Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hikaye isleseler de izlesek valla son iki bölümünde sonunu getiremesen kapattım. Dizi çocuk dizisine döndü. Eskiden o giriş müziğini dinlerken heycanlanırdık beee geçen bunu fark ettim.

Artık dizinin şurası şöyle, yok doktor bunu böyle yapmaz, önce şunu yapar vs vs konuşmaya da gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhaan -- 5 Şubat 2020; 2:14:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlemeyi uzun süre önce bırakmıştım, doğru kararmış.

9.Doktordan sonra zaten ısınamamıştım. 10.doktorun oyunculuğu kötü ama hikayesi iyiydi oradan kurtarmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimaniel

İzlemeyi uzun süre önce bırakmıştım, doğru kararmış.

9.Doktordan sonra zaten ısınamamıştım. 10.doktorun oyunculuğu kötü ama hikayesi iyiydi oradan kurtarmıştı.
    10'un oyunculuğu kötü mü
  • Boşuna çıldırmaya gerek yok, adamlar belli ki diziyi bitirmek istiyor.

Hep diyorum, bu kadar kötü bölümler çekmek için ekstra çaba sarfetmek lazım. Şu konuya mesaj yazanlardan kurayla 3-5 kişi seçsek en az biri daha iyi senaryo yazar. Bu kadar sallabaş senaryo yazılmaz, istense de yazılamaz. Bu işten para kazanıyor olmaları diğer senaristlere hakaret. Normalde çok eleştirmeyi seven bir yapım yoktur ama gerçekten artık ayarını kaçırdılar.

12x6; yani, ne diyeyim ki.

Gene eşcinsel bir çiftimiz var. Yahu anladık, anladık tamam artık yeter. Bırakın sosyal mesaj vermeyi.

Gene dünyanın çevresel sorunlarına parmak basılıyor. Yahu anladık, anladık tamam artık yeter. Bırakın sosyal mesaj vermeyi.

Gene kadın bilim insanları diye ısrarla tekrar tekrar belirtmeleri mevcut. Yahu anladık, anladık tamam artık yeter. Bırakın sosyal mesaj vermeyi.

Asıl izlememiz gereken hikaye nerede, oyunculuk nerede, şov nerede? Deyin ki biz 45 dk. lık kamu spotu yayınlıyoruz, olsun bitsin. Neden ismi Doctor Who?

Hiçbir zaman çok yüksek bütçeli, ahım şahım bir dizi olmadı bu dizi; kabul ediyorum. Ama hiç bu kadar rezil hallere de düşmemişti. Şunun yerine Arka Sokaklar seyredilir, abartmıyorum bu konuda. İsmi Doctor Who olmasa izleyecek tek kişi bulamazlar da işte bizim gibiler bir şekilde mecbur takip ediyor. Şu rezalet devir kapansa da diziyi adam etme yoluna gitseler keşke ya da yine bir 5 10 yıllık ara verseler yoksa izlenilecek gibi değil. Bırakamıyorum da DW olduğundan. Acı çekerek izliyorum resmen.

• Son yorumlardan bir kez daha anlıyorum ki izlememekte haklıyım. Capaldi'den sonra bırakmak en doğru tercih gibi duruyor şimdilik.

Edit:
    Yukarıdaki yorumlardan birinde gördüm, 12*05'i izledim.
    Senaryo çok karışmış, ne alaka şimdi bu olanlar?

Ruth kimin nesi? Ne doktoru bu? Ne alaka???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 6 Şubat 2020; 19:44:7 >
  • 12x5

Bölümü geçen hafta izlemiştim ve üstüne birtakım şeyler yazmıştım ama bildiğiniz gibi hepimizin bambaşka bir hayatı var. Kötü zamanlar geçirebiliyoruz maalesef. Hatırladığım kadarını yazmaya çalışacağım.

