Şimdi Ara

... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.683
Cevap
20
Favori
506.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

xnviewde mavi arttırıldı.
  • iki resim benden. arkadaşlar bu hobiye yeni başladım. yorum yaparsanız sevinirim... üstteki beşiktaş tan vapurla ayrılırken ortaköy fotoğrafı.

...

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyildirimgs -- 18 Mayıs 2006; 13:57:06 >
  • Kocaeli kayalıdağ mevkii dağlık bölgede gün battıktan sonra çektiğim fotoğraf

KODAK Z-700
    ...

http://img49.imageshack.us/my.php?image=birky8us.jpg
  • panaromik olarak deneme yaptım..

kedilerde çok sevimliler.

...

...
  • arkadaşlar panoromik olrak çekmiş oldugum resim

kocaeli--izmit bölgesinin -- bahçecik kasabasından çekilmiş ufak bir kesittir

kedilerin resmini çekiyordum. bana poz verdiler...
  • Arkadaşlar ne kadar güzel oluyor değil mi?

Böylece ülkemizin dört bir yanındaki doğal güzellikleri görme fırsatımız oluyor. Hepinize teşekkürler...

emreyıldırımgs sizden bir ricam var; çektiğiniz fotoğrafların nerelere ait olduğunu yazarsanız daha faydalı olur bence.

Global_playboys umarım fotoğraf makinenizi en kısa zamanda alırsınız. Alır almaz da şöyle Uludağ, Uludağ yolu, Mudanya, İnkaya Çınarı, Botanik Park, Sarıalan'dan kuşbakışı Bursa, vb. fotolarınızı bekleriz.

thealdebaran birinci fotoğraf açılmıyor. İzlememiz için kontrol edebilir misiniz?

Saygılar...
  • ...
  • xenox kardeşim

adsl kullanıyorsan açılması lazım.

ben resim üzerinden denedim açıldı.....

bi sorun göremedim
  • ...
  • denizli guney-cal ilcesi arası adıguzel barajı uzeri panaromik

...
  • buyuk resim seklinde nasıl koyuyorsunuz
    onune arkasına
    [ i m a g e] [ / i m a g e ]
    benzeri bisey yazılıyo diye gormustum forumda ama tekrar bulamadım
    nereye nasıl yazılıyo
  • [simage][/simage]

...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xenox

Arkadaşlar ne kadar güzel oluyor değil mi?

Böylece ülkemizin dört bir yanındaki doğal güzellikleri görme fırsatımız oluyor. Hepinize teşekkürler...

emreyıldırımgs sizden bir ricam var; çektiğiniz fotoğrafların nerelere ait olduğunu yazarsanız daha faydalı olur bence.

Global_playboys umarım fotoğraf makinenizi en kısa zamanda alırsınız. Alır almaz da şöyle Uludağ, Uludağ yolu, Mudanya, İnkaya Çınarı, Botanik Park, Sarıalan'dan kuşbakışı Bursa, vb. fotolarınızı bekleriz.

thealdebaran birinci fotoğraf açılmıyor. İzlememiz için kontrol edebilir misiniz?

Saygılar...

Hocam hayırlısıyla bi satayım makinemi hemen alıcam ozaman daha gzl resimler cekip paylasıcam Bursa nın her bir yerini cekerim seninde dedigin gibi böylelikle Türkiyenin bircok yerini tanıma fırsatı buluyoruz ve bir tatil düşündügümüzde aaa benim burada formdan su arkadasım vardı bi onunlada görüşeyim deme sansı doguyor örnegin ben antalya alanya tarafına gidersem kısmet olup orada fredy var görüşmeden gelmek olmaz tabi herkese saygılar çok gzl bir baslık

• pardon iyi okumamısım
    sanırım resim gostermek icin baska linke koymnak gerekiyomus
    bakalım olcak mı

denizli guney selale

...
  • oonderk

bravo çok iyi
  • Bir kış günü Denizli Çal ilcesi evimizin karsısındaki bağ evi
    eski bir foto
    sene 2000
    ilk dijital fotom
    sanyo -sanırım 1.3 mp- makina vardı o zaman onunla cekmistim 3x zoom yapmıs olabilirim

...
  • ...

kıyıköy mayis 2006 canon a520
  • Çok güzel resimler gerçekten.Bende mi başlasam resim çekmeye ne
  • köyüm den bir manzara...(burdur -bucak-çobanpınar köyü)
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_citekci -- 18 Mayıs 2006; 11:31:40 >
  • köydeki evimiz.şimdi terkedilmiş halde.kimsecikler yaşamıyo içinde...burdur-bucak-çobanpınarköyü
    ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.