Şimdi Ara

Doğalgaz BİTTİ !!! Zor Gün İlan Edildi!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
55
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Doğalgaz BİTTİ !!! Zor Gün İlan Edildi!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9132 Mesaj
    Laptopum hazır.
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.1 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Sınırlı doğalgaz yoktur, az votka vardır
    |
    |

'The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth.' HOUSE M.D
  • Yarbay
    3056 Mesaj
    bizde elektrikli kalorifer var

1 ay boyunca gunde 2-3 saat yaktık bazen atlıo gunler toplasan 15 gundur. 450 tl geldi.

bu ay yakmadık elektrkli sobalarla 170 tl tabi benm pc 600 woltu topluyor crysiste. oda etki ediyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Beter olun !
    Fahiş fiyatla gaz satanlara

Aynı hacimde doğalgazı Rusya' da kullansam aylık 30TL ödeyeceğim ama burada 185TL
    Herkes diyecek "Rusların kendi gazları var o yüzden ucuz" ve ben de diyeceğim "Bizde gaz olsa bile kendi vatandaşımıza 10 katı fiyatla satardık"

Helal olsun

şakşakçıda geldi tamam
    |
    |
    Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you

• Yüzbaşı
    931 Mesaj
    sigaradan aldıkları vergilerle ülkenin 2000 yıllık doğalgaz parasını karşılarlar la.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

gigabyte ga-ma785gt-ud3h / athlon2 x4 630 2.8 / kingston hyperx 2x2 1333 / sapphire 5770 vaporx (geçici olarak sapphire 5750) / lg w2230s
    lustral special / prozac 20mg / tranxilene 5mg / rileptid 1 mg / remeron 15mg
    ŞEKERSİZ ÇAY İÇENLER [FAN CLUB] / CAMFROG SÖNMEZ -PALTALK- TIKLA VE DETAYLARI GÖR, SÖNMEZ DAYIYLA SOHBET ET ;)

• Yüzbaşı
    885 Mesaj
    ossun tezek yakarız bizde
    |
    |

lanet olsun
    |
    |
    Mesut Yılmaz şerefsizinin Türkiye'ye soktuğu kazığı çıkartabilecek babayiğit var mı?

GreenPeace'ciler yapacakları bir eylemle Marmara bölgesinin enerji ihtiyacını karşılasınlar bakalım şimdi.
    Dış mihraklara falan gerek yok. Kendi kendimizi batıracak kapasiteye sahip vatandaşlarımız var.
    |
    |
    |
    |

bang! bang!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hiç onemi yok. Isterlerse elektrik su dogalgaz üçluşunu kesip %100 zam yapsınlar. Hükümetimizin devletin yapicağı bır açıklama vardır. Zaten onemli olanda bu değil mi?

Ben şahsen 2 el 2 ayak yerde o şekilde bekliyorum

“Petrolü kontrol ederseniz ülkeleri, gıdayı kontrol ederseniz insanları yönetirsiniz” ( Gdo lu gıda)
  • Teğmen
    181 Mesaj
    kürtler icin hava hos nasil olsa elektirigi kacak al elektirikli sobayi evi, ahiri, hatta kuyuyu isit nasil olsa devlet zarari diger vatandaslarin cebinden cikartmasini biliyo

bu dondurucu soguklarda artik bedava eletirik onlara biji turkiye demeyi ogretmeye baslar
    |
    |
    9956 Mesaj
    Biz yorganla ısınacağız.

kış geldi yorgan yorgan üstüne.
    |
    |

Orijinalden alıntı: changemart

Hiç onemi yok. Isterlerse elektrik su dogalgaz üçluşunu kesip %100 zam yapsınlar. Hükümetimizin devletin yapicağı bır açıklama vardır. Zaten onemli olanda bu değil mi?

|
    |

• Binbaşı
    1254 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: changemart

|
    |

Kışın ortasında doğalgaz anlaşması yapan tek ülke olarak guinness'e giriyormuşuz beyler, hep boş tarafı görmesenize lan
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
son dakika
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.