Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RonaldW

Dün cnbc-e'de iki bölüm üst üste çıktı.İlk bölümden sonraki düşüncem iyiydi, devamlı izlenir diye düşündüm ama 2. bölümü izleyince fikrimden vazgeçtim.
    Çok fazla absürd unsur var arkadaşar.Ben normalde fantastik herşeye bayılırım ama bu pek çekici gelmedi.
    Aslına bakarsanız dizinin en çekici özelliği "Rose"

Çok güzel Rose ya. Aşık oldum resmen

Doctor Who (2005-    ) | 12. Sezon Bitti

Allah'ım sana geliyorum

Ayrıca diziyi de beğendim fakat dizide bazı noktalar aklıma yatmadı. En basitinden 2. bölüm, kızın verdiği tepkiler çok sıradındı, insan sinir krizi geçirir be

quote:

In 2007, Broadcast magazine listed Piper at #6 in its "Hot 100" list of influential on-screen performers, the top woman on the list

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyo_N -- 7 Eylül 2009; 13:03:16 >

• Nasıl kaçırdım artık cumartesi kesin izlerim
  • Peşpeşe 2 bölümü de izledim. Görsel efektler biraz uyduruk gözükse de herifin çok tatlı olması, komedi dozunun ayarında olması sayesinde bende çok sevdim. Ondan önce başlayan Merlin de çok hoşuma gitti.
    Pazar 20.00 Merlin, 21.00 Doctor Who, 22.00 Leverage ( bu da güzel çıkarsa pazar geceleri şenlik olur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanww2

Peşpeşe 2 bölümü de izledim. Görsel efektler biraz uyduruk gözükse de herifin çok tatlı olması, komedi dozunun ayarında olması sayesinde bende çok sevdim. Ondan önce başlayan Merlin de çok hoşuma gitti.
    Pazar 20.00 Merlin, 21.00 Doctor Who, 22.00 Leverage ( bu da güzel çıkarsa pazar geceleri şenlik olur)

Herifin çok tatlı olmasına fazla takılma. 9 bölüm oynamış sadece.
  • Billie Piperı ilk gördüğümde şaşırdım vallahi bu tür dizilere meraklıysanız izleyin nede olsa Doctor Who efsaneleşmiş. Ben açıkcası indirip izlemektense her hafta bekleyip izlemeyi tercih ederim.
  • ben de fan sitesini kurdum bu dizinin
  • e2 forever
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzmert

e2 forever

Bunu söyleme nedenin ne öğrenebilir miyim ?
  • takip edelim bakalım
  • Yarın Saat 21:00'da, Unutmayın; Planınızı Ona Göre Yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romst3rHERE

Bu dizi cine-5 te yayınlanıyordu yanlış hatırlamıyorsam

Bende Cine-5 te rastlamıştım 1-2 bölüm seyrettim sarmadı geçen sene falandı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laxori -- 12 Eylül 2009; 13:56:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Dizi e2'de yayımlanacakmış.

cnbc-e'de diyodu yav

Napalım artık, internetten bakarız.

e2 çekmiomu sizlerde ?

• Benim anlamadığım nokta 2005 den beridir bu dizi var.Ama hiç bir yerde bölümlerini bulamıyorum.Geçen gün izledim çok hoşuma gitti ama şimdi hepsini izlemek istiyorum ve bölümlerini bulamıyorum deli olucam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaoğlan

Benim anlamadığım nokta 2005 den beridir bu dizi var.Ama hiç bir yerde bölümlerini bulamıyorum.Geçen gün izledim çok hoşuma gitti ama şimdi hepsini izlemek istiyorum ve bölümlerini bulamıyorum deli olucam :)

PM.
  • Bugün 4 bölüm peşpeşe vericekler başlamış olmalı kaçırmayın derim.
  • Bende gaza gelip bütün bölümleri indirip izledim. Gerçekten harika. David Tennant geldikten sonra daha iyi oturdu doktor rolü.
  • şuan izliyorum güzelmiş baya bölüm kızda çok tatlıymış hani
  • Bu dizi bitti mi, devam ediyor mu ?
  • Bitmedi. Galiba ocakta 5. sezon başlayacak.
  • Ben hiç sevmedim aşırı saçma geldi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.