Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Kasada saklanan şey Master diyen var, Missy diyen var... Bence akla gelmeyen bir şey vardır, Moffat bu kadar basit yazmaz ve yine bence, bölümden sonra gösterilen teaser'daki rejenerasyon bir aldatmaca. Bu kadar da göze sokacaklarını sanmıyorum. Tennant'taki gibi bir şey bekliyorum.

evet kasadaki şey muhtemelen sezona yayılacak bir konunun başlangıcı olacak. rejenerasyon sahnesi çekilmiş zaten şöyle bir haber çıktı hatta bugün;
    http://www.filmloverss.com/peter-capaldi-doctor-whodan-neden-ayriliyor/

Aldatmaca derken ara rejenerasyon gibi bir şey olabilir diyordum, sezon sonunda da yeni oyuncunun geldiği rejenerasyon olur. Aslında bütün sezona yayılacak yavaş bir rejenerasyondan da bahsedenler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki feyk atıyorlardır. Geçen sezon daleklerin mucidi rejenerasyon enerjisini emiyordu ya belki onun gibi bir şeydir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni doktor kadın ve siyah olabilirmiş. bu abla üzerinde konuşuluyo, Michaela Coel
  • 50 yıldır Doktor erkek olarak süregelmiş, inşallah saçma sapan bi karar verip kadın yapmazlar.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Siyahi doktor izletmez abi hele bu kadın ben izlemem.

Bu arada ben ilk defa sezonunda takip ediyorum da diziyi bunlarda Türk dizileri gibi haftalık mı yayınlıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Siyahi doktor izletmez abi hele bu kadın ben izlemem.

Bu arada ben ilk defa sezonunda takip ediyorum da diziyi bunlarda Türk dizileri gibi haftalık mı yayınlıyor?

evet, dizinin bölümleri haftalık olarak BBC'de yayınlanıyor. ablanın şöyle de bir konuşmasını koyayım
  • bu sezondan çok ümitliyim. klarada kurtulduk ve capaldi artık yeteneğini konusturacak bence.

yeni companion da fena değil. bi amy veya rose değil ama martha olsa bile yeter bana :))
  • Buradaki konu bu yıl oldukça durgun geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 23 Nisan 2017; 18:27:3 >

• Henüz 2 bölüm oldu ama bence en kötü companion Bill. 1.5 sene aranın ardından çok iyi bir sezon bekliyordum ancak 2 bölüm de hoşuma gitmedi. Şu kasa ile Master'dan da güzel bir şey çıkmazsa artık çerezlik dizi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Henüz 2 bölüm oldu ama bence en kötü companion Bill. 1.5 sene aranın ardından çok iyi bir sezon bekliyordum ancak 2 bölüm de hoşuma gitmedi. Şu kasa ile Master'dan da güzel bir şey çıkmazsa artık çerezlik dizi olur.

ben bill'i çok beğendim sevdimde diğer companionların aksine hiçbir vasfı yok kafası geç çalışıyor sempatik geldi bana bu açıdan.
    Sürekli seride hiç sorulmamış bizlerin merak ettiği şeyleri soruyor.2. bölümde ne kadar iyi bir doktora veda edeceğimizi fark ettim Peter capaldi gerçekten yakıştı doctor karakterine.neden sevmediğinizi anlayamadım bende önyargılıydım baya ama oyunculuğu ws. 2. bölüm robotlardan hafif tırstım hoşuma gitti eskiden doctor who izleyince acayip heyecanlanırdım o jenerik müziği filan yerinde duramazdım nedense o yok bu sezon anlayamadım ana konuya girmesi gerekiyor dizinin artık
  • quote:

yeni doktor kadın ve siyah olabilirmiş. bu abla üzerinde konuşuluyo, Michaela Coel

diğer videodaki fotoğrafını beğenmedimde şöyle bir bakınca hoşuma gitti fena olmaz aslında direk siyahiye atlamadan önce beyaz bir kadın ile başlasalar daha iyi olabilir mesela hayley atwell çok riskli iş moffat'ın neden son sezonu olduğunu anladım kaçıp kurtulayım diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 24 Nisan 2017; 0:49:26 >
  • David tennant dön gel. Bu nedir arkadas yeni doktor diye getirdiklerine bak

• quote:

Orijinalden alıntı: LORDMASTERKING

David tennant dön gel. Bu nedir arkadas yeni doktor diye getirdiklerine bak

kulubeyide siyaha boyayacaklarmış yaşasın ırkların barışı
  • Popülere fazla oynanmaya başladı. Gelecek Doktor Siyah, Kadın, Eşcinsel ve Hindistan kökenli biri olursa beni şaşırtmaz.

• illa kadın doktor olacaksa gul gibi kadın var burada
  • David Tennant + Catherine

• bence doktor'un değişemeyeceğini söyleyenler dizinin ruhunu yanlış yorumlamış insanlar.

capaldi geldikten sonra clara'nın matt'in doktoruyla telefonda konuşmasını izleyebilirler dizinin ruhunu arayanlar ya da matt'in veda sahnesinde ekrana bakarak yaptığı konuşmaya. dizinin olayı rejenerasyon, değişim zaten.

dizinin ana karakteri doktor olduğu sürece, dizinin ana konusu bir zaman yolcusunun (doktor'u belirleyen şey bir zaman lordu olması değil, zaman yolcusu olmasıdır bana kalırsa) zaman makinesi tardis adını verdiği aleti (telefon kulübesi olması bile önemli değil gözümde, o yüzden alet dedim) kullanarak uzay ve zamanda istediği yere gitmesi olduğu sürece bir sorun yok bence.

finallerim dolayısıyla son iki bölüme kadar aranızda olamayacağım, son iki bölüm yayınlanmadan da sezonu hızlıca izleyip katılacağım aranıza. şimdiden herkese iyi sezonlar.
  • quote:

yeni doktor kadın ve siyah olabilirmiş. bu abla üzerinde konuşuluyo, Michaela Coel

Eğer bu kadın doktor olursa ilk defa yeni doktoru ön yargıyla sevmeden izleyeceğim, bu güne doktor değiştikçe yeni doktoru heyecanla izledim ve tanımaya çalıştım ama bu kadına ısınamadı içim.
  • Yeni Doctor olarak hala birini bulamadılar ya da cinslik, farklılık olsun diye birini buldular nabız mı yokluyorlar anlayamadım gitti. Eğer hala Doctor kim olacak diye bulamadılarsa benim önerim Eddie Redmayne,
    Fantastik Canavarlar filminde dikkatimi çeken detay adam bizim Doctoru canlandırdı resmen. Olaylara hakim olması Hayvanat bahçesindeki gergedana yaklaşımı bavulun içinin dışından büyük olması sanki ısındırma turları gibiydi. Tak diye Doctor olarak başlasa yadırgamam bu kim diye.

http://www.doctorwho.tv/whats-new/article/actor-eddie-redmayne-says-yeah-to-playing-the-doctor/

Adama zamanında rol gelirse oynar mısın demişler evet demiş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuexSeeL -- 26 Nisan 2017; 2:16:24 >
  • 10x2

doctor&bill arasındaki muhabbet iyi gidiyor. ama ilk bölümden sonra bayağı kötü bölümdü bence, bölüm başında zaten her şey açıklandı bi numarası kalmadı robotların emojilerinde.
    kasanın içinde ne var yine mevzusu geçti

10x3
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.