Şimdi Ara

Doğalgaza gece yarısı zammı! 1 EYLUL DEN İTİBAREN. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
0
Favori
70.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
314 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oy veren kısım bedava kömür alıyor.

Umrunda mı %200 de gelse oy vermeye devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netkolik21 -- 31 Ağustos 2019; 10:15:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maaşlı ak troller piyasada yok. Reiz sağolsun adamların sırtı pek karnı tok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • % 14,97 nin üstüne % 14,90 daha KOYARSA % 32,10 ZAM ÇIK yapmış oluyorlar,

yazın ortasında, %32,10, zorunlu, olmazsa olmaz, tüketmek zorunda kaldığın şeye zam yapılıyor,

500 lira ödeyen aynı yaktığında 660 lira ödeyecek, vay paraya bak..

ama dur maaşlara %4 + 4 zam yapıla CAK (%4 şubat ayında) dimi, sıkın dişinizi, vakti geldiğinde karşılar zaten, neyse,

faizler zorla düşürülüyor, döviz bastırılıyor, (bknz altın fiyatı/asgari ücrete 1 tam altın anca alınıyor) ama gerçekler, halının altına sürülen PİSLİK ler kenarlardan taşıyor,

zorla güzellik olmuyormuş, demekki işi ehline emanet etmek gerekirmiş, iş bileninmiş,

damatÇIKla, adamcılıkla işler böyle cortluyor işte, bohçanın yamaları birbir açılıyor, tutmuyor yama artık,

işin boku çıktı artık, işimize bakalım, alternatif ısınma/ısıtma yöntemlerini araştıralım biz en iyisi...
  • Bugün de bir gecede yoksullaştık.

• Zam demeyelim zamcık diyelim

• Zaten kemik oy %40 lık tayfanın hiçbir zamdan haberi yok asla olmayacakta. Büyük bir çoğunluğunun evinde doğalgaz yok , evlerindeki TV de sadece A haber açık. Google`a yazıyorum "doğalgaz zam sabah" diye , sabah`ın internet sitesinde 1 tane haber yok bu ay gelen 2 zamla ilgili. Bunlar daha başlangıç , kazandığımızla az çok kendimizi geçindiriyoruz diyorduk artık o da yalan oldu.

• Büyük bir protesto yürüyüşü olması lazım tüm illerde, memuru işcsi işi bırakıp grev yapmalı.
  • Bir de dinden imandan bahsederler. Halkına zulmeden çok dindar bir hükümete sahibiz. Kıymetini bilelim.

• Welcome to Republic of Yamyam

• Arjantin loading.

• Sigara kullanan birisi olarak sıra şimdi bana geldi, doğalgazıda ben kullanmıyorum inş %100 zam gelirde ödeşmiş oluruz. Bizim halkımızın düşüncesi bana dokunmayan yılan bin yaşasın değilmi, alın size yılan böyle bi tarafınıza kaçar işte. Bu halka herşey mübah yazıklar olsun...

• Lan bari az ekleyin %15 ekleye ekleye gidiyolar. Yuh artık be.
  • Soran olursa enflasyon yuzde 15 dersiniz

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 11 Ocak 2021; 23:29:17 >
  • 1.02 güncellemesi yapılmıştır arkadaşlar.

• Cevap veriyorum.

Küfür, küfür, küfür, küfür, küfürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • Acımadıki Acımadıki !!!
  • titi001 T kullanıcısına yanıt
    Hah agzina saglik . Alkole zam gelince , zaten alkol haram iyi olmuş ayyaşlara diyip sigaraya gelince kendinizi zehirlemeye devam diyen sivrizekalar , bunların her şeye gelecek zamcıkların göstergesi olduğunu anlamıştır artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Communism -- 31 Ağustos 2019; 12:13:38 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.