Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hala ikincisini hatırlayamadım ya bu claraya sonradan çok gıcıkoldum.şimdi bildiğimiz üzere klara yaşamının son saniyesinde zaman çizgisinden çıktı.yani clara için zaman artık akmıyor ve yaşlanması imkansız.e nasıl oluyor da doktor claranın yaşlı haliyle görüşebiliyor?açık pencere gibi belki ilerde tekrar clarayı işleriz der gibi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

hala ikincisini hatırlayamadım ya bu claraya sonradan çok gıcıkoldum.şimdi bildiğimiz üzere klara yaşamının son saniyesinde zaman çizgisinden çıktı.yani clara için zaman artık akmıyor ve yaşlanması imkansız.e nasıl oluyor da doktor claranın yaşlı haliyle görüşebiliyor?açık pencere gibi belki ilerde tekrar clarayı işleriz der gibi olmuş.

Dosum oraya yazdığını okudun mu yav sen veya izliyon mu diziyi hakikaten. Orda ki Clara yaşlı Clara değil Doctor ile Claranın ortak rüyyası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

Ayrıca videoyu izlesen bile videoda da rüyya olduğu gözüküyor
  • Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    nereye ne yazdın bir bak rüya olduğuna dair bişey nereye yazmışsın ayrıca hatırlayamadım bunda ne var ki bu kadar tribe gircek?2005 den beri izliyorum bu diziyi ara ara eski serileri de izlemişliğim var amailk defa bu kadar değişik bir tepki görüyorum.
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 8.sezonun özel bölümü yani son bölümü. Belki atlamışsınızdır. Missy'in Sibermanlarını Danny Pink'in yok ettiği bölümden sonraki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nano6824

Hocam bu 8.sezonun özel bölümü yani son bölümü. Belki atlamışsınızdır. Missy'in Sibermanlarını Danny Pink'in yok ettiği bölümden sonraki.

izlemediğim tek bölüm. hatta ara sıra klasörde görüp es geçiyorumbu bölümün çok saçma olduğu hakkında birşeyler duymuştum o yüzden izlememekte ayak diredim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 4 Ağustos 2016; 21:50:47 >
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    Saçma değil hocam da alışılmadık
  • En sevdiğim dizi.Eğer hala izlemeyen varsa ve bunu okuyorsa 3.sezondaki blink bölümüne bakabilirsiniz eminim ki bayılacaksınız devamını getirirsiniz buraya da yazarsanız tartışırız
  • Peter Capaldi kullanıcısına yanıt
    aynen ben de hep blink bölümünü öneriyorum başlamasını istediğim kişilere ah keşke sadece o bölümün konusu için bir tv filmi de olsa çekseler. çok güzel olurdu. sadece dizide kısa bir süre için işlenmiş olması ve takip etmeyenlerin bilmemesi çok üzücü aslında.
  • tnuviel37 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten hikaye o kadar kaliteli ki ödül alması içten bile değil öyle birçok hikaye var doctor whoda aralığa kadar yeni bölüm yok bu konuda çok sinirliyim moffata boşu boşuna boş yıl yaptılar 2016yı bir de herkes o kadar captain jack isterken gitti boktan nardole karakterini tardiste companion yaptı yatacak yeri yok ama her sezon kaliteli hikaye de çıkarmasını biliyor o zaman da sadece susuyosun
  • 9. Sezonda birakmistim, izlesem mi ki? Cok siktiydi clara ve sacma sapan kalitesizlikte senaryolar. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    9.sezonu izlemeni kesinlikle öneririm modern serideki en iyi 3 sezondan biri bana göre 8.sezonundan hiç hoşlanmamıştım ben yeni doctor claranın kezbanlıkları falan derken 9.sezonda doctor bildiğin değişiyor ve benim favori doktorum oldu.Hele bir 9x11 bölümü var ki uzun süredir bu ayarda bir bölüm izlememiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

9. Sezonda birakmistim, izlesem mi ki? Cok siktiydi clara ve sacma sapan kalitesizlikte senaryolar. Ne dersiniz?

Şunu net bir şekilde kabul ediyorum 9. sezonun ilk iki ve son iki bölümü dışında hiç bir bölümü iyidir değil hepsi vasat. Ama şöyle bir gerçekte var 9. sezon o saydığım 4 bölüm sayesinde belkide tek başına modern serinin en iyi sezonlarından bir tanesi.
  • 9. Sezonu da bitirdim sonunda.

Peter C. Doktor olarak iyi ama Clara ile uğraştırarak hatta Clara'dan sonraya çekerek çok bocalattılar karakteri. Clara'nın olmadığı ya da az göründüğü son 3 bölümde döktürmüş resmen, hele Hell Bent bölümü o çatık kaşlarla tam olmuş.

Clara püsküllü bela gibi bir şeydi kafasına göre iş yapmalar, doktordan habersiz karar vermeler filan. Senaristler Clara'ya uyuz olmamızı istedilerse valla iyi becerdiler.

• Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk 2 ve son 2 bölüm gerçekten çok iyiydi ancak diğerleri de çöp sayılmazdı ben 3 ve 4. bölümlerdeki reverse engineer olayını çok sevdim 5.bölümünü de oldukça beğendim keyifliydi 6 normal bir doctor who bölümüydü 7-8 tek bir konuşma üzerine kuruluydu özellikle 7.bölüm gereksizdi ancak 50.yıl özel bölümünden sonrasına vurgu yaptığı için beğenildi 9.bölümün devamının 10.sezonda çekileceği mark gatiss tarafından doğrulandı 10.bölüm de iyiydi bence
  • moffat denen adam ne sherlock çekiyo ne doctor who tamam kralsın ama yeter ya clara aşkın yüzünden zaten 8. sezon çöp oldu şu yeni gelicekk adamında eski yazdığı bölümler rezalet
  • Capaldi sette fanlarla foto çekinirken yılbaşı bölümünden sonra Nisanda dönüyoruz demiş.

Hadi hayırlısı, gelecek sonbahara kadar bekletmezler belki

https://twitter.com/CreativeCatFX/status/772950195512500229

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir whovian olarak keşfettiğim bu harika kanalı sizlerle paylaşmak istiyorum türkiyede böyle kaliteli bir içerik üreten başka bir kanal yok daha fazla değer görmeli
    https://www.youtube.com/watch?v=Udq545FsrBg
  • Son söylentileri göre yılbaşı bölümünde

Justin Chatwin "Süper kahraman" bir karakteri canlandiracak.

Buna ek olarak Matt Lucas ,geçen yılbaşı bölümünde canlandırdığı "Nardole" karakteri ile geri dönecek.

Bu arada Doktor'u özleyenler için, Capaldi Doctor Who'nun yeni başlayacak spin-of dizisi Class'ın ilk ilk bölümünde yer alacak. Yeni bölüme kadar idare eder bizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni doktor yok mu? Yine mi aynı doktor....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.