Şimdi Ara

Doctor Who Kitapları Sıralaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doctor Who kitaplarını okumak istiyorum ama kitap sayısı çok ve farklı yazarlar tarafından yazılmış. Seriyi bilen biri sıralamayı yazabilir mi?

• Takip
  • Thx bro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EverettZ15

Sıralamayı buldum. Öğrenmek isteyenler burdan bakabilir;

https://www.facebook.com/notes/doctor-who-t%C3%BCrkiye-grubu/t%C3%BCrkiyede-yay%C4%B1nlanan-doctor-who-kitaplar%C4%B1/10153465815651838/

Merhabalar,

Sayfa kaldırılmış da, hatırlıyorsanız yazabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 6 Kasım 2016; 3:29:39 >

•  Doctor Who Kitapları Sıralaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EverettZ15 -- 6 Kasım 2016; 16:21:12 >
  • EverettZ15 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• 5 senedir şu konuyu favorilerde tutuyordum ve 5 sene önce Shada'yı okumuştum. Şimdi kitap almayı düşünürken bunlara baktım da alınacak kitap pek görmedim. Garip gelebilir ama kapaklarına bakıp çocuksu bulduğumdan okumamıştım. Bir Ölüm Şehri var ama stoklarda kalmamış. Artık listeden çıkarmaya karar verdim  Doctor Who Kitapları Sıralaması  Otostopçunun Galaksi Rehberi'ne bakarım o zaman.

• Buz Çarkı'na bir şans verebilirsiniz, güzel kitaptır; ama elbette ki Douglas Adams'ın muadili değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Be All My Sins Remembered

Buz Çarkı'na bir şans verebilirsiniz, güzel kitaptır; ama elbette ki Douglas Adams'ın muadili değil.

Teşekkürler, bakarım mutlaka.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.