Şimdi Ara

DODURGADA kalkanımıza teklif bekliyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • :) yorumları alalım 12.000 ep teklif geldi şuana kadar
    DODURGADA kalkanımıza teklif bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be 2017de hala okadar paralar dönüyormu.adamlarin hayati metin olmus. Bu arada guzel kalkan hayirli olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realexile

Vay be 2017de hala okadar paralar dönüyormu.adamlarin hayati metin olmus. Bu arada guzel kalkan hayirli olsun :)

Teşekkürler şans işi arkadaşla başlayalım dedik efsun attık ilk efsunda bu geldi kalkanı 5 efsun olarak 95m ye almıştık şuan 9t değer biçiliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: qazwsx21

quote:

Vay be 2017de hala okadar paralar dönüyormu.adamlarin hayati metin olmus. Bu arada guzel kalkan hayirli olsun :)

Teşekkürler şans işi arkadaşla başlayalım dedik efsun attık ilk efsunda bu geldi kalkanı 5 efsun olarak 95m ye almıştık şuan 9t değer biçiliyor :)

Sence oyun oynanirmi hala baştan baslasam. Düşünüyorum eski günleri bk oku kas item al sat baya oynayasim geliyor ama etp ile simya yapmak efsun yapmak falan cok zor yapamam diye oynamiyorum. Rpsiz ne kadar yapilir kat bileti haric ep almıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qazwsx21

quote:

Sence oyun oynanirmi hala baştan baslasam. Düşünüyorum eski günleri bk oku kas item al sat baya oynayasim geliyor ama etp ile simya yapmak efsun yapmak falan cok zor yapamam diye oynamiyorum. Rpsiz ne kadar yapilir kat bileti haric ep almıyorum

oyun çok değişti hocam başlanılmaz bence arkadaşta olmasa tamamen unutmuşum her gün yeni şeyler

• Konu dışı olacak ama hesap devir almak ban sebebi mi? Dodurgada almayı düşünüyorum açıkcası ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

Konu dışı olacak ama hesap devir almak ban sebebi mi? Dodurgada almayı düşünüyorum açıkcası ama...

Hayır değil

• 400 tl vereyim nakit havale kalkana

• Cevap bekliyorum

• idealist04 İ kullanıcısına yanıt
    1000 TL GELDİ REDDETTİK OYUN İÇİ 90 WONA SATACAĞIZ
  • Bu şahin olsa daha mi çok para eder yoksa

• Seviye 21 kalkanın fiyatı neden bu kadar pahalı?90-100 seviye daha iyi kalkan yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Seviye 21 kalkanın fiyatı neden bu kadar pahalı?90-100 seviye daha iyi kalkan yok mu?

Bu tip itemlerin kendine göre hastaları vardır örn 55 lvller veya 35 lvl olup p li zihinsel dizenler gibisinden

• Kardeşim bu nasıl bir şanstır ya agzımın suyu aktı ALLAH sahibine bağışlasın o kalkanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulud49

Kardeşim bu nasıl bir şanstır ya agzımın suyu aktı ALLAH sahibine bağışlasın o kalkanı.

Teşekkür ederiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.