Şimdi Ara

doğan şahin kartal vb. araclardan kurtuluyoruz. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
5
Favori
20.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: djoz

çözüm güvenlik donanımlı aracı ucuza almak da değil.. çok daha farklı bir şey..

TEMde 70-80 ile gidiyorum, eski ve dökük bir 131 beni 100ün üzerinde bir hızla solluyor.. şimdi bu adam 120 km ile gidiyorsa siz buna yeni araç verdiğiniz zaman 200 ile gider..

bu sürücü profilinin yollara çıkması nasıl zorlaştırılır, işte bunun üzerine kafa yormak lazım.. bu adam kimdir, özellikleri nedir?.. ne yaparsak düzelir?.. düzelmeyecekse ne yaparak engellenebilir? vb..

ben de eski araç kullanıyorum, yalan yok, frenler yeni araçlara göre zayıf.. ama bilinçli olduğum için en müsait yolda bile 80'den yukarı çıkmadım..

Haklısın eski araçların çoğu böyle hızlı gidince araçlarını kanıtladıklarını zannediyorlar fakat söyle bir olay var. Biz yolumuzdayız, hız her zaman felakettir eğer bakıyorum hız sabitlemede önümde fazla görünürse basıyorum sonra 10 km ilerde yolumdayım bu sürücüler hepimizi zorlamakta malesef :(

• bizim burada bir dayı var adamda 88 şahin var sizin bindiğiniz 40 50 liralık arabaları adam istese 10 kez satın alır üste de parası artar. dayı breaking bad gustavo gibi. haha. açlıktan nefesi kokan tonla adam sırf gösteriş için bankalara borçlanıyor ve hayatı kayıyor hayatın öyle kayacağına evine haciz gelip de eşyaların sokağa atılacağına rezil olacağına alnın açık şahine bin daha iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatta ben bile diyorum şöyle siyah bir tofaş alıp binsem mi diye siyahı çok karizma duruyor gerçekten. çok ilginç bir araba kapıların kapanma sesi filan çok orjinal bişey. bu arada ünv mezunuyum ve durumum bozuk değil kendi işimin sahibiyim

• Böyle bi horttan sonra gelen hafifleme ve bünyedeki gevşemeyi hep merak etmişimdir
  • Kurtulabilen var mı arkadaşlar.Ülkemizin hala gözde araçlarından.Hadi iyi forumlar.
  • KURTULAMADI

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğal seleksiyon hızla iş görüyor, hükümet fıs çıktı.
  • 2022

Neredeyse 10 yıl geçmiş. Hala gözle görülür bir fark yok trafikte.

• ÖTV kalkar hükümet bu araçların piyasadan silinmesi için gerekli adımları atar anca o zaman kalkar bu araçlar. Şuanki konjektürde bu araçların piyasadan kalkması imkansız. Özellikle köy vb. yerlerde çok fazla toros vs. araçlar kullanımda hala.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Hala kurtulamadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtulursan, bugün 250ye aldığın sözde güvenli arabayı yarın 450ye alırsın. O araçları kullanan insanımızın tekrar araç ihtiyacı olacak.

• Bu kuş serisi üretilmiyor ama küllerinden yeniden doğuyor sanki. Sayılarında hiç azalma yokmuş gibi hissediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

utançlarımıza bir yenisini daha ekleriz en fazla, hem togg geliyor, belki kurtulmak yakın 

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.