Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitch DW'nun 26 sezonunu (1963 - 1989) 29 Mayıs'tan itibaren stream açacakmış

ahan da buradan
    https://www.twitch.tv/TwitchPresents
  • s11 trailer İngiltere'nin ilk Dünya Kupası maçından sonra 18 Haziran
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Geldi Mi. ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Geldi Mi. ??
    hayır iptal olmuş

SDCC var (San Diego Comic-Con International) 19 Temmuz, Perşembe gününde gelecek
  • pazar günü trailer

• Şu diziye başlıyorum başlıyorum 1. sezonun 3-4 bölümünü izliyorum ve bırakıyorum . En son 1x8 de kalmışım Konu bütünlüğü yok ise atlaya atlaya izlemek istiyorum , tecrübeli arkadaşları PM ye bekliyorum
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bende bunların torrent dosyaları vardı.

Hatta kendi kendime bazı bölümlere altyazı ekleyip arkadaşlara yollamıştım :)

Aslında bir ara altyazıları derleyip herkese paylaşmalı. Çok keyifli bölümler var.
  • teaser geldi. heyecanlandım yav

• Hikayede boşluk oluşturmayacağı sürece bu saçma kararı kendimce protesto edip diziyi izlemicem. Gitsinler popüler kültüre başka yerde oynasınlar. Doktor kadın olmaz, olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 16 Temmuz 2018; 3:4:54 >
  • Bad Wolf, Doomsday, fury of the timelord, the sound of drums,Waters of mars , end of time gibi efsane bölümlerden sonra güzelim diziyi perişan ettiler.

Feministler işgal etmiş diziyi , her yerde bi kadın figürü görmek zorundayız.
  • Doktorun kadın olmasına neden bu kadar karşı çıkıyorsunuz anlamadım. Yıllardır doktorla birlikte izlediğimiz bir sürü kadın companion izledik. Çoğunu da beğendik ya da ben beğendim. Şimdi doktor bir kadın olunca birden isyan etti herkes
  • Moffat döneminden sonra zorlama olarak ilerledi dizi tamam görüntüler daha iyi hâle geldi ama konu bütünlüğü ve doktorun yapabileceklerinin bir sınırı kalmadı. Başta bize öğretilen doktorun yerini sınırları olmayan saygısız, patavatsız bir doktor (özellikle silence'ları gördüğünüz yerde öldürün dediği bölüm) almıştı. Bize ilk sezonlarda anlatılan dünya için çalışan, silah kullanmayan, barış yanlısı doktor bu değildi.

Belki doktorun kadın olması popüler bir fikir ama logosuna bakarak çıkarım yapınca sanki ilk sezonları andıracak gibi duruyor. Özlediğim Eccleston, Tennant tarzı geri dönsün istiyorum. Yoksa sırf 10 sezonun hatırı boşa gitmesin diye bir heyecan olmadan izlemeye devam ederim.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    matt smith'in kadın versiyonu gibime geliyor. aksanı çok farklı ama en yakını o yine de galiba. sevecek gibiyim ama bakalım
  • Açık ara en kötü Doktor olacak gibi. Son sezonlarla iyice soğutmuşlardı, bu sezonla birlikte izlemeyi bırakan çok olur.
  • 7 Ekim

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Abla sen niye yukarı bakmıyorsun? Çok çocuksu bir fotoğraf olmuş. Kenarları çok renkli. Baaanmedim. Arkadaki abimiz yaşlıymiş. Nasıl olacak o iş? Ya TARDIS'te yatacak kalkacak ya da bölümler sakin olacak ki bu daha iyi. DW'nin aksiyonlusu çocuksu oluyor.

• Tardis nerede?
    Doctor u atıp gitmişti sonda hala kayıp mı acep?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başladı mı yeni sezon. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.