Şimdi Ara

Dogecoin rekor üstüne rekor kırıyor, 4 ayda 30 kat arttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dogecoin rekor üstüne rekor kırıyor, 4 ayda 30 kat arttı

2014 yılında şaka amaçlı başlayan Dogecoin kripto parası rekorlara doymuyor. Cent tanımı ile bile ifade edilemeyen değerlerde piyasaya sürülen DOGE bugün 3000 kattan fazla artış gösterdi ve milyarlarca dolar değere sahip.

DOGE tarih yazdı

2014 yılında bir grup meraklı tarafından hayata geçirilen Dogecoin projesi aslında pek bir amaca hitap etmiyor ve eğlence amaçlıyordu. 130 milyar civarında üretilen DOGE biraz da insanların cüzdanlarında yüz binlerce veya milyonlarca coin tutarak tatmin olmasını sağlıyordu.

Ayrıca Bkz.Türkiye yenilenebilir enerji kaynaklarında dünyada 12'nci, Avrupa'da 5'inci sırada

0.000085$ gibi çok komik bir rakamdan alıcı bulan DOGE asıl yükselişine geçen yılın ortalarında başladı. Özellikle Elon Musk’ın favori coini olduğunu açıklaması ve spekülasyona kaçan paylaşımları ile pazarın genel hareketine bağlı olarak hızlı bir yükseliş gördü.

1 cent, 5 cent, 10 cent barajlarını yıkarak geçen DOGE bugün 35 cent sınırını da geçti. 2.5TRY civarında rakamlara işlem gören DOGE ilk güne göre 3000 kattan fazla artış sağladı. 4 ay öncesine göre ise yaklaşık 30 kat arttı. Pazar değeri ise 38 milyar dolar sınırını geçt. Yani sabırlı yatırımcıların Lambhorgini sahibi olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Kaynak:https://coinmarketcap.com/

• hacı sen RTE' misin? Ne desen tersi çıkıyorda :)

Bende güvenmiyordum ama artık başında atar gider yapan rusya ve çin bile coinslere kapıları açmaya başlayınca , artık ben de farklı düşünmeye başladım. sen de bunu yazdığına göre kesin daha da artacak değeri. 120 K ları görecek bitcoin...

• Dogeye 10k yatıranlar 1.5m kazandı bizse avcumuzu yaladık

• Aha nereden dalsan kazanıyorsun diye son vagonlara binenlere alttan maliyetlenenler malı çakacak. Yakındır. Büyük dramlar yaşanacak.

• coin işinin başından bugüne bakın. bu işte kaybetmek yok. sadece bekleyeceksin. aldıktan sonra düşse de illaki geri çıkacak. millet ne para kırdı bu işten.

• haber başlığında 0.2 cent demek istediniz galiba. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Aha nereden dalsan kazanıyorsun diye son vagonlara binenlere alttan maliyetlenenler malı çakacak. Yakındır. Büyük dramlar yaşanacak.

hacı sen RTE' misin? Ne desen tersi çıkıyorda :)

Bende güvenmiyordum ama artık başında atar gider yapan rusya ve çin bile coinslere kapıları açmaya başlayınca , artık ben de farklı düşünmeye başladım. sen de bunu yazdığına göre kesin daha da artacak değeri. 120 K ları görecek bitcoin...

• 1 dolar olana kadar saklayacağım

• Millet iyi para kazandı bu coinlerden. Hangisine baksan yükseliyor. YTD.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 16 Nisan 2021; 16:08:12 >
  • Doge bu kadar gündem olup hala nasıl 5-10 dolar olmuyor bi kafam almıyor

• Ben alayım da düşsün
  • Dışarıdan bakınca ne kadar kolay görünüyor. Tabii ağbi kesin alıcan iki üç sene bekliycen kesin 100+500 katına çıkacak ama 5000 kat olmadan satmıycan, hatta 5000 kat olursa yine satmıycan çünkü bu sefer 5.000.000 kat olacak hatta o zaman da satmıycan çünkü bu sefer 5.000.000.000.000.000.000.000.000 olacak kesin. Hatta o zaman da satmıycan. Çünkü sen havadan gelen beleş para ile yetinemeyen bir açgözlü maymunsun diyeceğim ama maymun bile doyacağından fazla muzu bulunca yiyeceğini alır gerisini bırakır...

• Devasa boyutta şişmiş bir balon patlarsa kötü olur

• quote:

Orijinalden alıntı: marazgiil

Doge bu kadar gündem olup hala nasıl 5-10 dolar olmuyor bi kafam almıyor

basımı kolaydır o yüzden.

arkadaşlar şu coins işine girmek için coinbase mi yoksa binance mi tavsiye edersiniz?

