Şimdi Ara

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
6
Favori
16.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen izledim. Ama geneli için değil işlenişi için dedim diyor.

Daha çok çoklu Evren beklerdim diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoiler yemek istemiyorum. Yorumların hiç birini okumadım. Bununa gitmeden önce WandaVision dizisini mesela şart mı ? yoksa çok gerekli değil mi ? Dizilerin hiç birini izlemedim bu arada.

• Filmi 1 saat önce izledim.

Genel olarak beklentimin altında kaldı, çok iyidi diyemem ancak iyidi diyebilirim.

10/7,5 diyelim.

Wanda'ya biraz fazla yoğunlaşmışlar gibi geldi. Spoiler olmasın diye detaya girmeyeceğim tabi ki ancak izleyince anlarsınız zaten.

Film sanki 3 saat falan yapılmış ama Marvel, Sam Raimi'ye ya şurayı kırpalım ya burayı kırpalım falan diye diye en son Raimi'nin dellenip 1 saati kesip attığı bir film olarak sonuçlanmış gibi :) Yani kopuk gelmiyor ama çok daha fazla şey bekliyorsunuz.

Film beklediğimden daha sertti ve beklediğimden daha fazla korku öğesi barındırıyordu.

2 after credit sahnesi var ancak 2. sahneyi beklemenize gerek yok eğer o sahneden sonra sahne de varsa bilemem ama hiç zannetmiyorum. İlk sahne beni biraz şaşırttı hemde mutlu etti diyelim :)

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Tüm olaylar Wanda üzerinden gelişiyor açıkcası etkili olur diyordum haliyle ama bu kadarını beklemiyordum Wanda karakterini de severim de bana tüm odak noktasının o olması biraz fazla geldi
    Illimunati görünce hoşuma gitti farklı karakterler görmek ve tüm sinematik evrenlerden karakterlerin bu şekilde birleşmesini görmek keyifliydi.
    Yalnız Wanda'nın hepsini harcaması falan çok oldu bittiye geldi gibi ve bir Marvel yapımına göre epey sertti bu sahneler tabi benim fazlasıyla hoşuma gitti gerçekçi olmuş en azından. Raimi burada ağırlığını koymuş :) Özellikle Captain Carter'ın ölüm anı biraz içimi cız ettirdi. Hayley Atwell'i o kostüm ile görmek güzeldi umarım ileride yine kullanırlar. Hatta Captain America ile birlikte görsek güzel olur :)İlk after credit sahnesinde bilmediğim bir karakterler Charlize Theron geldi biraz şaşırdım hiç beklemiyordum iyi saklamışlar :) veya internete sızdı ben görmedim
    Ayrıca Iron Man göndermesi de görmek isterdim kesinlikle varsa bile ben kaçırdım. Ultron robotlarının başarılı versiyonlarını görmekte hoş oldu.
    Ama dediğim gibi böyle ufak ufak değiniyorlar izlerken doyamıyoruz :)
    Daha bahsedilecek çok şey var tabi.. Wanda'ya noldu belirsiz. Muhtemelen inzivaya vs. çekildi ileride çok bir büyük tehdit için geri getirirler / çağırırlar.
    Strange'e 3. göz geldi bunun olayı ne bilmiyorum açıkcası bunu kontrol edip daha da güçlü biri falan mı olucak yoksa onu içten içe bitiren şey mi olacak artık ÇR bilenler bizi aydınlatır sanırım.
    Umarız bu film Multiverse için sadece bir giriş filmi olmuştur. Daha farklı şeyler görmek istiyoruz daha farklı karakterler vs. Görünüşe göre bir sonraki faz artık Multiverse olayı üzerinden ilerleyecek.
    Artık bu film ile birlikte Fox yapımlarını da rahatça filmlere yedirebilirler tabi bunun dozajı ne kadar olur tartışılır.

Marvel takip edenler keyifle sinemada izleyebilir. Beklentinizi karşılar veya karşılamaz orasını bilemem ama izlemesi keyifli bir filmdi.

Film için sadece Wandavision dizisini genel olarak özetleyen bir youtube videosu izlemeniz yeterli tüm diziye gerek yok.

What If izlemeniz zorunlu değil ama izlerseniz alacağınız keyif artar ve filme daha hakim olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 5 Mayıs 2022; 19:37:10 >

• shupusbu kullanıcısına yanıt

Wandavision ve what if dizisinin 1. Bölümünü izleyip gidersen daha fazla keyif alırsın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efektler nasıl dı?

• Moueson kullanıcısına yanıt

benim gözüme batan birşey olmadı gayet başarılı geldi.

• Biraz içimi rahatlattiniz bazı insanlar hiç beğenmemiş filmi .

• Moueson kullanıcısına yanıt

Beklentiler çok yüksekti herkesin bence normal ama ben keyif aldım açıkcası Multiverse olaylarına giriş bile güzeldi (Spider Man’i saymıyorum tabi orada sadece farklı karakterleri mevcut evrende gördük)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 5 Mayıs 2022; 19:48:23 >
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022)

Malum ortamlara düşmüş. İzliyorum şu an. Hatasonu sinemada da izlierim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Malum ortamlara düşmüş. İzliyorum şu an. Hatasonu sinemada da izlierim.

Ne düşmüş fragman mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sanat Günesi kullanıcısına yanıt

sinema çekimi mi?

Altyazılı ise link beklerim hocam

• shupusbu kullanıcısına yanıt
    Wanda vision ve what if izleyin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam altyazılı ise link var mı? haftasonu gitmeden önce bir ön izleme yapalım :)

• dewe34 kullanıcısına yanıt

O kanal, ezik DC fanboyu kanal.

Fazla ciddiye almayın derim.

• luganoguz kullanıcısına yanıt

Neden öyle dediniz Spiderman filmini beğenmişti .

• Bazen çok fazla bir şey diyemeyeceği filmlere zaten iyi der uyanık.

Ama biraz eksikleri olan filmleri gömer, ama DC filmlerini pek fazla gömmez, çaktırmadan eleştirir, şark kurnazı.Neyse bence bundan sonra daha dikkatli izleyin o kanalı.Dediğim şeyi hissedeceksiniz.

• Filmi gece ilk seansında izledim.

Bu filme iyi diyen ya marveldan para alıyordur yada hayatında hiç doğru düzgün film seyretmemiştir.

O kadar sıkıldım ki boş kovalamacadan ibaretti film,ne evrene bir şey kattı ne seyir zevki verdi. Spiderman bile o saçma senaryosuna rağmen eğlendirdi eski ekibi görmek nostalji yaşattı bunda onu bile yapamamışlar.

O kadar sinirliyim ki spoiler vermemek için daha fazla bir şey demek istemiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bende filmden çıktım yeni, beklentilerinizi düşürün, ben baya şeyler bekliyordum filmden, her şeyden önce iyi bir film olur diyordum baya hayal kırıklığına uğradım. Senaryo yok gibi birşey, kötünün motivasyonu kötü, film MCU nun 4.Fazdan önceki kaliteyi arattıyor. MCUnun kendisine gelmesi lazım İnfinity Saga gibi değil şuanki durumları herşey dağınık gidiyor. WandaVision dizisi bu filmden çok iyi öyle diyeyim. Tek artısı vahşet tonu baya yüksek Marvel standartlarına göre, Kısacası ÜZDÜ!.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.