Şimdi Ara

Doğalgaza yüzde 20 zam sinyali (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaş ironi yapmis zannimca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Yazın ortasındaki doğalgaz zammını hissetmeyiz daha kışa çok var diye düşünenler için; Türkiye'de elektriğin %40'ı doğalgaz santrallerinden üretiliyor.

Yani doğalgaza %20 zam demek dolaylı olarak elektriğe de %20 zam demek.

Hayırlı uğurlu olsun.

Önümüzdeki günlerde akaryakıta da benzer bir zam gelecek şimdiden müjdemi isterim. Onun için de "benim arabam yok arabası olan düşünsün" kafasındaki vatandaş tipi için ne desem boş.
    Adam burada dovizle hic isim yok. Otubuse dolmusa da binmiyorum dedi. Nete girdiğin telefon, laptop deyince, internet cafeden giriyorum dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

Gene boş muhabbet..Adamlar kömür kullaniyor soba yakiyor kacak elektrik desen zaten beleş... Önce elestirdiginiz kesimi doğru analiz edin..

aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Haa arkadaş bu kadar kolay zaten 250 yükselt olsun iş tamam değil m?

Hey ya ...

2 paket de kek versınler mı ? Yoksa fazla mı gelir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Doğru dürüst cevap yaz yazacaksın yoksa ben de şunu derim;
    Şeyini şey ettigimin şeyi!!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • midaslı M kullanıcısına yanıt
    Ben gülüyorum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 3 Temmuz 2018; 0:24:53 >
  • Dolara savaş açan ülkeler hala gazı dolar ile satıyor, bu nasıl bir tutarsızlıktir, iş ticaret olunca kimse kendi ülkesinin parasına güvenmiyor. Dolar ile olan ticaret te maalesef bu şekilde zamların gelmesi normaldir, çünkü güçsüz para birimleri karşısında dolar güvenilir bir limandır.

• Alım gücünün düştüğünün sadece sen farkında değilsin. Erdoğan’ nın iyi yönettiğini nerede yazmışım ben göremedim. Forumda ve ülkede siyaset takım tutar gibi bakıldığı için olaya pek gerçekçi bakılmıyor. Ne zaman görüşünüze yakın bir siyasetçinin doğrusuna doğru, yanlışına yalnış dersek ülkede birşeyler değişir.

• Önce bi zam olup olmayacağı netleşsin, haberin uydurma haber olmadığı belli olsun, sonra atıp tutalım. Daha fol yok yumurta yok, olmayan bir şeyden atıp tutmayı seven çok.
  • Evet bi bosbelesin actigi yalan haber ve konusu bi yerlerinde patladi.. Yuzde 20 zam isi yalan cikti 1 temmuzda gecti.. Allah akil fikir versin.. Forum avanak kayniyo..

• Enerji piyasası biraz hareketli, dolarda yükseliyor. Uzun sürmez bir zam gelir gibi.
  • Döviz %20 indi zam yedikten sonra neden geri inmiyor birim fiyat? Geçen sene 0.093 TL bugün 0.136 TL yani %46 zam gelecek faturaya. Gecen sene 400 ödeyen biri bu sene 600 ödeyecek yazık günah...

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.