Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sezon kötü gidiyor ama inan şu an dizideki en iyi şey 13. Doktor ve Graham.
  • TMoE T kullanıcısına yanıt

Bizim eleman büyük baba değilse kadın niye onu büyük babaları olarak anlatıyor, onun saatini veriyor. İlk aşkımın bir hatırası al sana aşkı hatırlatsın filan da değil dedenin deyip veriyor. Bir şey anlatıyorlar onda da yalap şalap iş yapıyorlar. Her şeyi hatırlayan nine kendi kına gecesinde olan üç kişiden biri olan kızı kendi yaptıkları desen hala dururken aynı tiple görüyor zerre uyanma, şaşırma yok bakıyor meh deyip geçiyor.

Bir de neymiş Dünya haritasına rastgele parmağını koymuş Sheffield denk gelmiş nasıl bir parmaksa artık. İki bölüm önce de örümcek testlerinde çalışan kadın komşuları çıkmıştı. Sezon başından beri tüm bu ufak tesadüfleri bir yere bağlarlar mı?! 6 bölüm sonunda diyorum ki bunların yapabileceği bir iş değil baya mucize olur. Muhtemelen 9. bölümde bir uzaylı bulurlar 10. bölümde onun hakkında bir şey öğrenirler tamam sezon bitti.

• Evet, başlıyoruz. Olalım bakalım, K A N S E R

Edit: Kötü de değil, iyi de değil. Yav Doktor niye bu kadar pasifsiiiiiinnn? Neyse iyi bari dizi izlerken uykum gelmiştzZz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 12 Kasım 2018; 22:51:6 >
  • Altyazıları nereden temin ediyorsunuz? Baktım 6. bölüm yok oturup kendim çevirip yükledim siteye ama kabul ederler mi bilemem.
  • offffff 5 ve 6. bölümü art arda izleyince midem bulandı resmen. yorum yapmak bile istemiyorum.

ama hala bir umut var bende, sezonun genel konusu ne zaman başlayacak ve ne olacak tek beklentim bu..
  • 11x07

Bak bu bölüm fena değildi. Gerçi İMDB'de 7,2 puanı verilmiş. 40-44 dk arası sistem tartışması hoşuma gitti.
    Tabi Doktor'un sisteme isyan eden elemanın yaptıklarına aktivite olmayıp ortalık yakıp yıkmak olduğunu söylemesi gerçekten ciddiye alınması gerekir. Kamu malına zarar vererek, yolları keserek, vergi vermeyerek sonra kuyruğunu kıstırınca insan haklarından bahsedenlerin - ve onları savunanların - kulağına küpe olması lazım.
    İşçilerin seçilme yöntemi ilkel değil mi? Hacker eleman kendi hayat hikayesini uydurmuş, işe alınmış. Yani büyük bir işsizlik sorunundan bahsediliyor. %10'u seçerken daha ciddi olunması gerekir herhalde. Bakanlık tarzı bir yapıyla ortak iş yapacaksın. Yoksa bu bölümdeki isyankar gibi bir sürü kişi sahte hikaye uydurur, ajitasyon yapıp işe girebilir ve sistem için tehdit oluşturabilir. Ulan ne sistemci çıktım ha
    Son olarak balon patlatarak adam öldürmek mi? Biraz vizyon be hacker kardeş. Git robotları hackle, robotlararası savaş yap

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

Altyazıları nereden temin ediyorsunuz? Baktım 6. bölüm yok oturup kendim çevirip yükledim siteye ama kabul ederler mi bilemem.
    Hocam ellerinize sağlık, ben de sizin altyazınız ile izledim. Yedinci bölüm için de bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Hocam ellerinize sağlık, ben de sizin altyazınız ile izledim. Yedinci bölüm için de bekliyorum.

Alıntıları Göster
    teşekkürler.Şu an çeviriyorum %20 si halloldu ama bugün ve yarın çok yoğun tempolu çalıştığımdan çeviriye enerjim kalmıyor pek.Umarım en geç yarın akşam 9-10 sularında yüklemiş olurum çeviriyi.

not: 7. ci bölüm gerçekten iyi, 8 in öngösteriminden dolayı daha da iyi bir bölüm olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 20 Kasım 2018; 20:57:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

teşekkürler.Şu an çeviriyorum %20 si halloldu ama bugün ve yarın çok yoğun tempolu çalıştığımdan çeviriye enerjim kalmıyor pek.Umarım en geç yarın akşam 9-10 sularında yüklemiş olurum çeviriyi.

not: 7. ci bölüm gerçekten iyi, 8 in öngösteriminden dolayı daha da iyi bir bölüm olacağını düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Kolay gelsin hocam, emeğinize sağlık.

