Şimdi Ara

DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ? (1736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.240
Cevap
277
Favori
4.325.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yöneticiler cevap verme işini ehline ! havale etmişler o yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephisto26 -- 29 Kasım 2014; 21:39:51 >
  • Antalya da bakır tesisat yapan birileri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmeca123

Antalya da bakır tesisat yapan birileri varmı?

BUNU TUNÇ METAL,ANADOLU BAKIR VEYA PESEN METAL TOPTANCILARINA ANTALYADAN KALORİFER BORUSU ALAN KİM VAR ŞEKLİNDE SORUP ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
  • Ben de o yüzden sormuştum hocam.Bana sorarsanız gömdürürken ustalar kaynaklarda hata yapmış, delikler ufalmış, peteğe su girişi azaldığı için ısınmıyor muhtemelen.Petekte sıkıntı olduğunu zannetmiyorum, sıkıntı tesisatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil için zeminde baya bi kırmak dökmek gerekiyor.İnşaat halindeki evler için daha uygun.Yakıtınız fazla gelmiyorsa eğer, ısınmayan peteğin borularını kontrol ettirin yeterli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Mobil için zeminde baya bi kırmak dökmek gerekiyor.İnşaat halindeki evler için daha uygun.Yakıtınız fazla gelmiyorsa eğer, ısınmayan peteğin borularını kontrol ettirin yeterli olur.

Yine tesisatta ufak degisiklik olacak belliki gomulen kisimlar allahtan fazla degil

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

O usta isin icine etti artik beton altinda kaldi tesisat borclarim biterse mobil tesisat yapmayi dusunuyorum

kiracının kata 2 yıl önce yaptırmıştım amacım başta bakır tesisat yaptırmaktı usta bulamadım 25 km yakın bir ilçeden buldum oda fahiş fiyat çekti bende mobile dönmek zoruna kaldım
    tesisat döşenirken pisliği ve hilti gürültüsü bir hayli fazla oluyor ama deydi fazlasınla çok şükür kiracı verdiği kira kadar gaz parası vermiyor neticede bizim buraları karasal iklim ayazı çok

sana tavsiyem mobil borularda farklılıklar var oksijen bariyerli olsun muhakkak
    birde kollektörlerdede farklılıklar var ben özellikle gk vananın kollektör ve kombi vanalarını temin ettim ve kullandım
    fıratın kollektör takımını takmak istedi tesisatçı gördüm beğenmedim parça temini kendim yaptım

• quote:

quote:

Mobil için zeminde baya bi kırmak dökmek gerekiyor.İnşaat halindeki evler için daha uygun.Yakıtınız fazla gelmiyorsa eğer, ısınmayan peteğin borularını kontrol ettirin yeterli olur.

Yine tesisatta ufak degisiklik olacak belliki gomulen kisimlar allahtan fazla degil

Aynen öyle.Mobil sistemde her peteğe 2 boru gidiyor.1 odada 2 petek varsa sırf o odaya 4 boru gidiyor yanyana mesela.Koridordan giden borular yaklaşık 50 cm genişliğinde yer kaplar.Koridorun yarısı oyulacak.Maaliyeti de en az 5000 lirayı bulur.Bence gerek yok.Sorunlu yeri düzeltmeniz yeterli.

• 6 mart 2013 yılına ait alt kat mobil sistem tesisat daha öncede dediğim gibi asla plastik istemedim önce bakır soruşturdum olmadı bende mecburen mobile döndüm ama bayağı zahmetli oldu

Dairenin iş bitimi fotoğrafları fikir olması açısından

Tabiki kombimiz Üst katta olduğu gibi yine Nitromix memnun olduğum için ikicisinide yine Nitromix aldım mobil tesisatım fırat pex borudan kollektörler vanalar GK 'nın, mutfaktaki petek kollektörlere yakın olduğu için danfoss vana kullandım peteklerin çoğu demirdöküm plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canturkkara -- 29 Kasım 2014; 22:29:50 >

• İzmir'de güney cephe, yeni bina 100metre kare evi 400-500tl'e anca ısıtıyoruz. Teşekkürler Biray Doğalgaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

sen işyerisin, esnafsın işyeri nikinle üyelik açıp kendi reklamını yapamazsın bu 1.......buna şunu yaptım şuna bunu yaptım şukadara yapıyorum rakam ücret veriyosun msjların ortada, ticaret yapıyorsun bu 2 birton iş ve işyeri görselinde var.......burdan kaç iş bağladın allah bilir buda 3.........sadece yardımmış yeme beni! yaptığın çoğu şey forum kurallarına baştan aşağı aykırı! bir musamma gösterilmiş sana ama nedeninide anlayamadım açıkçası!

Sen uydu konularında ticari nicklerle SanalPazar sitesinden direkt satış linki veren uyducu adamlara neden sormadın bunları da burda sana özelden yardımı dokunmuş adama soruyorsun?
    Kusura bakma da sen iyi niyetli değilsin kardeşim.

ne alaka birkan bey satış linki mi vericek sanki bakır boru satıyorum diye :D forumun kurallları açık burdan kimbilir kaç iş bağladı müşteri buldu eee kimin sayesinde elbette d.h nin! şu ana kadar ceza ve reklam odeme talebi gelmediyse şanslıymış cidden...yoksa baştan aşağı kendisi kural dışı...saygılar..

