Şimdi Ara

DOĞALGAZ ,SU VE ELEKTİRİK FATURANIZIN 50 TL si İNG'DEN(OTOMATİK ÖDEME ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
6.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Müşteri temsilcisiyle konuştum,verilen faturalar kabul edilmiyor başka talimat gerekliymiş ve ilk gelen faturanın 50 tl si ödeniyor 1 yıl kalma sözüne,diyelim bana su faturası 24 tl geldi,yani 24tl'yi ödüyor sadece 50tl den az olunca
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    Şubat ayında yine gelir nasılsa şu 100 tl yüklensinde bakarız çaresine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100tl için sadece birer kez otomatik ödeme koşulu vardı ve o zaman için MH ile görüşen arkadaşlar bunun yeterli olduğunu öğrendiklerini söylemişlerdi. Açıkçası 1-2 tanesini iptal Edip diğer kampanya katılımı yapmak mantıklı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

Müşteri temsilcisiyle konuştum,verilen faturalar kabul edilmiyor başka talimat gerekliymiş ve ilk gelen faturanın 50 tl si ödeniyor 1 yıl kalma sözüne,diyelim bana su faturası 24 tl geldi,yani 24tl'yi ödüyor sadece 50tl den az olunca
    Yani yeni fatura olacak, abone no farklı olacak
  • Var mı gelen, giden bişey?

• Bana 50 tl yatması gerekirdi yatmadı ama

• Bana da gelmedi
  • 50tl iadeler yatti

• Arkadaşlar talimat verdiğiniz tarihten itibaren 1 yıl boyunca faturanızın iptal edilmemesi deniyor.
    Emin olmamakla beraber örneğin bu ay otomatik ödenmiş faturanız olurda yanlış okuma vs sebebiyle 1 yıl içinde iptal edilmesi durumunda parasını geri alır diye düşünüyorum. Yinede sorun.
    Açıklamada şöyle deseydi ; talimat verdiğiniz tarihten itibaren vermiş olduğunuz aboneye ait bilgilerin bir yıl içinde iptal edilmesi durumunda para geri alınır demeliydi

• benimki hala yatmamış
  • 50tl iadeler yatmış ama 3 otomatik fatura ödeme talimatı hala yok fatura olmadığından ödeyememiştim ondan mı acaba
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.