• 7 bölümü çok sevdim.Altyazıyı çevirirken de çok keyif aldım bu bölümde.Gerçekten duyguyu aktarabilmişler.Hatta sönük kalan yan karakterler bu bölümde gerçekten daha canlıydı.
  • Sekiz fena değildi bu sezon için, fakat eski sezonlarda göre gayet vasat kalırdı.

Kerblam! Normalde ortalama sayılacak bir bölüm iken öyle bir sezondayız ki yıldızı baya parladı.

Chris Chibnall ve Jodie Whittaker ayrılmayı düşünüyor imiş gelecek sezon. 1 yılda 1 sezon yapmak zor oluyor imiş. Şaka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nano6824 -- 27 Kasım 2018; 18:38:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden her bölüm tek atış gidiyoruz bu sezon? Böyle olacağından bahsettiler de ben mi kaçırdım acaba?

Dizinin izleyici kitlesi genel olarak düşüşte bu arada

https://tvseriesfinale.com/tv-show/doctor-who-season-11-ratings/

The Witchfinders 11x08

Direkt sonuna bağlanıyorum. Yine tek basit bir dokunuşla hapishaneyi eski konumuna getirdi ve bam! anında herşey düzeldi. Sezonun geri kalanı için bir heyecan bırak tam biterken doktorun halasının oğlu falan gözüksün ne bileyim. Sezon sonu geldik neredeyse ve heyecan verici hiçbir durum yok

• 11x8

Hiç bir şeyin olmadığı Doctor un kendi lafını 20 saniyede yediği (hiç bir şeye müdahale etmeyin... aha olay var ben dalıyorum mevzuya, uleeeyn!) Graham asıl adam Doctor anca yardımcısı olur dediklerinde kesinlikle doğru dediğim bir bölüm geçti gitti up uzun bir 46 dakikada.

IMDB ye göre 3 bölüm kaldı 11. bölüm sezonun son bölümü hala ortada elle tutulur bir olay yok, Doctor dizi tarihindeki en vasıfsız karakter oldu çıktı Yaz bile daha çok iş yapıyor arkadaş! Chibnall denen akıl fukarası kadın düşmanı biri mi nedir anlamadım gitti. Doctor u kadın karakter yapacağım dedi Missy i gördük Missy şahane birde Doctoru kadın olarak görelim dedik Aptal Sarışının Maceralarını koydu önümüze dürzü. Jodie dava açsa Chibnall ve takıldığı yazar arkadaşlarına kazanır.

Kerblam! bölümü sezon içinde biraz parladı başka sezonların içine koy topa tutarlar bu sezon için bak DW bu diye gösterilecek tek bölüm.

• Kerblam'ı çıkarınca baktılar hiç kimse fena bulmadı, dediler "işçi-patron sorunu işlemeye çalıştık ama biraz iyi yapmışız. Böyle olmaz, daha da berbatlaştırmalıyız" diye.

Bu tentaclelar ne oluyor? Bu Moraxların asıl formu mu? Kralın etrafındakilerin ölümlerinin Moraxlarla ilgisi var sandım ama öyle değilmiş.

O değil Noel Özel bölümü olmayacak deniyordu ama varmış. DW Twitter hesabında yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 27 Kasım 2018; 3:25:52 >
  • Noel Özel Bölümü değil de Yılbaşı Özel Bölümü olacak. Bu ikisi arasında zaten bir hafta var, neden geleneği bozdular ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Be All My Sins Remembered

Noel Özel Bölümü değil de Yılbaşı Özel Bölümü olacak. Bu ikisi arasında zaten bir hafta var, neden geleneği bozdular ki?
    Herkes Hristiyan değilmiş ya ondanmış. Oldukça komik bir karar. Bana göre de şovmenlik.

• Zaten dizinin son iki sezonu bunun üzerine kurulu. 25 Aralık'ın Pagan bayramı olduğunu artık çoğu kişi biliyor, ne anlamsız bir sebep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 28 Kasım 2018; 23:27:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be All My Sins Remembered

Zaten dizinin son iki sezonu bunun üzerine kurulu. 25 Aralık'ın Pagan bayramı olduğunu artık çoğu kişi biliyor, ne anlamsız bir sebep.
    Kökeni beni bağlamaz. Ben sadece duyduklarımı söyledim. Sonuçta artık bu, DW kültürünün bir parçası olmuştu.

• Sizi bağlaması açısından demedim, sebebin anlamsızlığına vurgu yapmak için dedim. Duyduklarınızı aktardığınız için de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 29 Kasım 2018; 19:34:33 >
  • bu sezona daha başlayamadım, sizce vakit ayırmaya değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.