Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi bölümlerdendi.River Song'un kim olduğunu bölümün başında anlamıştım.
    Eylül'e kadar bekleyecek miyiz şimdi ?
  • vay buraya yazan oluyormuşben burada kimse teori,fikir vs. paylaşmıyor diye türkiye doctor who sitesine üye olmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

vay buraya yazan oluyormuşben burada kimse teori,fikir vs. paylaşmıyor diye türkiye doctor who sitesine üye olmuştum.

Hocam CNBC-E de 4. sezon yayınlanıyor. İnternette 6.sezonu mu veriyor ? Öyleyse ki ben baya bi gerideyim .D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjerkely

quote:

vay buraya yazan oluyormuşben burada kimse teori,fikir vs. paylaşmıyor diye türkiye doctor who sitesine üye olmuştum.

Hocam CNBC-E de 4. sezon yayınlanıyor. İnternette 6.sezonu mu veriyor ? Öyleyse ki ben baya bi gerideyim .D

evet 6. sezon 7. bölümde sezon arası verdi,şimdi 8. bölüm ve sezonun geri kalanı için sonbaharı bekliyoruz.sen bu pazar yayınlanacak bölümü de izle ardından 5. sezona başla.

• oha.meymenetsiz doktor cidden sardı mı hepinizi?diziye devam etmeli miyim?
  • Kimse kusura bakmasın, bence 11. Doktor Tennant'tan daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Oldfield

oha.meymenetsiz doktor cidden sardı mı hepinizi?diziye devam etmeli miyim?

et tabii ki.eskiden doctor who yan hikayeleriyle kuvvetli,ana olayı finalde 2-3 bölümle veren bir diziydi.şimdi steven moffat yan hikayeleri zayıf(gene süper tabii,eskiye göre zayıf) ama hepsinin ana hikayeye bağlı olduğu,koca sezonun tek bir olaya yoğunlaştığı bir diziye dönüştü.dizi resmen lost,house vb. dizilerin tadını veriyor artık.yalnız 5. sezonun ilk 7-8 bölümünde matt smith bildiğin david tennant taklidi yapmaya çalışıyor ve eline yüzüne bulaştırıyor bana kalırsa.ama 5. sezon 10. bölümle birlikte bence bir açıldı pir açıldı.6. sezonda döktürüyor resmen,adam müthiş.

quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Kimse kusura bakmasın, bence 11. Doktor Tennant'tan daha iyi.

sen bunu hayran sitelerinde söyleme öldürürler senigenel anlamda oyunculuk olarak tennant kesinlikle daha iyi,rol aldığı yapımlardan belli oluyor zaten.fakat doktor'u canlandırma konusunda bana kalırsa christopher(9)-david(10)-matt(11) eşittir.elbette christopher'ın bi soğuk davranmasını bi sımsıcak adama dönüşmesini,david'in "hepinizi gebertirim ben en büyüğüm ben zaman lordu'yum ulan" havalarını özlüyor insan ama matt'te çok muzır.hele 6. sezonda river song ile aralarında geçen cinsellik muhabbetleri çok komikriver'ın kim olduğunu öğrendikten sonra(spoiler değil merak etmeyin) "ama ama...biz seninle mucuk mucuk yaptık" tavırları adamı öldürür.hani yaşlanınca çocuklaşan,şaklaban davranan amcalar,dedeler olur ya;matt işte onun 907 yaşındaki hali.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mike Oldfield

oha.meymenetsiz doktor cidden sardı mı hepinizi?diziye devam etmeli miyim?

et tabii ki.eskiden doctor who yan hikayeleriyle kuvvetli,ana olayı finalde 2-3 bölümle veren bir diziydi.şimdi steven moffat yan hikayeleri zayıf(gene süper tabii,eskiye göre zayıf) ama hepsinin ana hikayeye bağlı olduğu,koca sezonun tek bir olaya yoğunlaştığı bir diziye dönüştü.dizi resmen lost,house vb. dizilerin tadını veriyor artık.yalnız 5. sezonun ilk 7-8 bölümünde matt smith bildiğin david tennant taklidi yapmaya çalışıyor ve eline yüzüne bulaştırıyor bana kalırsa.ama 5. sezon 10. bölümle birlikte bence bir açıldı pir açıldı.6. sezonda döktürüyor resmen,adam müthiş.

