Şimdi Ara

Dogecoin rekor üstüne rekor kırıyor, 4 ayda 30 kat arttı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenci halimle öyle bir kazandım ki coinlerden özellikle doge ve chillz sağolsun zengin ettiler beni millet de hala dolar altın falan uğraşsın 100 bin lirası 2-3 bin artınca seviniyor garibanlar yatırım tavsiyesi değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

Hocam mümkünse bana atabilirsiniz.

Araştırma aşamasındayım.

• Benim merak ettiğim şu bir bilen varsa aydınlatsın, bir coin bir günde %190 artabiliyor ise bir günde %500 düşebilir mi?

• monacomen kullanıcısına yanıt

Düşer hocam

Twitter'a $TLM yazın mağdurları göreceksiniz 13bin yatırıp bin lirayla dönenler var

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    Borsada genel mantık bu zaten. 2010 da bist istanbulda bile belirli hisselere para atsan 10 yılda sağlam para kazanmıştın
  • Sizce daha katlanır mı?

• Esxici E kullanıcısına yanıt

borsada aynı mantık ama çok daha uzun vadeli. aynı süreyi coin e yatır misli kazandırır.

• Xakler kullanıcısına yanıt
    5-10 bin kazananlar zengin oldum diye ortalıkta dolanıyor ya öyle gülüyorum ki :D

• smalsrol S kullanıcısına yanıt

1 ocakta doge’ye attığın 10 bintl şu an 800 bini geçiyor. Ettiğim karı söylemeyi sevmem, ben iyi bir otomobil alabiliyorum diyeyim sen en iyisi tahmin et  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xakler -- 16 Nisan 2021; 22:27:30 >
    LoL, 1 otomobil ile "zengin" mi oldun. ruhunuz fakir lo.

Bir otomobil değil, iyi bir otomobil dedim. Ayrıca öğrenci olduğumu belirttim yaşıtlarım 600tl kyk ile hayatta kalmaya çalışıyor. Bu agresifliğin sebebi nedir hayırdır?

agresif mi ? Türkiye şartlarında 10 milyon TL sahibi de olsan zengin sayılmazsın. "Zengin oldum" terimini çok duymaya başladım da :)

Maaşla çalışsam 10 yılda kazanacağım parayı birkaç ayda coinlerle kazandım yaşımı ve öğrenci olmamı göz önünde bulunduracak olursam kendime gayet zengin diyebiliyorum illa boğaz kenarında yalım olması gerekmiyor

peki hocaam, şimdi arabanı al ve zenginliğinin tadını cıkar :D

• monacomen kullanıcısına yanıt
    holo, xrp gibi sayılabilecek birkaç tane daha var geçmişlerine bakın gayet de düşerler :D xrp yeni yeni ayağa kalkıyor şu sıralar

• quote:

Orijinalden alıntı: Dellialli

Ben Almanya'dayım. O yüzden soruyorum. Burada Binance ve Coinbase kullanılıyor en çok. Ama hangisi daha güvenlidir, çalınma risklerine karşı güvence veriyor baktım ama pek bir güvence göremedim. Coinbase sadece Amerika'dan kullanıcılar için sigorta yapıyormuş. Evet ucuz etin yahnisi ona göre olur. Para almaması alması işlemlerde sorun değil. Yeterki güvenli olsun.

Referans çalışacaksa gönderirsin üye olurum. Lakin DM mesajlarıma bakamıyorum. Onay istiyor. Telefon numaramı vermek istemiyorum sitelere. Malum FB Linkin hacklendiler.

Alıntıları Göster

Eğer gerçekten güvenilir istiyorsan Private keylerin elinde bir wallet kullanmam lazım, Exodus gibi. Bu cüzdanlardan borsalara para gönderip, satman gerekiyor ama. Binance dünyanın en büyük borsası, en güvenilir diyebiliriz.

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum. Coin borsasının sınırsız yükselme trendi cazip geliyor ve genel piyasadan değil kendi piyasasından etkileniyor. Bu da siyasetin coin piyasasına olan etkisini azaltıyor.
  • Kaçan balık büyük olmuş  

• Dellialli D kullanıcısına yanıt
    binance

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.