Şimdi Ara

Dodge Charger’a bindim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • El Fuego (6 mesaj) Hemican (3 mesaj) The Division Bell (2 mesaj) HondatugraL (2 mesaj) Çayla Simit İyi Gider (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (4 mesaj) (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Yorum yok arkadaşlar. Altıüstü bir sedan, 4 kapılı. Yeni nesil 800 beygiri, 800 torku geçmiş. Clint Eastwoood arabası.. Muhteşem bit şey. Ki ben Mercedes sapkınıyım. Dodge manyak ötesi bir makine. Aston felan yalan oldu. Nihayetinde aile arabası Charger.

youtube
    Chrysler's Commercial, narrated by Clint Eastwood, gives a hope filled message about the hardship in America. He ends the pep talk by saying "This country ca...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=8iXdsvgpwc8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Mike Brewer Detroit fabrikasına gitti. Orada yalnızca el yapımı 8400 cm3 lük atmosferik Dodge Viper üretiliyormuş. Düz vites.

Yalnız Amerikan arabası başka arkadaşlar. Denemeniz lazım.

• Amerikanlar işi bilmiyor atmosferik motorla bizim köyün yokuşunu bile tırmanamaz ki..

• nacker kullanıcısına yanıt
    Halbuki taksalar bi 1.3 Multijet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tebrikler!

• inmeyi unutma

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

Ben buna niye bu kadar güldüm.  

• Nihayetinde aile arabasi dedigin arac nerdeyse E classtan daha uzun.

• amerikada benzin parası derdi olmadığından adamlar verim ile ilgilenmiyor. basıyor v8'i, en az 6.0 motoru, keyifle biniyor. o supercharger'ın ağlama sesi ekstra güzellik katıyor. turbo yalan onun yanında. supercharger sesini alan ve kullanan bida turboya bakmaz bile.

"challenger sollaması sonucu sc sesine hayran kalan ben"

• 🌹

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Amerikanlar işi bilmiyor atmosferik motorla bizim köyün yokuşunu bile tırmanamaz ki..
    5 ten 3 e alman gerekir bayilir bu sabuncubelinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Nihayetinde aile arabasi dedigin arac nerdeyse E classtan daha uzun.

İtssa emerrkın dıriğm

• Ben Amerikadayken 6 ay kullandım. BJK plakalıydı.

Benimkisi 360 beygirlik, lüks amerikan tofaşı idi :)

Çok da bir espirisi yok ama güzel araç.

• geçen amerigadayım karşıma çıktı üç aslan çektim çakıyı..

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

hocam yemin ederim böyle şeker bir araba yok. Çok güzel, çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Amerikanlar işi bilmiyor atmosferik motorla bizim köyün yokuşunu bile tırmanamaz ki..
    Güzel ironi hocam. Katılıyorum

• Hemican kullanıcısına yanıt

Hocam muhteşem bir şey. RAM kamyonet arkadaşımda var, ama Charger acayip bir makine. V8 Chevrolet, Ford, Mercedes kullandım ama Dodge resmen uçuyor. Hangi prensiplerle yapmışlar bilemem, ama araba yani. Aynı makine TR de 3 milyon 750 bin lira. İnternet sitesinde 78 bin dolar. Herkesin bakması da cabası.

• Aşırı güçlü motorun patinaj çekme sorununu 100 yıldır gideremedi Chrysler. Ufak bir gaza basışta araba patinaj çekiyor. Aynı hastalık BMW de var. Mercedes de yok. O yüzden Mercedes. Dodge çok güzel ama Mercedes değil. Sadece çok hızlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Hocam muhteşem bir şey. RAM kamyonet arkadaşımda var, ama Charger acayip bir makine. V8 Chevrolet, Ford, Mercedes kullandım ama Dodge resmen uçuyor. Hangi prensiplerle yapmışlar bilemem, ama araba yani. Aynı makine TR de 3 milyon 750 bin lira. İnternet sitesinde 78 bin dolar. Herkesin bakması da cabası.

Hocam bahsettigin arac Hellcat.

Chargerin 3.6 atmosferik motor 300 beygirlik versiyonu da var.

Chevrolet ve Forddan daha iyi oldugu zaten kesin de. Mercedes kadar imaji yok, Mercedes kadar elektronik donanim yok, Mercedes kadar kaliteli/luks malzemeleri yok ama fiyati da ona gore dusuk. Ayni gucte Mercedes yok bile zaten ama Amgler 1.5 katina satiliyor Chargerin. Benzer hizlanma ancak Porsche de falan var o da 2-3 katina satiliyor. Fiyat/performans olarak cok guzel arac. Hatta Hellcatine gerek yok SRTsi yeter de artar.

• quote:

Orijinalden alıntı: naynbol

amerikada benzin parası derdi olmadığından adamlar verim ile ilgilenmiyor. basıyor v8'i, en az 6.0 motoru, keyifle biniyor. o supercharger'ın ağlama sesi ekstra güzellik katıyor. turbo yalan onun yanında. supercharger sesini alan ve kullanan bida turboya bakmaz bile.

"challenger sollaması sonucu sc sesine hayran kalan ben"

Hocam amerikada benzin fiyatları hızla artıyor bu yüzden araba tutkusu olmayan kişiler senelerdir hybrid veya toyota/honda'nın az yakan araçlarını kullanıyor.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.