Bölümün olayı, genetik bakımdan aynı iki Doctor'un aynı anda var olması.
    Bizim bildiğimiz Doctor'un on dört yüzü var. Rejenerasyon sayısı biraz tuhaf. Moffat eline yüzüne bulaştırdı çünkü 8. ile 9. Doctor arasında John Hurt var(RIP). Bir de "The Time of the Doctor" ya da "The Name of the Doctor" bölümünde 10. Doctor'un(David Tennant) bir rejenerasyon daha geçirdiğini söylemişti. Taaa 10'un ilk bölümü olan Noel bölümünde Sycoraxların(bak adını bile hatırlıyorum. Vay be) lideriyle kılıçlı dövüşürken eli kopmuştu. O da bir rejenerasyon imiş ya da ben bir yerleri kaçırdım ama sanmıyorum. Moffat'ın akılsızlığı muhtemelen.
    Rowan Atkinson'dan bahsedilmiş üstlerde. Onun oynadığı bir parodiydi ve orada Doctor dört kez rejenerasyon geçirdi. O bölümü de buyuruyorum;

Ancaaak, klasik seride, izlemesem de, Valeyard diye kötü bir Doctor olduğunu biliyoruz. Hatta o döneme göre gelecekteki 12. Doctor'un Valeyard olduğunu biliyoruz. Fakat Capaldi'de gördüğümüz üzere böyle bir şey olmadı. Valeyard, genetik olarak bizim Doctorumuzdu. Bu bölümde çikolata Doctor'un silah kullandığını gördüğümde, "Aha Valeyard" dedim ama blöf yapıyormuş. Biraz zorlama olacak ama acaba Valeyard'a giden Doctor olabilir mi? "Valeyard meselesi klasik seride çözülmüş olabilir" diyebilirsiniz ama birkaç sene önce bunun teorilerini çok görürdüm, özellikle Capaldi döneminde.

Bir diğer ihtimalse, 10. Doctor dönemindeki "The Next Doctor" bölümüydü. !!SPOILER!!ALERT!! Orada bir eleman kendini Doctor sanıyordu. Daha sonra olaylar olaylar ve kendini Doctor sanan eleman bir sebeplerden kafası gidik gibi gibi bir şeydi.

Neyse bu bölümdeki iki Doctor ablamız, birbirlerini hatırlamıyorlar. Birbirlerine kaçıncı rejenerasyonu olduğunu söyleseler belki bir ipucu bulmamızı sağlayabilirlerdi. Açıkçası kara ablayı Jodie Whitaker'dan daha baskın ve Doctor buldum. Bir taraftan bizi çikolata Doctor'a da hazırlıyor olabilirler .

Konuya dönersek, gerçekten aynı kişiler nasıl var olabilir ya da olabilir mi? Bunu 2. sezon gördük. Bizim evrende 80'lerde ölen Rose'un babası, paralel evrende yaşıyordu. Mickey ve Rose'un anası her iki evrende de vardı. Yalnız Rose bizim evrende insanken paralel evrende köpekti .
    Hatırlamıyorum ama Geekyapar'da konuşulmuştu galiba. O paralel evrende Galiffrey'in olmadığı ne malum? Hazır o dönemlerin adamı olan Jack Harkness da dönmüşken hiç şaşırtmaz. Çikolata Doctorumuz paralelci olabilir mi sorarım a dostlar?
    Jack Harkness demişken bu sezon Timeless Child'dan sonra bir bilinmeyen daha çıktı: Alone Cyberman.
    Bölümün saçmalıkları varsa da unuttum.

12x6

Aferdersiniz de Gabriel denen akılsız bölümlük karakterin berbatlığından bölümü konuşmak istemiyorum. Ulan senin tabirinle "en sevdiğin arkadaşın", gözünün önünde taşlaşmış, böyle kötü kötü olmuş. Üstüne parçalanmış, parçaları etrafa saçılmış. Parçalarını anca süpürgeyle toplarsın. Daha sonra maceralara atılıyor, "Gözgön Közlör"öz böz. Nöttö bözö höç görmödön mö? Nösöl bölmözsön bözö?!!" diye millete trip atıyor. Ruh hastası. Bu var ya, karakteri kim yazmışsa asıl onun m.llığı. İnşallah Chibnall denen kırık yazmıştır çünkü ona okkalı sövmek için sebep arıyorum.
    Yeni neslin jargonuyla "aabi kırinc bir episoddu yaa. Ekran başında kırinc oldum yaa." diyorum. Seviyorum sizi yeni nesil kardeşlerim <3 <3. Moruqlara bakmayın siz.

