Şimdi Ara

Docsis 2 modem var, docsis 3 almam şart mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar taahhüt sürem doldu, 10 mbit hızda internet alıyordum. Ancak yeni tarifelerde minimum 16 mbit hız varmış. Modemim docsis 2 olduğu için desteklemez yeni tarifeye geçemezsiniz docsis 3 modem alın dediler. Docsis 2 modem ile yeni tarifede düşühk hız almaya devam edemez miyim? İlle modem mi almak gerek?

• Modem almazsan her sorunda sucu modeme atarlar yıl 2019 oldu al 1 tane docsis 3 modem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el docsis 3 modem alın çok pahalı bişi değil.Her problem de direk modeme mazeret bulurlar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladım, 80-100 TL'ye ikinci el var piyasada. Yeni tarifleri öğrenip ona göre alayım. Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim başıma geleni anlatayım. docsis 3 modemim bozuldu. ucuz docsis 2 modem buldum aldım.İnternet ip alamadı. Artık hatlar docsis 3 uyumluymuş. . Ekip geldi baktı vs artık docsis 2 modemlere internet bağlantısı göndermiyorlarmış nasıl oluyorsa. Hattınızınm eski sistemi desteklemesi lazım sizinkide docsis 3 hızlarını destekliyor vs dediler. Yani docsis 3 modem alın internetsiz kalmayın
  • Mecbur oyle yapacağız artık. Üçkağıtçilar 2 yıl önce de modem eski degistirin demişlerdi ben değiştirmemistim. Şimdi mecbur diyorlar.
    Mevcut aboneye en ucuz 59 TL diyorlar, yeni hat sahibine 50 TL'ye var. İster telefon ister internet olsun herkes kendi müşterisini düdükluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.