Kimse de birşey demiyor. Devlet sırrı mı bu yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellialli -- 16 Nisan 2021; 16:35:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Dışarıdan bakınca ne kadar kolay görünüyor. Tabii ağbi kesin alıcan iki üç sene bekliycen kesin 100+500 katına çıkacak ama 5000 kat olmadan satmıycan, hatta 5000 kat olursa yine satmıycan çünkü bu sefer 5.000.000 kat olacak hatta o zaman da satmıycan çünkü bu sefer 5.000.000.000.000.000.000.000.000 olacak kesin. Hatta o zaman da satmıycan. Çünkü sen havadan gelen beleş para ile yetinemeyen bir açgözlü maymunsun diyeceğim ama maymun bile doyacağından fazla muzu bulunca yiyeceğini alır gerisini bırakır...

Elimde 8k civarı euro var. Mesela ben bu parayı ne yapıcam? Bankaya mı yatırayım? devlet benden vergi kessin, banka gelip işlem diye kessin kırpsın. ama elin suriyelisi gelip 10 yıldır çalışmadan etmeden hayatın kralını sürsün?

altın aklsam ona da vergi koyacak Merkel ablam. liberal solcular sağ olsun Avrupa artık mülteci çöplüğü.

ee ben mi bakıcam bu adamlara? O yüzden güvenilir liman arıyorum. Her ay kenara attığım 1000 euroyu bu şekilde değer kaybetmeden enflasyon karşısında veya vergi diye liğme edilmeden korumak istiyorum.

• Dellialli D kullanıcısına yanıt
    Binance tr ile binance a sıfır komisyon para atilabiliyor. İstersen dmden referansli üye olma linkimi atayım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 Cennetten 30 cente çıkınca 150 kat mı oluyor? Matematik iptal oldu 😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Binance tr ile binance a sıfır komisyon para atilabiliyor. İstersen dmden referansli üye olma linkimi atayım

Ben Almanya'dayım. O yüzden soruyorum. Burada Binance ve Coinbase kullanılıyor en çok. Ama hangisi daha güvenlidir, çalınma risklerine karşı güvence veriyor baktım ama pek bir güvence göremedim. Coinbase sadece Amerika'dan kullanıcılar için sigorta yapıyormuş. Evet ucuz etin yahnisi ona göre olur. Para almaması alması işlemlerde sorun değil. Yeterki güvenli olsun.

Referans çalışacaksa gönderirsin üye olurum. Lakin DM mesajlarıma bakamıyorum. Onay istiyor. Telefon numaramı vermek istemiyorum sitelere. Malum FB Linkin hacklendiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dellialli

hacı sen RTE' misin? Ne desen tersi çıkıyorda :)

Alıntıları Göster

O kadar eminsen komple ne varsa hepsiyle al.Dogecoin rekor üstüne rekor kırıyor, 4 ayda 30 kat arttı 

Ayrca bitcoin değil doge den bahsediyoruz. Kısa vadede mantıksız bir çıkış trendi var. Bir şey sonsuza kadar çıkmaz ve sert çıkarsa da sert düşer. Hacimli alttan maliyetlenenler bir yerden sonra yeni gelenlere çakacalardır. Bunu ileride hatırlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

O kadar eminsen komple ne varsa hepsiyle al. 

Ayrca bitcoin değil doge den bahsediyoruz. Kısa vadede mantıksız bir çıkış trendi var. Bir şey sonsuza kadar çıkmaz ve sert çıkarsa da sert düşer. Hacimli alttan maliyetlenenler bir yerden sonra yeni gelenlere çakacalardır. Bunu ileride hatırlarsınız.

Alıntıları Göster

Ben Atatürkçüyüm. Geçmişine bağlı ama geleceğe açık.

Bundan anlıycam hem altına hem coinse gömücem. Altın en garanti ama malum Alaman devleti vergi ile bana çöküyo. istiyor ki ben suri gibi olayım 5 çocuk yapayım kiramı devlet ödesin çocuk parası senelik 25.000 euro alayım, ayrıca 13.000 de yıllık geçim parası alayım. herşeyin bir sebebi var yani.

nasıl ki senin düşüncelerin yazdıkların hep ters tepiyor. bunun da sebebi var. kapitto ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dellialli

Ben Atatürkçüyüm. Geçmişine bağlı ama geleceğe açık.

Bundan anlıycam hem altına hem coinse gömücem. Altın en garanti ama malum Alaman devleti vergi ile bana çöküyo. istiyor ki ben suri gibi olayım 5 çocuk yapayım kiramı devlet ödesin çocuk parası senelik 25.000 euro alayım, ayrıca 13.000 de yıllık geçim parası alayım. herşeyin bir sebebi var yani.

nasıl ki senin düşüncelerin yazdıkların hep ters tepiyor. bunun da sebebi var. kapitto ?

Alıntıları Göster

Atatürkçüysen zaten kafadan doğru yatırım yaparsın. Haklısın. Mucacho.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.