Şimdi Ara

Dodge Journey RT Alındı.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
146
Cevap
5
Favori
36.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mycepi

Cok sagol kardesim. Evet uzucu oldu ama yapacak bisey yok. Arac duz yolda 80i gecemiyor. Son gaz yapiyorum. Devir cikiyor ama sanki gucu yetmiyor aracin. Rampaya gelincede iyice dusuyor surat 30a kadar iniyor son gazda. Birde siyah duman cikiyor. Birde kalkislarda sanki vuruyor sanziman. Arac otomatik sanziman. Evet lazoretti arkadasim yasamis sorun. Pmde attim ama donmedi. Sanirim girmiyor foruma. Kavrama sordum fiyatlari baya pahali suan oyle suruyorum. Sehir ici sorun yok. Hatta suan sehirde ramplarda deniyorum arac hizlaniyor. İlk oldugu gun 30la ciktigim ramplari 80e kadar zorladim ama sehir ici olunca durmak zorunda kaldim. Bilmiyorum mecnur yaptiracaz ama fiyat onemli. Dsg kavramalar ucuz aslinda luk marka felan var 800liraya ama bu aracin kavramasi cok pahali fiyatli. Bakalim bayramdan once halletmem lazim. Eger fikri olan varsa yorum beklerim. Yurt disinda fiyat nedir kardesim. Sen bir sorsan ben olmazsa getirtirim yurt disindan. Tesekkur ederim ilgin icin

Umarim ufak bir sorundur,ayrintilari bekliyoruz.
    Bana model marka ve resim yollarsan sorduyarim fiyatini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VooDooMaN kullanıcısına yanıt
    İnsALLAH ufak bir sorundur kardesim. Daha sanayiye birakamiyorum araci. Yarin birakicam insALLAH. Ayrintilari yazarim buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Fiat freemont uretimi durdu mu?

Sitesinde yok.

Uretimi durdu.

• https://www.facebook.com/groups/DodgeJourneyTR/

Dodge Journey - Türkçe
    Facebook Grub'u..

Lütfen Paylasalim..
     Dodge Journey RT Alındı..

• Selam arkadaşlar,

2009 Dodge Journey almayı düşünüyorum. Bir tane solenoid arızası olan var, fiyatı uygun. P0777 hatası verip 2-4-6 geçişlerini yapmıyormuş. Kavrama ve şanzıman beyni yeni değişmiş. Bu arabayı alsam sorununu çözdürebilir miyim? Çok uğraştırır mı? Masrafı maksimum ne olur?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.