Şimdi Ara

Doğalgaza yüzde 20 zam sinyali (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Akaryakıt zammı hariç hepsi gerçekçi gibi maalesef. Akaryakıt ta işe 80 kuruş olmasa da benzin ve motorin de 20-25 kuruş, LPG de ise 35-40 kuruş güncelleme bekleniyor.

Alıntıları Göster
    Akaryakıtta da ötv olayı olmasa da zam gelir.

Zaten doviz artarken, her şeye zam gelirken akaryakıta zam gelmemesi mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: georgess

Oo tam yaz aylarında zammın olması ne kadar da manidar. Adamlar açık açık hayvan terliyken .... demiş..
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 4:33:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzin mazot 10 lira olsun lütfen ülke olarak kalkınmamız gerekiyor vergi ve zam ile. Yerli araba üretmeyelim tüm arabalara %400 zam yapılsın. Herkes otobüs metro kullansın. Parası olmayan binmesin. Zam istiyoruz zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam hani bize *m *m
  • Sadece yüzde 20 mi?
  • bu arada ben hep hep 50 liralık doğal gaz yakıyorum. Gerekirse devletimiz kömür verir onu kullanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool_boy10

Winter is coming.
    Artık AKGEZENLER Westeros yoluna insin REİS tutma onları...
  • Eee ama ben hep 20 tl alıyorum beni ilgilendirmez😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence devamcılara da %40 zam gelsin, istikrar sürsün.
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Doğalgaza zam gelmedi. Onaylanan yer atar mısın? Komik duruma düşüyorsunuz. Bir de en tepeye çıkmış başlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragen -- 2 Temmuz 2018; 12:20:10 >
  • ekmek 10 lira olsun, 1 kilo patates 20 lira olsun. Hala 50 tl lik mazot alsin insanlar. Evet evet yetmez.!!!🤘🤘🤘🤘

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüp satışı yapıyorum bugün itibariyle tüpe 7 TL zam geleceği bilgisi firmalara iletildi

• ohh ne güzel istikrarlı adamlar

arkadan da ver mehteriii

müstahak!
  • Benzine 80 kuruş zam başlığı vardı ona ne oldu, neyse burada paylaşalım farketmez aynı kronikler bu başlıkta da var. EKŞİ'den alıntıdır..

"insanların giderek klinik vaka olmaya doğru yol aldığını gösteren, aslında olmayan zam.

arkadaş ben demiyorum ülkede kriz yok, pahalılık yok ama ciddi ciddi bi durup kendinize dışardan bakmaya çalışın ya. adam olmayan zammın haberini 3 gün önceden, "kaynak bizim dayıoğlu, bizde yanlış olmaz agaaa" tadında bir kaynak gösterek 80 kuruş zam gelecek diyor. bunun üzerine 250+ entry sadece ona buna sövülüyor, svihs'ler havada uçuşuyor, "ben hep elli liralık ekikieki" esprileri de cabası.

ha ne oluyor, zam haberi yalan çıkıyor. bu sefer de insanlar "ulan bugün olmadı ama kesin gelecek bu zam abiii" diye sövmeye devam ediyor. abi olmayan zamma, "zaten bir ara zam gelecek" diyerek sövmeye başladınız farkında mısınız? zam gelsin beraber sövelim de bu nedir lan?

hocam seçimden önce o kadar ötv sabitlemesi yapıldı, elbette bir ara kallavi zam gelecek zaten çok belli bi şey lan bu? 80 kuruş olmaz 30 olur 50 kuruş olmaz 60 olur fakat sizin her boş beleş yalan dolan başlık altında sürekli aynı şeyleri tekrarlamanız ne olacak?

zamanın ötesine gidecek şu entry yerine 5 temmuz 2018 akaryakıt zammı başlığı açıp "abi bizim istasyonu olan arkadaştan duydum 40 kuruş zam geliyomuş" yazsam bi 10 sayfa daha söverdiniz. yalan çıksa da önemli değil anasını satayım maksat içiniz soğusun."

• bol bol zam gelebilir sıkıntı yok ,dolar da yükseliyor, İyiki usd maaş alıyoruz
  • Bir troll daha düzgün bir yanıt veremeden kaçtı. Bunların ciğeri beş para etmez.

• Kragen kullanıcısına yanıt
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ekonomi/1013313/Dogalgaza_yuzde_20_zam.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 2 Temmuz 2018; 14:50:22 >
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Hayır tamamen yalan. Zam falan gelmedi. Miktar belli oldu da bir kaç güne yürürlüğe girer diye bir şey yok. Miktar 1 temmuz gecesi belli olur. Yürürlüğe de anında girer. Attığınız haberi bile okumuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragen -- 2 Temmuz 2018; 13:27:3 >
  • Mevsiminde alırsanız doğal gazı ucuza alırsınız.

• belki olması gereken buydu.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.