Şimdi Ara

Doctor Who Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Doctor Who yu bilirsiniz. 50 yıllık bir dizi, Birleşik Krallığın artık simgesi olmuş bir dizi. Aynı zamanda izlediğim ilk dizi. Zamanında Empty Child ı izlemiştim sonra bağlanmıştım. O zamanlar ergenliğe yeni girmişim hemen bişeylere bağlanma isteği filan. Hepiniz hatırlarsınız 3. 4. sezonları nasıl heyecanla izlediğimizi. O zamanlar onunla yatıp kalktığım dizi şimdi o zevki vermiyor. Eskilerdeki heyecan yok. Sizce nedir nedeni? Yazar değişikliği mi ya da başka ne?
    Evet nedir görüşleriniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende artık izlemekten pek zevk almadığım için izlemeyi bıraktım son 1 sezondur nedenini bilmiyorum ancak yazar değişikliğinden olabilir çünkü olaylar bazen eskisinden çok farklı oluyor v.s v.s ..
  • david tennant'tan sonra bende de bir şeyler gitti içimden ama hala severek izlerim. matt smith az çok girdi gözüme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

david tennant'tan sonra bende de bir şeyler gitti içimden ama hala severek izlerim. matt smith az çok girdi gözüme.

oynayanlardan değil de eski heyecan yok artık yoksa david tennant bana göre de efsanedir ama matt smith de onun kadar iyiydi benim gözümde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence artık konu bulmakta sıkıntı çekiyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.