quote:

sen bunu hayran sitelerinde söyleme öldürürler senigenel anlamda oyunculuk olarak tennant kesinlikle daha iyi,rol aldığı yapımlardan belli oluyor zaten.fakat doktor'u canlandırma konusunda bana kalırsa christopher(9)-david(10)-matt(11) eşittir.elbette christopher'ın bi soğuk davranmasını bi sımsıcak adama dönüşmesini,david'in "hepinizi gebertirim ben en büyüğüm ben zaman lordu'yum ulan" havalarını özlüyor insan ama matt'te çok muzır.hele 6. sezonda river song ile aralarında geçen cinsellik muhabbetleri çok komikriver'ın kim olduğunu öğrendikten sonra(spoiler değil merak etmeyin) "ama ama...biz seninle mucuk mucuk yaptık" tavırları adamı öldürür.hani yaşlanınca çocuklaşan,şaklaban davranan amcalar,dedeler olur ya;matt işte onun 907 yaşındaki hali.

off ben yurtdışından 1-2 hafta gerideyiz diye düşünüyordum. Bildiğin çöktüm hocam ama izlemeye devam :D

• quote:

Bence de daha iyi,Matt Smith
  • ----spolier----

dün cnbc e de yayınlanan bölüm çok güzeldi. 4 kere vurma meselesinin içinde hep bi mecaz var diye düşünmüştüm ama direk söyledikleri gibi oldu.Bi de o bölümde görünen kadın kimdi acaba doktorun annesi felanmıydı onu çözemedim.Ama oldukça duygusal bir bölümdü zaman lordları bütün heybetiyle göründü sırf onlardan bile bir dizi çıkar. önceki doktor dimdik değişmişti ama bu doktor hüngür hüngür ağladı.Zaten değişmesi de lazımdı son zamanlar iyice avare olmuştu.
    Hep alışmışım dizilerde bir esas kız bir esas oğlan ve birde esas aşk olmasına rose ile vedalaşmaya gidemeden önce hep doktor bi gün rose a geri döner onunla kötü kurt körfezinde bir ev yapıp mutlu mesut yaşarlar diye düşünüyodum ama rose un r si bile kalmadı gitti kendine başka birini buldu.

• dün cnbc-e de yanınlanan bölümü izledim david tennant degisince baya üzüldüm diyebilirim.alısmıtım o mimiklerine o komik tavırlarına felan.yeni doktor cok tipsiz ve rol yapamıycak gibi duruyor.illa doktor un degismesi mi lazım sanki.birde biraz okudum 6.sezon dizinin en iyi senaryosuymus.gide gide matt smiht gibi adama denk geldi.keske david tennant devam etseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

dün cnbc-e de yanınlanan bölümü izledim david tennant degisince baya üzüldüm diyebilirim.alısmıtım o mimiklerine o komik tavırlarına felan.yeni doktor cok tipsiz ve rol yapamıycak gibi duruyor.illa doktor un degismesi mi lazım sanki.birde biraz okudum 6.sezon dizinin en iyi senaryosuymus.gide gide matt smiht gibi adama denk geldi.keske david tennant devam etseydi

İnan bana David olsa bu kadar zevkli geçmezdi.
  • quote:

quote:

dün cnbc-e de yanınlanan bölümü izledim david tennant degisince baya üzüldüm diyebilirim.alısmıtım o mimiklerine o komik tavırlarına felan.yeni doktor cok tipsiz ve rol yapamıycak gibi duruyor.illa doktor un degismesi mi lazım sanki.birde biraz okudum 6.sezon dizinin en iyi senaryosuymus.gide gide matt smiht gibi adama denk geldi.keske david tennant devam etseydi

adamın tipte hayır yok ki hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: pasamu

