Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://doctorwho.yetkinforum.net/

Forumuda ziyaret edin. Yavaş yavaş genişletiyorum. Videolarda altyazılı videolar var bakabilirsiniz.
  • beyler diziyi artık cnbce göstermiyor sanırsam?
  • izlemeye deger bir dizi degil.
  • @ABCdiküçgeni
    CNBC-e 1. sezonunu verdi. Ocak'ın 3. haftasında, 2.sezonu vermeye başlıcayak.
    @sasaell
    Kişisel görüşün. Ben bilim kurgu, fantastick diziler & filmlerden hoşlanırım :)
  • 2 tane special bölümü yayınlandı. İzlemeyenler için altyazısı var dp'de.

Gitti tennant
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasaell

izlemeye deger bir dizi degil.

+2010
  • İngilizlerin yaptığı dizileri&filmleri hiç sevmem nedense aksanlarındanmıdır nedir..
  • 5. sezona başladım. Bilmiyorum vakit geçirmek için izliyeyim dedim çok hoşuma gitti kendimi durduramıyorum.
  • şu an cnbc-e de seyrediyorum baya güzel dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasaell

izlemeye deger bir dizi degil.

Çok fazla izlemedim ama bende bu görüşü onaylıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteeLs

İngilizlerin yaptığı dizileri&filmleri hiç sevmem nedense aksanlarındanmıdır nedir..

Ayıp ama arkadaşım senin bu yaptığına pire için yorgan yakmak derler :)))) Sırf aksan için diziyi mi izlemiyceksin yani şimdi : )) Hem sen aksanı maksanı bırak 2. sezonda gelecek doktor herşeyi geride bırakır onun herşeyi farklı ve inan bana İngiliz aksanıyla konuşmuyo : )))) Ayrıca 5. sezonda gelecek hanımında İngiliz değil ve dikkat ettim sanırım İskoç aksanı var. İzle yani

• Ailecek izliyoruz efenim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxKuBiLaYxXx

Ailecek izliyoruz efenim.

Zaten aile dizisi çok doğru karar;) :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

quote:

Çocuklar anlamaz arkadaşım diziyi.

4. Sezon'a geçtik. İşler iyi gidiyor. Tennant değişmese lan. Mundar edecekler diziyi be. Martha güzeldi Rose'dan ama niyeyse sempati kurulamadı gönderildi. Donna'da çok yaşlı lan. Şuan 5. sezon gelecek yavruyu bekliyoruz dört gözle.

• quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

quote:

quote:

Çocuklar anlamaz arkadaşım diziyi.

4. Sezon'a geçtik. İşler iyi gidiyor. Tennant değişmese lan. Mundar edecekler diziyi be. Martha güzeldi Rose'dan ama niyeyse sempati kurulamadı gönderildi. Donna'da çok yaşlı lan. Şuan 5. sezon gelecek yavruyu bekliyoruz dört gözle.

İnan bana dostum yıllarca beklemeye değer o derece Ama üzgünüm Tenant konusunda yapıcı olamıycam

• Matt Smith de iyi ama Tenant kadar değil.Karen Gillan
  • Tennant sempati %100 abi. Adamın durum komedisi iyi, kareketleri iyi, mimikleri iyi, oyunculuğu iyi. Bir Doctor beklenecek herşey vardı adamda. Üzülüyorum hakkatten. İçimiz kan ağlaya ağlaya izliyoruz.
  • 10. Doktor David Tennant yerine 11. Matt Smith geldiğinden beri üzgünüm bakalım bu seferki eskisi gibi gönüllerde taht kuracak mı? Off ya niye oldu bu aslında biyesi belli ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru-1255464

10. Doktor David Tennant yerine 11. Matt Smith geldiğinden beri üzgünüm bakalım bu seferki eskisi gibi gönüllerde taht kuracak mı? Off ya niye oldu bu aslında biyesi belli ama

Biryerde okumuştum nerede hatırlamıyorum. bbc'ye mail yağıyormuş herkes Tennant'ın geri dönmesini istediğini belirten maillerle bbc'ye tepki gösteriyormuş. Gelgelelim ki Smith ile 2 sezonluk anlaşma imzalanmış. İlk sezon 5.siydi yani 1 sezon daha Smith'i göreceğimiz kesin. Fakat 7. sezonda ( Şayet çekilirse, ki bu temoyla giderse 20 sezon bile gider Lost'unda bitmesiyle en popüler dizilerden biri oldu. ) Tennant'ı görebiliriz bi ihtimal. Hem yani ne kadar zor olabilir ki Tenant'ı geri döndürmek?? Ben senarist olsam en fazla 15 dakika düşünerek Tenant'ı geri getirecek bir senaryo yazabilirdim. Çünkü itiraz edilebilecek bir konu değil... Yani adam dese ki bize: " Garqoxlarivantyo gezegeninde öldüğü için hiç doğmamış olacak ve bu halinin doğmadan önceki hali Tenant olduğu için Tenant geri gelicek. " hangimiz itiraz edebiliriz ki??? Raxacoricofallapatorius ismini bile hepimiz ezbere bilirken...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eru-1255464

10. Doktor David Tennant yerine 11. Matt Smith geldiğinden beri üzgünüm bakalım bu seferki eskisi gibi gönüllerde taht kuracak mı? Off ya niye oldu bu aslında biyesi belli ama

Biryerde okumuştum nerede hatırlamıyorum. bbc'ye mail yağıyormuş herkes Tennant'ın geri dönmesini istediğini belirten maillerle bbc'ye tepki gösteriyormuş. Gelgelelim ki Smith ile 2 sezonluk anlaşma imzalanmış. İlk sezon 5.siydi yani 1 sezon daha Smith'i göreceğimiz kesin. Fakat 7. sezonda ( Şayet çekilirse, ki bu temoyla giderse 20 sezon bile gider Lost'unda bitmesiyle en popüler dizilerden biri oldu. ) Tennant'ı görebiliriz bi ihtimal. Hem yani ne kadar zor olabilir ki Tenant'ı geri döndürmek?? Ben senarist olsam en fazla 15 dakika düşünerek Tenant'ı geri getirecek bir senaryo yazabilirdim. Çünkü itiraz edilebilecek bir konu değil... Yani adam dese ki bize: " Garqoxlarivantyo gezegeninde öldüğü için hiç doğmamış olacak ve bu halinin doğmadan önceki hali Tenant olduğu için Tenant geri gelicek. " hangimiz itiraz edebiliriz ki??? Raxacoricofallapatorius ismini bile hepimiz ezbere bilirken...

Tennant geri gelse muhteşem olur ama senaristlerin geri getireceğini sanmam.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.