Edit: Bölüme dair yazdıklarımı spoiler kutusuna alsam da spoilera alınmamış gözüküyor. Muhteşem bir site vallahi. Videolu bir mesajı spoilera alırken videodan sonraki yazılar spoilerda gözükmüyor. Neyse ayarladık onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 8 Şubat 2020; 18:24:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

12x5

Bölümü geçen hafta izlemiştim ve üstüne birtakım şeyler yazmıştım ama bildiğiniz gibi hepimizin bambaşka bir hayatı var. Kötü zamanlar geçirebiliyoruz maalesef. Hatırladığım kadarını yazmaya çalışacağım.

Bölümün olayı, genetik bakımdan aynı iki Doctor'un aynı anda var olması.
    Bizim bildiğimiz Doctor'un on dört yüzü var. Rejenerasyon sayısı biraz tuhaf. Moffat eline yüzüne bulaştırdı çünkü 8. ile 9. Doctor arasında John Hurt var(RIP). Bir de "The Time of the Doctor" ya da "The Name of the Doctor" bölümünde 10. Doctor'un(David Tennant) bir rejenerasyon daha geçirdiğini söylemişti. Taaa 10'un ilk bölümü olan Noel bölümünde Sycoraxların(bak adını bile hatırlıyorum. Vay be) lideriyle kılıçlı dövüşürken eli kopmuştu. O da bir rejenerasyon imiş ya da ben bir yerleri kaçırdım ama sanmıyorum. Moffat'ın akılsızlığı muhtemelen.
    Rowan Atkinson'dan bahsedilmiş üstlerde. Onun oynadığı bir parodiydi ve orada Doctor dört kez rejenerasyon geçirdi. O bölümü de buyuruyorum;

Ancaaak, klasik seride, izlemesem de, Valeyard diye kötü bir Doctor olduğunu biliyoruz. Hatta o döneme göre gelecekteki 12. Doctor'un Valeyard olduğunu biliyoruz. Fakat Capaldi'de gördüğümüz üzere böyle bir şey olmadı. Valeyard, genetik olarak bizim Doctorumuzdu. Bu bölümde çikolata Doctor'un silah kullandığını gördüğümde, "Aha Valeyard" dedim ama blöf yapıyormuş. Biraz zorlama olacak ama acaba Valeyard'a giden Doctor olabilir mi? "Valeyard meselesi klasik seride çözülmüş olabilir" diyebilirsiniz ama birkaç sene önce bunun teorilerini çok görürdüm, özellikle Capaldi döneminde.

Bir diğer ihtimalse, 10. Doctor dönemindeki "The Next Doctor" bölümüydü. !!SPOILER!!ALERT!! Orada bir eleman kendini Doctor sanıyordu. Daha sonra olaylar olaylar ve kendini Doctor sanan eleman bir sebeplerden kafası gidik gibi gibi bir şeydi.

Neyse bu bölümdeki iki Doctor ablamız, birbirlerini hatırlamıyorlar. Birbirlerine kaçıncı rejenerasyonu olduğunu söyleseler belki bir ipucu bulmamızı sağlayabilirlerdi. Açıkçası kara ablayı Jodie Whitaker'dan daha baskın ve Doctor buldum. Bir taraftan bizi çikolata Doctor'a da hazırlıyor olabilirler .

Konuya dönersek, gerçekten aynı kişiler nasıl var olabilir ya da olabilir mi? Bunu 2. sezon gördük. Bizim evrende 80'lerde ölen Rose'un babası, paralel evrende yaşıyordu. Mickey ve Rose'un anası her iki evrende de vardı. Yalnız Rose bizim evrende insanken paralel evrende köpekti .
    Hatırlamıyorum ama Geekyapar'da konuşulmuştu galiba. O paralel evrende Galiffrey'in olmadığı ne malum? Hazır o dönemlerin adamı olan Jack Harkness da dönmüşken hiç şaşırtmaz. Çikolata Doctorumuz paralelci olabilir mi sorarım a dostlar?
    Jack Harkness demişken bu sezon Timeless Child'dan sonra bir bilinmeyen daha çıktı: Alone Cyberman.
    Bölümün saçmalıkları varsa da unuttum.