üstteki arakadaş burası forum ve kurallarla yönetiliyor king kongun ahırı değil isteyen istediğini yapamaz dh yonetiminin takip ettiğini umuyorum umarım yakında gerekenler yapılır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Kasım 2014; 22:42:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

İzmir'de güney cephe, yeni bina 100metre kare evi 400-500tl'e anca ısıtıyoruz. Teşekkürler Biray Doğalgaz.

Benim evde 190 metre kare isitma yonunden cok dertliyiz

• quote:

quote:

quote:

Aynen öyle.Mobil sistemde her peteğe 2 boru gidiyor.1 odada 2 petek varsa sırf o odaya 4 boru gidiyor yanyana mesela.Koridordan giden borular yaklaşık 50 cm genişliğinde yer kaplar.Koridorun yarısı oyulacak.Maaliyeti de en az 5000 lirayı bulur.Bence gerek yok.Sorunlu yeri düzeltmeniz yeterli.

Plastik su tesisatta yapsak 5000 tutmatacakmi zaten?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Plastik su tesisatta yapsak 5000 tutmatacakmi zaten?

Komple tesisat yapmayı düşünüyorsanız tutar tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biray Doğalgaz

quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

6 mart 2013 yılına ait alt kat mobil sistem tesisat daha öncede dediğim gibi asla plastik istemedim önce bakır soruşturdum olmadı bende mecburen mobile döndüm ama bayağı zahmetli oldu

Dairenin iş bitimi fotoğrafları fikir olması açısından

Tabiki kombimiz Üst katta olduğu gibi yine Nitromix memnun olduğum için ikicisinide yine Nitromix aldım mobil tesisatım fırat pex borudan kollektörler vanalar GK 'nın, mutfaktaki petek kollektörlere yakın olduğu için danfoss vana kullandım peteklerin çoğu demirdöküm plus

canturk kardeşim bunları gösterip bu evi satmaya yada faiş fiyatla kiralamaya çalışıyorsun, yemezler....

ewet ne olduki kırklarelinde ikinci kat
    130 m2 mobil sistem
    yoğuşmalı nitromix kombili,
    arkada teras var 34 m2
    yeni boyattım laminantlarda yeni döşendi çamsan marka
    aylık kira fiyatı 550 TL emlakçıdan değil direk mal sahibinden

haa allta bir mağaza birde dükkan var iyi fiyat veren olursa onlarıda kiraya vericem yılbaşında tabi
    çünki sözleşme o zaman doluyor

• Bircan bey Size rusya da,başarılar,bir,sorum olacak ,artık kişinin yazdıklarına cevap vermeyelim ne olduğu belli kim olduğu da zaten,Zebza da mühendis değil,bildiğim,kadarıyla! Acaba rusya da evlerde petek ne kadar fazla gidiyor 100 metrekare bir evde örnek,teras katta izmir de 10,metre petek varsa p24 kullanılıyorsa acaba rusya da 28,binlik kombi mi kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo3516 -- 29 Kasım 2014; 23:38:38 >
  • quote:

Hocam güldürdün valla, Allah da seni güldürsün :)

iyi güzel güldürdün diyorsun da
    herşeyinbir bedeli var biliyorsun
    madem güldürdüm bu vesile ile sende eğlendin neşelendin dimi
    kimin sayesinde forum sayesinde

o zamansa foruma 2 mecidiye banada 1 mecidiye borçlandın haberin ola akıllı ol

• Sevgili üyeler,

Ben bir mevzuyu sadece Biray Doğalgaz ile özelden konuşmuşken, son 2 sayfadır sadece yöneticilerin yaptığı işlemlerle ilgili tepkilerin bu konuya taşması manidar.

Biray Doğalgaz ile özelden konuşmuş iken, akabinde 20 dakika sonra hiç tanımadığım bir insanın gelip dolaylı yoldan onu desteklemesi ve şahsıma, "Sen kimin şakşakçısısın" demesi de manidar.

Lafı uzatmayalım. Özelden konuşulan mevzunun buraya kim tarafından aksettirildiği de ortadadır.

Lütfen bölümde sadece bölümle alakalı mevzu üzerinden devam edelim. Başkaları hakkında aldığı ceza ile ilgili konuda provokatörlük yapacak kişiler olursa şayet direkt olarak kısıtlama istenecektir. Lütfen bu konu üzerinden polemiklere devam etmeyiniz bu konu hakkında.. Forum destek bölümünden şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz..
  • Stones hocam gereken açıklamayı yapmış. Konu ikimizin ve 2 tane de adminin takibinde. Konu bütünlüğünü sürekli bozmaya çalışan üyelere önce kısıtlama daha sonra da hesaplarına işlem yapılacaktır.
  • hocam merhabalar.ya b yalıtımlı kombi dolaplarını kendinizmi yapıyorsunuz( dolabın içine izocamı sizmi döşüyorsunuz) yoksa hazır olarakmı alıyorsunuz.interette bi türlü bulamadımda
  • 
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.