Şimdi Ara

dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
5
Favori
8.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

quote:

Hala orijinal Amerikan Dockers aldığını sananlar var.

Bu bir Türk firması ve 50 yaş üstü tasarımlarda üretim yapan bir firma. 49TL bile pahalı şu ayakkabılara ama zaten sokakta 25-35 yaş aralığında görüyorum maalesef aşırı zevksiz giyinen bir toplumuz.

DOCKER dediğin marka ürünlerini ABD de yaptırdığını falan mı sanıyorsun sen? Dockers ürünlerinin en kalitelerini Türkiye de yaptırır çoğunluğunu ise Çin de...

Üretimden veya fabrika yerinden bahsetmiyorum.

Bu markayı alanların çoğu bilgisizce gerçek Dockers sanıp alıyor, ondan bahsediyorum. Madem bizim Türk'ler çok becerikli, o zaman marka taklit edene kadar, gerçek kendi markalarını yaratsınlar. Nasıl Kemal Tanca, Togo vs... varsa, onlar da yapabilir.

Saymış olduğun gibi bir çok marka var..Adam açık açık dockers ın isim hakkını kullanarak kar ediyor gayet de mantıklı..Tofaş ın FIAT ı kullandığı gibi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu bir Türk firması ve 50 yaş üstü tasarımlarda üretim yapan bir firma. 49TL bile pahalı şu ayakkabılara ama zaten sokakta 25-35 yaş aralığında görüyorum maalesef aşırı zevksiz giyinen bir toplumuz.

DOCKER dediğin marka ürünlerini ABD de yaptırdığını falan mı sanıyorsun sen? Dockers ürünlerinin en kalitelerini Türkiye de yaptırır çoğunluğunu ise Çin de...

Bu markayı alanların çoğu bilgisizce gerçek Dockers sanıp alıyor, ondan bahsediyorum. Madem bizim Türk'ler çok becerikli, o zaman marka taklit edene kadar, gerçek kendi markalarını yaratsınlar. Nasıl Kemal Tanca, Togo vs... varsa, onlar da yapabilir.

Saymış olduğun gibi bir çok marka var..Adam açık açık dockers ın isim hakkını kullanarak kar ediyor gayet de mantıklı..Tofaş ın FIAT ı kullandığı gibi..

Adam "Docker's"ın isim hakkını kullanmıyor, "Docker's By Gerli" adında -orjinal Docker's San Francisco'yu andıran- alakasız bir marka yaratıyor (tescil açığından faydalanarak). Tıpkı Burbour, U.S. Polo Assn. vs. gibi.

Tofaş ise Fiat'a Ar-Ge, patent hakkı, isim hakkı, ciro payı vs. adları altında birkaç kalem altında ciddi miktarlar ödemekle.

Armut ile elmayı aynı kefeye koyup yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.

(Tofaş'ın avukatı değilim ve hukuk bürolarıyla uzaktan yakından ilgim yoktur.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 6 Eylül 2015; 14:08:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

quote:

quote:

quote:

Adam "Docker's"ın isim hakkını kullanmıyor, "Docker's By Gerli" adında -orjinal Docker's San Francisco'yu andıran- alakasız bir marka yaratıyor (tescil açığından faydalanarak). Tıpkı Burbour, U.S. Polo Assn. vs. gibi.

Tofaş ise Fiat'a Ar-Ge, patent hakkı, isim hakkı, ciro payı vs. adları altında birkaç kalem altında ciddi miktarlar ödemekle.

Armut ile elmayı aynı kefeye koyup yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.

(Tofaş'ın avukatı değilim ve hukuk bürolarıyla uzaktan yakından ilgim yoktur.)