12x6

Aferdersiniz de Gabriel denen akılsız bölümlük karakterin berbatlığından bölümü konuşmak istemiyorum. Ulan senin tabirinle "en sevdiğin arkadaşın", gözünün önünde taşlaşmış, böyle kötü kötü olmuş. Üstüne parçalanmış, parçaları etrafa saçılmış. Parçalarını anca süpürgeyle toplarsın. Daha sonra maceralara atılıyor, "Gözgön Közlör"öz böz. Nöttö bözö höç görmödön mö? Nösöl bölmözsön bözö?!!" diye millete trip atıyor. Ruh hastası. Bu var ya, karakteri kim yazmışsa asıl onun m.llığı. İnşallah Chibnall denen kırık yazmıştır çünkü ona okkalı sövmek için sebep arıyorum.
    Yeni neslin jargonuyla "aabi kırinc bir episoddu yaa. Ekran başında kırinc oldum yaa." diyorum. Seviyorum sizi yeni nesil kardeşlerim <3 <3. Moruqlara bakmayın siz.

Edit: Bölüme dair yazdıklarımı spoiler kutusuna alsam da spoilera alınmamış gözüküyor. Muhteşem bir site vallahi. Videolu bir mesajı spoilera alırken videodan sonraki yazılar spoilerda gözükmüyor. Neyse ayarladık onu.
    Valeyard demişken;https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176850/doctor-who-the-trial-of-a-timelord-bolumu-valeyard-ve-12doktor-icerir

• Geekyapar her seferinde kürek kürek gömerdi diziyi fakat yorumları dinlemeye bayılıyordum. Ben de capaldiye kadar izleyip bırakanlardanım hala devam etmeniz ne güzel doğrusu. Artık eski güzel sezonları izleye izleye replikleride ezberlemişim, altyazı olmadanda ne dediğini anlayabiliyorum

Neyse kısaca;
    Raggedy man, goodbye!
  • Hani kabız olursunuzda tuvalette suratınız ekşi bir şekilde çıkmasını (bok dizinin şu anki halini temsil ediyor :D ) beklersiniz ya son 2 sezondur öyle izliyorum her bölümü. Diziyi sjw paradosine çeviren kadro gittiğinde düşmüş olacak o bok ve bir rahatlama gelecek bana.

Steven Moffat'tan özür diliyorum çok sövmüştüm ona.

Capaldi'den sonra dizide dikkat çeken tek şey ''timeless child'' mevzusu o da işlenmiyor gibi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Hani kabız olursunuzda tuvalette suratınız ekşi bir şekilde çıkmasını (bok dizinin şu anki halini temsil ediyor :D ) beklersiniz ya son 2 sezondur öyle izliyorum her bölümü. Diziyi sjw paradosine çeviren kadro gittiğinde düşmüş olacak o bok ve bir rahatlama gelecek bana.

Steven Moffat'tan özür diliyorum çok sövmüştüm ona.

Capaldi'den sonra dizide dikkat çeken tek şey ''timeless child'' mevzusu o da işlenmiyor gibi birşey.
    Sezonun son bölümünün adı Timeless Children" imiş. Evet, children.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 10 Şubat 2020; 13:21:37 >
  • 7/12

Bütün dünya buna inansa, bir inansa hayat bayram olsa. İnsanlar el ele tutuşsa... Tanrıları çarpışmakta olan iki gezegenin arasındaki hapishaneye mahkum etse de hayat bayram olsaaaaa.

Chibnall bu bölümü bir kişiyle beraber yazmış. Kendisine bu katkısı teşekkür ederim. Geçen bölüm yazıp yazmadığını bilmediğim için kendilerine sövememiştim. Şimdi sövüp geldim.
    Karakter yaratma zaafını biliyoruz zaten. Dünyamızın halaskarı Martha 25 bölüm oynamışken bu üç yoldaşımız yirmi birer bölümde oynadığını öğrenince bu zaafiyet iyice belli oluyor. Aradaki karakter farkına bakar mısınız? Korrkunç(A.M. Celal Şengör usulü)!

