Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LilTunechi

reytingler kötüymüş,iyice dip yapar artık Son 2 sezondur maalesef çok kötü gidiyor dizi. Özellikle bu sezon saçma sapan politik göndermeler,siyasi konulara göz kırpmalar,eşcinsel karakter getirmeler vs...Bu seçimle de tüy diktiler. Üstüne bir tane de siyahi eşcinsel erkek getirirler artık tam olur kadro. Son sezonunu arada atlaya atlaya bitirmeye çalışmıştım,artık sadece eski sezonlardan ara ara izleriz. Dizi de tahminim ya bitirilir ya da bütçesi iyice kısıtlanır, bundan kötüsünü de yapmayı başarırlar.
    edit:capaldi bence vasat bir doktordu,ilginçtir herkes capaldi 10.sezonu ayakta tek başına tutmaya çalıştı vs denilmiş.Bu arada Broadchurch dizisinden çok oyuncunun adı geçmiş, Olivia Colman gelse en azından doktor karakterine uygun gidermiş.Missy çok beğenilmiş deniliyor da bu sezon gayet kötüydü, herhalde ortada yakınlaşma olunca beğenilmiş.

Bende bunu diyorum sürekli Capaldi iyi aktör iyi aktör.Nereye iyi aktör arkadaş diziden soğuduk bırakma noktasına geldik.Heaven sent bölümünü batırmadığı için dua ediyorum ben serinin gelmiş geçmiş en iyi senaryolu bölümüydü.Başka öne çıkan bölümü var mı ? Figüranını baş rol yapıyor dizi şaka gibi açıklamaları daha kötü doktor işine gelince istediği yüzü alıyor ne hikmetse.Bu sebepten kadın doktor olayına kötü bakmıyorum Capaldiden kötü olamaz.DW tarihin en kötü 3 sezonunu izlettirdi bize 3 sezonda mı kötüydü senaryo?Doktor o kadar kötü ki sürekli companionlar ön plana çıkıyordu.Missy kötünün iyisi sanırım beğeniyordum sahnelerini.
    Nedense yeni doktor bana david tennant'ın kadın hali gibi geldi zaten ingilizleri hep birbirine benzetiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 17 Temmuz 2017; 6:4:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

10. sezonu izlemedim henüz. Öncelikle sezon hakkında yorumlar alayım. Nasıldı genel olarak sezon?

Gelelim yeni Doktor'a. Kadın doktor nasıl olur bilmiyorum ama 50 yıllık diziyi sürdürebilme adına kadın doktor çıkarılması ne kadar mantıklı bilmiyorum. 10 sezon olmuş sonuçta, dizi bi 10 seneliğine daha bitirilebilirdi daha önce yapıldığı gibi. 10 yıl sonra 13. Doktor'u izlerdik.

10.sezon kötü değildi, çok kötüydü
  • ablanın ne twitter'ı var ne instagram'ı. şöyle bir video koyayım konuşmasını görelim

• Missy gibi oynayacaksa kadın doktorda sıkıntı yok. Missy keşke ölmeseydi bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam capaldi gibi adama çok efsane bölümler yazılabilirdi.

Onun dışında ben bide şeyi merak ediyorum , matth ,capaldinin yüzünü bir tane bölümden görüpte seçmişti bakalım bu kimi gördü de seçti.

• yapacağınız işe tüküreyim
  • Yeni doktora tam destek

Doctor Who (2005-    ) | 12. Sezon Bitti

Doctor Who (2005-    ) | 12. Sezon Bitti

• Figüranı başrol yapmak Doctor Who'da maalesef var herhalde Amy karakteri hariç ,yanlış hatırlamıyorsam o da oynamıştı dizide önceden, tutan yok. Martha tutmadı, bu Doctor tutmadı, şaşırılacak bir şey yok bence. Bir de o olayı açıklayacaklardı diye aklımda kalmış ama herhalde yanlış hatırlıyorum. Olay kadın doktor olayı da değil zaten siyasi mesaj kasacağız diye bu kadını getirmeleri, yoksa ben de bir önceki mesajda yazmıştım Olivia Colman gelse güzel olurdu diye. Bu gidişle doktor elinde pankart NOT MY PRESIDENT diye bağırır. Bu kadın da Capaldi gibi doktor karakterine oturmayacak bence. Bir türlü o bilgili, lider, ne yaptığının farkında olan ve gerekirse acımasız da olacak kapasite bu kadında yok. Ayrıca yardımcılar maalesef 2dir kötü seçiliyor, Jenna olsun, bu eşcinsel abla olsun gereksiz yere öne çıkartılmaya çalışılıyordu. En iyisi keltoş gibi yardımcılar ama maalesef yine boş ama çok konuşan, her şeyi bilen bir vasat gelir.

• Noel trailerı geldii

• Görünüşe göre geçen Noel'deki gibi kötü bir bölüm bizleri bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 24 Temmuz 2017; 0:45:14 >
  • https://www.youtube.com/channel/UCAJTwbQ7nTG2P9r9psf2ubg yeni kanalım dizi bilgileri paylaşıyorum. Göz atıp abone olursanız sevinirim.
  • 8-9 ve 10. Sezonların hepsi boş. Noel bölümünden hiç umudum yok açıkçası. Bu arada Kezban clara geri dönüyor mu?

• spoiler vermek istemiyorum o yüzden isteyen youtube official sayfasından 13. doktoru izleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ablanın ne twitter'ı var ne instagram'ı. şöyle bir video koyayım konuşmasını görelim

İyi bir seçim olmuş bence.
  • Martha Jones'u canlandıran Freema Agyeman never say never demiş geri dönüş için

quote:

I had a really great time on the show, I really loved the character, it brings so many people so much joy. So never say never! I feel like there was more to explore with Martha, definitely, but I don’t know what form that would take.
  • 10. sezonun ilk 4 bölümünü izledim. Neden bilmiyorum hiç beğenmedim. Yeni yol arkadaşı da hakeza öyle.
    Daha önce de söylediğim gibi, Doctor Who artık bitirilmeli ve bir 10 yıl inzivaya çekilmeli. 10 yıl sonra yeniden başlasın nasıl olsa konsept buna uygun.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    İlk dört bölüm gerçekten de kötü, izlemeye devam etmenizi tavsiye ederim; sırada güzel bölümler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

İlk dört bölüm gerçekten de kötü, izlemeye devam etmenizi tavsiye ederim; sırada güzel bölümler var.

6-7-8 güzelmiş. Eski DW bölümlerine benziyordu.
  • Şu dizide 10.doktordan sonra bir turlu doyuramadi izleyici ya.

Nerde end of time , doomsday , water on mars,bad wolf gibi bolumler.

9.doktor favorimdi.1 sezon sonra harcadilar adami.

Eski karanlık doctor whoyu istiyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.