Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0je

Yeni doktor yok mu? Yine mi aynı doktor....

evet aynı doktor. capaldi bence geçen sezon çok efsane bir iş çıkardı devam etmesi normaldir
  • Forumda konusunu bulamadım, buraya yazayım dedim.Doctor Who'nun Spin Off'u son derece iyi başladı ve iyi gidiyor.İlk bölümde Peter Capaldi'nin 15-20 dakikaya yakın rolü vardı,Doctor Who'nun yokluğunda iyi gidiyor.
  • Yılbaşı özel bölümünden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son 8. sezonun ilk böşümünü izlemiştim. Yeni doktoru çok beğenmedim. Nasıl devam edeyim mi? Aynı tempo aynı heyecan devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

En son 8. sezonun ilk böşümünü izlemiştim. Yeni doktoru çok beğenmedim. Nasıl devam edeyim mi? Aynı tempo aynı heyecan devam ediyor mu?

8. sezonda kendisine ben de pek ısınamadım fakat 9. sezonu beğendim, güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 19 Kasım 2016; 20:02:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

En son 8. sezonun ilk böşümünü izlemiştim. Yeni doktoru çok beğenmedim. Nasıl devam edeyim mi? Aynı tempo aynı heyecan devam ediyor mu?

Yeni doktor çok iyi. Başta biraz itici durabilir fakat rolünü iyi yapıyor ve doktorluğun hakkını veriyor. Bu arada şu Doctor Mysterio denen herifi açıklayacak kimse yok mu?
  • i dont wanna go
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • The Return Of Doctor Mysterio
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Diziyi Matt gittiğinde bırakmıştım dün 4. bölümden itibaren baştan başladım özlemişim, rose 19 yaşındaymış ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Diziyi Matt gittiğinde bırakmıştım dün 4. bölümden itibaren baştan başladım özlemişim, rose 19 yaşındaymış ilginç

Devam etmenizi öneririm, 8. sezonun başları gerçekten de can sıkıcı olsa da sonlarına doğru ve 9. sezonda Capaldi o rolün hakkını kesinlikle veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Diziyi Matt gittiğinde bırakmıştım dün 4. bölümden itibaren baştan başladım özlemişim, rose 19 yaşındaymış ilginç

Devam etmenizi öneririm, 8. sezonun başları gerçekten de can sıkıcı olsa da sonlarına doğru ve 9. sezonda Capaldi o rolün hakkını kesinlikle veriyor.

Devam edicem hocam 0dan başladım en geç 3-4 aya gelirim capaldili bolumlere

• Keyifli seyirler.

• quote:

Keyifli seyirler.

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Eddie Redmayne sıradaki Doctor Who olmak istiyor.

Birine alıştığımızda yerine başkası geliyor. Umarim Capaldi uzun bir süre daha kalır, rolün hakkını veriyor; özellikle de 9. sezonda harikaydı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Eddie Redmayne sıradaki Doctor Who olmak istiyor.

Birine alıştığımızda yerine başkası geliyor. Umarim Capaldi uzun bir süre daha kalır, rolün hakkını veriyor; özellikle de 9. sezonda harikaydı.

David, Matt üçer sezon oynadılar, 10. sezon Capaldi'nin 3. sezonu olacak. Değişim çok da şaşırtmaz.
  • Büyük ihtimal bu sezon,son sezonu olacak.Modern seride bu zamana kadar Christopher haricinde 3 sezonda bir değişti.
  • Değişim hikayeye bağlı olur,
    Time Lordlarının normal yaşam döngüsü Matt Smith zamanında bitiyordu. Noel kasabasını kurtarırken yaşlandı ölümü beklerken Gallifrey den bir yaşam enerjisi geldi. Bu enerji Yeni bir doktor değişimi için miydi yoksa çok daha enerji miydi bir şey bilmiyoruz.

Bundan sonra bir değişim olacaksa muazzam bir olay olması gerekli zaten ekstra haktan yeni doctorla devam ediyoruz. Capaldi, Doctor Who dizisinde önemli biri ta cocukluğundan bugüne dizi peşinde koşmuş dizi için didinmiş birisi. Dizinin sevdiğim yönlerinden biride doctor rolünü tam rolün hakkı olan oyuncuları oynatıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Değişim hikayeye bağlı olur,
    Time Lordlarının normal yaşam döngüsü Matt Smith zamanında bitiyordu. Noel kasabasını kurtarırken yaşlandı ölümü beklerken Gallifrey den bir yaşam enerjisi geldi. Bu enerji Yeni bir doktor değişimi için miydi yoksa çok daha enerji miydi bir şey bilmiyoruz.

Bundan sonra bir değişim olacaksa muazzam bir olay olması gerekli zaten ekstra haktan yeni doctorla devam ediyoruz. Capaldi, Doctor Who dizisinde önemli biri ta cocukluğundan bugüne dizi peşinde koşmuş dizi için didinmiş birisi. Dizinin sevdiğim yönlerinden biride doctor rolünü tam rolün hakkı olan oyuncuları oynatıyorlar.

Yalnız o olayda
    tek kullanımlık rejenerasyon enerjisi almadı. 9. sezon finalinde hatırlarsan Gallifrey başkanı how many regenerations did we grant you diye sormuştu. Hatta I have got all night demişti buradan birden çok rejenerasyon hakkı olduğunu anlayabiliriz.

• saimertug kullanıcısına yanıt

Daleklerin yatırıcısı olan kişi Doktor'u rejenerasyon enerjisi için hapsettiğinde bu enerjiyi çalmaya başlamıştı. Buradan da birden fazla rejenerasyon hakkı olduğu anlaşılıyor. Tabii kaç tane var, bilemiyorum. Belki de sayaç sıfırlanmıştır.

• Yıllar önce ne güzel diziydi bu dizi. Ne zaman kuralı kaldı ne bir şey, düşük bütçeli güzel şeyler, sağ gösterip soldan vurmalar, şaşırtmalar, küçük kelime oyunları falan vardı.

İzleyenleri tebrik ediyorum iyi dayanıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.