İnsanların korkularını kullanarak hapishaneden kurtulan tanrıyı ve ona yardım eden tanrıyı nasıl yenersin? Tabii ki onların korkularını kullanarak! mı acaba? Tanrılar korkar mı? Tanrıların korkusu ne olabilir? Bu sorularda ciddiyim. Serbest çağrışım yapıyorum. Clara'nın döllenmesinde katkıda bulunan yaprağa mağlup olan devasa yıldız geliyor aklıma(Ahh Clara ve kakülleri ... Üzümlü kekim... ).

Bu ne ya :D Chagasdafadan korkuyorlar. Bunlardan olsa olsa sözde tanrı olur! Sıfatınızdan utanın.
    Doctor Who (2005-    ) | 12. Sezon Bitti

Bölümde bir animasyon yapmışlar tanrıların mukateleyle kendilerine çıkar sağlamasıyla ilgili. İki tane dünya çizmişler, üstlerinde insanlar el ele tutuşunca mesajımın ilk cümlesi aklıma geldi.

Uçan parmaklar korku vericisiymiş ve koskoca tanrı milletin kulağına parmaklarını sokarak korkusunu öğreniyor. Bu parmaklar yoldaşlarımıza da girdi. Her yoldaşımızın korkusunu gördük ve ayrılık sinyalleri de alıyoruz.
    Doctor da kabus gördü. Korkusuysa Timeless Child ve Gallifrey meselesi elbette. Bu da aklıma 6. sezonun 11. bölümünü getirdi. Hatta iki bölümün kötüsü korkudan besleniyor diyebiliriz. Gerçi oradaki Minator'a tam olarak kötü denemez ve korkudan değil inançtan besleniyor ama hikayedeki işlevleri, mantıkları aynı. Tesadüf müdür, kopya mıdır? Bu sizin takdiriniz.

Doctor Zellin'in mit olduğunu düşünmüş. Ben de nete baktım. Öyle bir şey yokmuş -_-. Bölümlük bir varlıkmış.

Geçenlerde Evrim Ağacı'nda rüyalara dair bir yazı okumuştum. Balinaların, maymunların, kedi ve köpeklerin de rüya gördüğü düşünülüyormuş. Oradan bir bilgi vermek isterim: İnsanlar korktuğunun rüyasını görerek bir nevi pratik yapıyor. Pro-pratik pratiği. Bu bölümün de rüyalarla olması güzel bir tesadüf.

Dünyanın en berbat dizi yorumcusu bendenize vaktinizi ayırdığınız çün teşekkürlerimi sunarım, iyi günler ve geceler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 11 Şubat 2020; 0:37:14 >

• Tornavidayı nasıl aldı la öyle
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yapacağınız diziye aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaâaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Bu adamları nasıl yok ettiniz yani sizin aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Valeyard demişken;https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176850/doctor-who-the-trial-of-a-timelord-bolumu-valeyard-ve-12doktor-icerir

Alıntıları Göster
    Videonun altındaki yazı faydalıymış.

• Umarım bir şey olur da diziyi bu chibnall denen kansız keneden kurtarırlar.

Neticenden iki ölümsüz uyduruyorsun ama abuk sabuk numaraları oluyor ne güçleri var diye bakıyoruz, milleti parmaklıyorlar, sokakta aralarında dolaşıyorlar, 103.40 kabus FM işletiyorlar, beğendikleri olursa paket yaptırıp eve götürüyorlar. İki ölümsüz "tanrı" nın güçleri bu. Dedik bunlar herhal sezonun kötüleri olacak bunlarla uğraşılacak bu gördüklerimiz ısındırma turlarıdır. Öyle mi oldu peki tabii ki hayır! Korkuyla beslenen eğlencesine iki gezegen dolusu canlıyı korkunç şekillerde öldüren bu ölümsüzleri geçen sezon ki ulu daleki elim sende ile yenmeleri gibi hoop ahanda yaptık vuhuu coşkusuyla paketleyip kendi korkularıyla hapsediyor! bir bölümde bitiriyor işlerini.

Ha korkuyla güçlenen, mit oldukları sanılan, sonikle bile tespit edilemeyen iki ölümsüz! ha plastik yiyen, aşıyla tedavi olunan uzay virüsü, chibnall için ikisi de aynı düzeyde.

