Şimdi Ara

Doğalgaza gece yarısı zammı! 1 EYLUL DEN İTİBAREN. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
0
Favori
70.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
314 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dövizde ve maliyetlere artiş olmamasına karşın herşeye %25 civarı zam geliyorsa bu bütçede büyük açık olduğunu ve ekonominin kötüye gittiğini gösterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu günleri de arayacaksınız. #donunasahipcik

• Akp'ye oy verenler artık kışın 3-4 kazak giyip otururlar, yaşasın tüp kuyrukları !

• 5 kilo zayıfladım ekran karşısında.

Daha fazla zam isteriz.
  • Oh olsun, az bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reiz veriyor çoşkuyu

• Kışın faturalar gelince girecek bunlar

Özellikle yüzde 52'ye
  • Bu ne yeter artık. Her şeye zam zam. Öğrenciyiz öğrenci evinde bile zor geçinir olduk çoluğu çocuğu olan ne yapsın.
  • Koy padişahım bir zam daha koy.
    Başkanlık sistemi gelince uçucaz diyen arkadaşları hatırlıyorum ve bir güzel anıyorum
    Ülkeyi ne hale getirdiniz. Memnun musunuz bu durumdan?
  • 1-2 ay içinde de elektriğe zam gelir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtbogus

Bu ne yeter artık. Her şeye zam zam. Öğrenciyiz öğrenci evinde bile zor geçinir olduk çoluğu çocuğu olan ne yapsın.
    kolay gelsin hocam valla, öğrencinin durumu vahim. şundan 2-3 sene önce aldığı kredi-burs ile hem yurtta kalıp hem de 1 ay geçinen arkadaşlarım vardı ama şimdi çok zor.
  • Sadece son 2 yılda gelen zamlara rağmen halk hala aynı iktidarı seçiyor. 1 gecede %1000 zam gelse de anlamazlar, diri diri mezara gömülseler bile anlamazlar. Akdeniz'de doğal gaz sondajı yapıyoruz. Sözde doğal gazımız bol olmalı. Ne diye zam geliyor o zaman? Sorsan yine dış güçler diyecekler. Peki Antalya'nın dibindeki adayı bile dış güçler alırken bizim hükümet ne yaptı? Dur o adayı kendimiz vermiştik doğru ya. Oradaki doğal gazı ülkeler paylaşırken biz 2.İstanbul seçimleriyle uğraşıyorduk. Yaşadığım ülkenin iyi bir yer olmasını ben de isterim ama ciddi ciddi ülkenin düzeleceğini uman var mı aranızda? Gerçekleri biz bile dalgaya vuruyoruz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari zam yaparken direk %29.9 yapsalardı. Önce %15 koyuyorlar sonra o toplam tutarın üzerine tekrar bi %14.90 zam yiyoruz. Neyse bu zamlara çok alıştım ben kışa kadar %100 zam yemezse kullanmam.

• Elektrik yakında zamlanır dogru orantida birbirine bagli enerjiler hayırlı olsun nerrrrden nereyeeee pahalı kullanınca zengin gösterir itibar meselesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Br ayda iki defa zam.. Neredyse toplam %32 zam oldu. Umarım kışın tekrar zamlar yapmazlar. Faturalarda 100 - 150 lira civarı artış olacak..
    Allah yardımcımız olsun..

• Protesto edek desem kimse gelemez hapse atarlar geleceğimiz biter diye. Işte geldiğimiz nokta bu.
    Başka da bişey demiyorum atanma filan isimiz olur seneye aman aman amaaannn

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

1-2 ay içinde de elektriğe zam gelir mi
    1-2 ay

1-2 gün içinde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.