULTUSUNDA ZATEN GERÇEK BİR DOGO OLSA EMİN OLUN GOLDENINIZA SALDIRMAK İÇİN DE BİR SEBEP BULSA BU KADAR ŞANSLI OLMAZDINIZ NEYSE Kİ UCUZ ATLATMIŞSINIZ GEÇMİŞ OLSUN YENİDEN...
  • dogo sahibi olduğumda bu köpeğin bu kadar güzel ve bu kadar koruyucu olduğunu bilmiyordum. Fakat inanılmaz bir köpek. havlamaz, lafdan anlar, diğer köpeklere saldırma konusunda senin gözlerine bakar ve ses tonuna göre direk o köpeğe yada insana atlar. sakın inanmayın bu bilmeden konusan insanlara. pitbull ile dogo arasında cok fark vardır. dogo cocukları cok sever. kuzenlerim tepesınden inmediği ve hatta eziyet aşamasında olduğu zaman bile hiç sesini çıkartmadığını kaç defa gördüm. eğer sizi sahip gördüyse kaç defa ayakkabılarımı yediği için dövdüm bir ses bile çıkartmadan durmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalmilitea

dogo sahibi olduğumda bu köpeğin bu kadar güzel ve bu kadar koruyucu olduğunu bilmiyordum. Fakat inanılmaz bir köpek. havlamaz, lafdan anlar, diğer köpeklere saldırma konusunda senin gözlerine bakar ve ses tonuna göre direk o köpeğe yada insana atlar. sakın inanmayın bu bilmeden konusan insanlara. pitbull ile dogo arasında cok fark vardır. dogo cocukları cok sever. kuzenlerim tepesınden inmediği ve hatta eziyet aşamasında olduğu zaman bile hiç sesini çıkartmadığını kaç defa gördüm. eğer sizi sahip gördüyse kaç defa ayakkabılarımı yediği için dövdüm bir ses bile çıkartmadan durmuştur.

işte bir kaç resmi

• quote:

quote:

dogo sahibi olduğumda bu köpeğin bu kadar güzel ve bu kadar koruyucu olduğunu bilmiyordum. Fakat inanılmaz bir köpek. havlamaz, lafdan anlar, diğer köpeklere saldırma konusunda senin gözlerine bakar ve ses tonuna göre direk o köpeğe yada insana atlar. sakın inanmayın bu bilmeden konusan insanlara. pitbull ile dogo arasında cok fark vardır. dogo cocukları cok sever. kuzenlerim tepesınden inmediği ve hatta eziyet aşamasında olduğu zaman bile hiç sesini çıkartmadığını kaç defa gördüm. eğer sizi sahip gördüyse kaç defa ayakkabılarımı yediği için dövdüm bir ses bile çıkartmadan durmuştur.

işte bir kaç resmi

güzel bir dogo sonra bende benimkini eklerim buraya.

• https://www.facebook.com/groups/dogoist
    Merhaba sevgili Dogo Argentino severler.
    Sayfamız Dogo argentino ırk'ının korunması, beslenmesi, eğitimi ve dogo argentino hayranlarını dogo argentino sahipleriyle bir araya getirip buluşturma amacı ile kurulmuş bir sayfadır.
    *Sevgili DOGOİST takipçileri sizlerde güzel dostlarınızın videolarını küfür içermeyecek şekilde sayfamıza yükleyebilir dogo argentino hayranlarıyla buluşturabilirsiniz.
    *Dogo argentino ırk'ının beslenmesi ile alakalı yararlı video ve içerikleri paylaşabilir kulaktan dolma şehir efsanelerine son verebilirsiniz.
    *DOGOİST Sayfamız her yaş grubuna uygundur.
    *Sayfamız hiçbir çıkar gözetmeyen tamamiyle bilgi ve destek bir kuruluştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğru koşullarda ve doğru bir şekilde büyütülen Dogo Argentino cinsi köpeklerde herhangi bir sorun olmaz detaylara bakmak isteyen arkadaşlar https://blog.kurumama.com/dogo-argentino/ burdan bakabilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.