Ekiptekilerin dertleri korkuları da tam seyirlikti haa, Graham ın korkusu dışındakiler hava cıva Graham da ölmüş karısını görüyor trip yiyor ben bu filmi daha önce gördüm anam yemezler haydi uyanak işimiz gücümüz var diyeceğine (11x09 da ölmüş karısını görüyor onunla olmak istiyor sonra zorla ikna ediyorlar o olmadığına kurbağa çıkıyor eleman vs.) olaya kendini kaptırıyor. Ryan ın korkusu tanıdıklarından uzak kalmak?! Yaz ın korkusu neydi anlamadım bile vakti zamanında kaçmak istemiş ama bir polis ona ilham olmuş kalmış devam etmiş o da polis olmuş vs vs. Eee korku nerede? Zamanında yapmadığı evden kaçmayı yapması mı korkusu?! O yola bir daha gitmek mi korkusu bu ne be?!

O sonik i cebinden eline alması efsaneydi bravo ince düşünülmüş çok güzel mantıklı bir sahneydi. Bari ayağına düşür de yukarı fırlattır Doctor u tuttu Captain America yaptı Sonik te kalkanı oldu hooop eline geldi laaps diye.

• Birde şu bizim melez meselesi ne oldu ya ? Melez diye birşey atmışlardı ortaya ve ortada kalmıştı o mevzu bu timeless child mevzusuda ortada kalacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Birde şu bizim melez meselesi ne oldu ya ? Melez diye birşey atmışlardı ortaya ve ortada kalmıştı o mevzu bu timeless child mevzusuda ortada kalacak gibi.
    Bir şey çıkmadı. Doctor ile Me arasında tartışma çıkmıştı. Doc, Me'ye "Sen melezsin." diyince Me de "Sensin melez. Terbiyesiz adam." diye karşılık vermişti.
  • Artık senaryo menaryo yok beyler, bam bam bam. 12x7; yine saçam sapan birbirinden kopuk bir şekilde sorunların çözüldüğü klasik bir bölümdü. Adamlar ya kamu spotu çekiyor ya da 45 dk. boyunca 'Doctor o işte, bir şekilde olayları çözüyor; çok da irdelemeyin, kafa yormayın' diyor. Zira bu kadar saçma senaryonun başka açıklaması yok. Bölümden hiçbir şey anlamadım. Anladığım tek şey Doktor'un sorunu bir şekilde çözdüğü. Ne kötü karakterler bir etki bırakabildi ki normalde o seviyede kötü karakter yaratıyorsan bırakması lazım, ne de olay örgüsü ile çözülen bir olay ağzımızda tat bıraktı. Zaten olay örgüsü de yoktu ki tadı olsun. Bağlantısı olmayan resimleri bir araya getirdiğinizi düşünün. Olayları bizim 'He, böyle oldu galiba' şeklinde çözmemizi bekliyorlar ama o boşluğu ancak çok büyük mantıksızlıklarla doldurabiliyoruz.

Spoiler a da almıyorum, elimden geldiğince spoiler sız yazdım. Zaten izlemeyin bu bölümleri, DW'yi kötü hatırlamayın. Açın çizgi film seyredin daha mantıklı bulursunuz.

Son 3 bölüm. Şu 3 bölüm de bitsin de bu rezalet sezonu kapatalım. BBC'nin DW'ye yeni senarist atamasını dua etmekten başka çare yok.

• 11.sezon felaketinden sonra izlemeyi bırakmıştım,ne diyorsunuz beyler izlenir mi hala ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Violet Evergarden

11.sezon felaketinden sonra izlemeyi bırakmıştım,ne diyorsunuz beyler izlenir mi hala ?

Belki bu sezonun son bölümü ya da bölümleri, DW tarihi için gerçekten önemli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 16 Şubat 2020; 14:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Belki bu sezonun son bölümü ya da bölümleri, DW tarihi için gerçekten önemli olabilir.

Alıntıları Göster
    12*05 gibi önemli bir bölüm gelirse kaçırmayayım diye burayı takip ediyorum artık. Maksat ana konuyla alakalı bölümleri izlemiş olup hikaye bütünlüğünü korumak.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.