Şimdi Ara

Dodge Viper RT/10....King is back...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saatlerce geceli gündüzlü çalışmalarımdan sonra eski model ve render arasında gerçekten büyük bir fark yaratmış bulunuyorum. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler....

• gene tebrikLer gene basarıLı bi caLısma oLmus seni Dodge'a dizaynır oLarak vermek Lasım.
  • DH t-shirt'ü ile çalışırım walla
  • Kolduklar biraz yapay ön lambalarda öyle sanki ışık yansıması olmamış gibi ve texture lerde 8 bitmi ne o öle yaw

Sankim 3D MAX uzmanı gibiyim demi aslında hiç bişi bilmem salladım
  • evet koLtukLar cok goze carpıyor.Artık senin eLinden cıkma baska aracLarı bekLiyoruz
  • Bekleyin abi uzun sürüyo bu işler....Ama bu araba benim için çok büyük tecrübe oldu
  • off abi harika yapmışsın valla kutluyorum seni.
    ya biz niye yapamıyoz ki böyle şeyler kardeşim? kurcalıyodum bi ara ama nereye kadar? adam akıllı bişey yapamadım tabi.
    Rhino 3D ile bilgisayar masamı ve kütüphanemi çizebilmiştim adam akıllı olarak bi tek. 3dsmax tutoriallerini filan az çok yapabiliyoduk ama o kadar. dur bakem bişey çiziyim dediğimde ise olmuyordu tabi sadece masa kitaplık gibi şeyleri çizebiliyodum yani. sonra da unuttum gitti, bi daha bakmadım. max'in cdsini kaybettim zaten...
    neyse abi ya kolay gelsin sana ben daattım biraz konuyu kusura bakma
  • tebrikler dostum benim dedemin bi ford taunus'u var ona da bi el atıversene be
  • Hojam süper.Öncelikle tebrikler. Sonra haddimiz olmayarak eleştirmeye gelirsek Koltuklara şu nokta efektini uygularsan gerçeğe yaklaşır. Bir de orta konsolla direksiyonun rengini parlak kahverengi yaparsan mükemmel ama mükemmel olur. Arkadaşlara katılıyorum ön yansıma da sorun var. Sol ön farda da aynı değerde yansıma olması lazım. Güneş vuruyorsa farın içi gözükür. Ama ilk çalışman için mükemmel daha ne diyelim
  • Ha bu arada cantlara ve yan tarafa kime bişi diyemez herhalde. Çok iyiler
  • Süper valla. Bir de render'siz halini atsana. Merak ettim.
  • tebrikler dostum...
  • Ok rendersız halini de yollarım.Bu arada msj atan herkese teşekkür ediyorum.Yorumlarınız için tekrar teşekkürler
  • Bide eski halini koysanızda farkı anlasak..
    Ama yinede güzel görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi §cuLPtuRe® -- 22 Aralık 2004, 23:41:02 >
  • valla helal demekten baska bısı yok..aslında bende cızdıgım mutfak salon gıbı seylerı koysam:)..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.