Şimdi Ara

Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 ) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
17
Favori
25.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok şükür imax te izlemek nasip oldu filmin sonunu tatmin edici bulmayan çok olmuş sanırım ama aksine benim çok hoşuma gitti, bana göre daha iyi bitemezdi hatta
    Zaman kavramı olmayan bir adama zaman kavramıyla saldırmak güzel bi senaryo
    ayrıca film öncesinde
    strange in thor filminde olacağını
    iyi ki duymamışım biyerden, bunu credit sahnesinde öğrendim ve anlık şok yaşadım, güzel bi histi onu orada öğrenmek :D
    genel olarak aksiyon sahneleri için izlediğim en sağlam aksiyon sahnelerindendi desem kesinlikle abartmış olmam, tabi bu sevdiğim herşeyin aynı anda bi araya gelmesiyle düşündüğüm bişey

Şu spoiler ıda düzeltin artık gözünüzü seveyim

@messiTugi hemen sildim aslında olmadığını görünce, sen ne ara okudun :D izlemeyen birine denk gelmemistir umarım, forumun azizliğine uğradım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 5 Kasım 2016; 1:42:24 >

• Fatih kullanıcısına yanıt

Mordo, Jonathan Pangborn'un gücünü alıyor ve "Bu dünyada çok fazla büyücü var" diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Hayırdır bana inanmıyor musun.Hele o final sahne yok mu
    Strangenin Dormammuyla pazarlık yapma çabaları çok gereksizdi.Pazarlık ta pazarlık yapalım dedi durdu zamanı hep geri döndürüp pazarlıktan gına getirtirdi Dormammuya

Az kalsın kahkaha atıyordum o sahnede

kanka yarın bir izlim hele bugün belim ağırıyordu iğneydi haptı düzeldim şükür aksilik yoksa yarın sinemadayım beklemede ol bir bakayım nedir ne dedğildir

• Imax imkanı olmayanlar sinemaya filan gitmesin. ortamlara düşünce izlersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu film istanbul imax salonlarinda kac hafta vizyonda kalir ?
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 5 Kasım 2016; 9:53:39 >
  • İki hafta sonra Warner bros un fantastik canavarlar filmi var, o imax gelir kesin.

İstinye'deyim, poster de verdiler a3 kuşe kağıt poster.

• trufily T kullanıcısına yanıt
    Film gayet güzel.Kötü diyenler BvS beğenen tayfa.

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Ben ikisinide pek beğenemedim

Dr. Srange 6.5/10

BvS 6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 5 Kasım 2016; 14:18:02 >
  • Dublaj İZLEMEYİN

• bu filme gitmeyi düşün müyorum sebep ekonomik nedenler ama umarım fantastik bilmemneler filmine gitme imkanı bulurum.
  • Böyle şehirin... sadece dublajlı var Blu-Ray çıkana kadar beklemek zorundayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • moral bozuk ya da çok iyiyken izleyenler filmleri tam nesnel değerlendiremiyor. mesela canın sıkkın ya her şeyi bayağı, saçma falan buluyorsun.

bence gayet keyifli, hoş bir filmdi.

eminem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 5 Kasım 2016; 15:42:31 >
  • İmax gireceğim birazdan. Çıkınca editlerim

• Bu sene beklentimi fazlasıyla karşılayan tek film oldu

• Anlayan şöyle gelsin büyük üstad kara evrenden enerji çekiyor ölümsüz olmak için ama Dormammudan etkilenmiyor.

Mardonun taraf degistirmeside saçmaydı üstad kuralları çiğnedi strangede zamanla oynayarak kuralları çiğnedi ben artık ayrılıyorum dedi sonrada büyücü avlamaya soyundu birde öldürdüğü adam (artık öldü mü kaldı mı bilmiyoruz) büyücü degildi yani filmde öyle bir ibareye rastlamadım[\spoiler]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlashGordon -- 5 Kasım 2016; 17:36:22 >
  • Filmi Imax olarak dün izledim kişisel puanım 7/10 yorum;

Film efekt ve ilk yarı olarak gayet iyiydi fakat nedense bana kötü adam karakterleri gayet başarısız geldi, zira Doktor ile Kaecilius'un ilk karşılaşmasında bile neredeyse eşittiler ve filmin sonundaki asıl kötü karakterin kısa gösterisi hariç kabak tadı verdi kötü karakterler. Çok daha iyisi yapılabilirdi daha iyi bir karakter yapılandırmasıyla.
  • 2 mi after credit vardı 1 mi? 1 tane çıktı sadece sonda.

Sinemanın acizliği yüzünden dublaj ve 3d izledim. İkisinden de nefret ederim zaten Dr S. seslendirmesi berbat gerisi idare eder. 3d izlemeyi bence zaten o bina o oraya o boyut bu boyuta giriyor derken zaten takip edemiyorsun 3D iyice zorlaştırıyor.

Bence film tam bi görsel şölen. Kimse ona laf atmasın şimdi. Senaryo eh işte. Bazı şeyler oldu bittiye getirilmiş. Oyuncular kimler bakmamıştım izlemeden önce. Ordan buradan ünlü çıkmaya başladı. İyi bir şey mi bence iyi. Baya espri var filmi bozmuyor diyenler oluyor. Şimdi yukarıda Allah var. Nasıl bozmamış? Çocukların gülüşmelerine iyice kıl oldum. Bunun da etkisi var. Ha dersin ki sinemaya gidiyorsun sadece sen yoksun söylediğin yanlış. O zaman o çocuklardan birisisin ya dası yok yani. Azıcık dikkat lütfen. Müzikler normal olmuş. Dr. S. in çizgi romana göre hikayesini kısa da olsa gösterirler mi dedim göstermediler. Anne babası kardeşinin ölmeleri. Onlardan bahsediyorum.

Ama şunu demek istiyorum. Bence savaş sahnesi en iyi Marvel savaş sahnesiydi.

• ÇöP!

• Moralim iyidi ama beğenmedim

Beyonce

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.