----spolier----

dün cnbc e de yayınlanan bölüm çok güzeldi. 4 kere vurma meselesinin içinde hep bi mecaz var diye düşünmüştüm ama direk söyledikleri gibi oldu.Bi de o bölümde görünen kadın kimdi acaba doktorun annesi felanmıydı onu çözemedim.Ama oldukça duygusal bir bölümdü zaman lordları bütün heybetiyle göründü sırf onlardan bile bir dizi çıkar. önceki doktor dimdik değişmişti ama bu doktor hüngür hüngür ağladı.Zaten değişmesi de lazımdı son zamanlar iyice avare olmuştu.
    Hep alışmışım dizilerde bir esas kız bir esas oğlan ve birde esas aşk olmasına rose ile vedalaşmaya gidemeden önce hep doktor bi gün rose a geri döner onunla kötü kurt körfezinde bir ev yapıp mutlu mesut yaşarlar diye düşünüyodum ama rose un r si bile kalmadı gitti kendine başka birini buldu.

yanılmıyorsam bölümün yazarı russell t. davies son röpörtajında o kadının

doktor'un annesi olduğunu

söyledi.

quote:

quote:

quote:

adamın tipte hayır yok ki hocam

david olsaydı bu kadar zevkli geçip geçmeyeceğini bilemem ama adamın tipte hayır yok orası doğru,kocaman çenesi var yahuama gene de karizmatik adam,özellikle dizi dışındaki fotoğraflarında çok belli oluyor.
    bir de adamdan ilk izleyişinizde 7-8 bölüm hoşlanmayacaksınız onu baştan söyleyeyim ama sonra çok güzel gelecekben 5. sezonu 2. kere izliyorum şimdi,aslında öyle david tennant taklidi(üst mesajlarda yazmıştım) yaptığı falan yokmuş ama insan ilk izleyişte görünce öyle zannediyor ve ısınamıyor.

• Artık doctor who eski doctor who değil yada kimine göre daha da eskiye döndü bilemiyecem ama o önceki tamamen atmasyon kurgu ,tek bölümde çözülen olaylar felan gitti lost gibi oldu merak unsuru arttı koca sezon bir iskeletin üstüne inşaa ediliyo ve önceden yapamadığımızı yapıp teori üretebiliyoruz durup dururken ters köşe oluyoruz bölümün sonunda herşeyi anlıyacağımıza kafamız iyice karışıyo doctor who sadece adı kaldı. derler ya bir çöpü bile kalmadı geriye aynen öyle önceki doktordan kalma tornavidayı bile yaktılar şimdi ayakları üstüne basan bir bilimkurgu izliyoruz.Önce insanın tuhafına gidiyo ama zamanla alıştım
  • David Tennant
  • David Tennant çok çok daha iyiydi Matt Smith'inden. Onun yerini kimse dolduramaz
  • Ben de yeni başladım sayılır. Yaklaşık 5 günde 2. sezonu bitirdim. Rose diyorum sadece.
  • Matt Smith'in en büyük şanssızlığı David'den sonra gelen Doctor olmasıydı. En iyi Doctor'dan sonra geldiği için ne kadar iyi olursa olsun ondan iyi olmadığı sürece kötü gözükecektir.
  • Bu gün cnbc-e de yayınlanan bölümünde bir kere daha gördüm ki eski bölümlerin tadı yok şimdiki doctor who daha iyi bütünlük konu işlenişi güzel ama artık sanki doctor who değil marta jones ,yüzbaşı jack gibi derinliği olan karakterler ,uçuk bu da olmaz denilen konular arıyo gözlerim ama yinede yeni bölümlerin yayınlanacağı zamanı iple çekiyorum.Belki yüzbaşı jack görünmez ama boe nun yüzünü felan bie kere daha görür müyüm diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasamu -- 11 Temmuz 2011; 23:03:12 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.