Tofaş hakkında haklı olabilirsin ancak Dockers hakkuında maalesef söylediklerin yanlış. Ziylan Grup(flo,polaris vs..) Dockers ın ayakkabı kolundaki distribütörüdür.Adamlar dağıtımdan sonra lisanlı üretim hakkını da alarak markanın üreticisi oldular..Yani by geri by zylan by cart curt cart curt yazması hiç önemli değil.Bilakis Lumberjack de öyle hepsini Kinetix i polaris i flo yu üreten marka yaptırıyor.Yaptırıyor diyorum çünkü Zylan da ayakkabılarının çoğunu İzmir de Ayakkabacılar sitesi (Ayküsan) daki fason firmalara yaptırıyor. Kısacası bu işin mutfağındayım her türlü bu konuda soru ile gelebilirsiniz ;)

• @funky soul

http://www.dockers.com/DK/en_GB/about/history-timeline

Docker's'ın resmi sitelerinin ve tarihçesinin hiçbir yerinde Türkiye üretimi ayakkabı idaresine ve "By Gerli" sözüne rastlamadım. Docker's San Francisco ile By Gerli arasındaki logo farklılığı da gözönünde bulundurulmalıdır. Yıllardır her Docker's başlıklarında bu mevzular tartışılmaktadır zaten.

F/p açısından iyidir bence, ama yine 'bence' orjinal ana marka ile bir ilgisi yoktur.
    Yıllar önce almış olduğum 'Camel Active' ayakkabılarının nasıl ana marka (Camel Trophy) ile bir ilgisinin olmadığı, ama f/p açısından uygun olduğu gibi.
    Lumberjack hakkında bir fikrim yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

@funky soul

http://www.dockers.com/DK/en_GB/about/history-timeline

Docker's'ın resmi sitelerinin ve tarihçesinin hiçbir yerinde Türkiye üretimi ayakkabı idaresine ve "By Gerli" sözüne rastlamadım. Docker's San Francisco ile By Gerli arasındaki logo farklılığı da gözönünde bulundurulmalıdır. Yıllardır her Docker's başlıklarında bu mevzular tartışılmaktadır zaten.

F/p açısından iyidir bence, ama yine 'bence' orjinal ana marka ile bir ilgisi yoktur.
    Yıllar önce almış olduğum 'Camel Active' ayakkabılarının nasıl ana marka (Camel Trophy) ile bir ilgisinin olmadığı, ama f/p açısından uygun olduğu gibi.
    Lumberjack hakkında bir fikrim yok...

Aynen İsim hakkının alınması yada dockers adına üretilmesi söylentisi , yapılan sahtekarlığın kapatılması için söylenen yalanlar, Ne dockers ın sitesinde nede dockers by gerli nin sitesinde böyle bir açıklama yok, Aksini iddia edenler lütfen kaynak göstersin

adidas çakması abidas
    dockers çakması dockers by gerli

bu kadar basit

• Alamayan arkadaslar uzulmesin bir sonraki kampanyayi beklesin biz alirken buyuk beklenti ya da marka beklentisi ile almadik zaten merak etmeyin.

• Flo da 1alana 1 bedava var ayny ayakkaby 2tanesi 90a ggeliyor kargoda dahil

• arkadaşlar ayakkabı çok güzel beğendim. ilk defa böyle bir ayakkabı aldım ayağıma çok yakıştı. Taş gibi parçalancağını sanmıyorum. Kalıp konusunda biraz dar geldi gibi benim ayaklarım biraz taraklı olduğu için 44 söyledim çorapsız şekilde tam oldu çok ufak sıkma var.
     dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor) dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor) dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert103 -- 7 Eylül 2015; 10:14:10 >

• Benim ayakkabi turkiyeyi dolasiyor yurtici kargo sayesinde

• bej kalmamış
  • Benim koyu gri de az önce geldi. İlk kez bu tarz bir ayakkabı aldım, kaba olacağını zannediyordum ancak beklediğimden şık çıktı. 43 numara neredeyse tam oldu diyebilirim çok hafif yanlardan geniş geldi o da sorun değil.

• Markanın Almanya sitesi gelen kutunun üzerinde yazıyor.
    http://www.dockersbygerli.de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 10 Eylül 2015; 6:09:15 >
  • Benim siparişler de yeni geldi fakat ürün daha önce kullanılıp iade edimiş gibi bu yüzden bende iade edeceğim. Ayakkabının bazı yerlerinde sarı lekeler var ufakta olsa bazı yerleride deforme olmuş ve ayakkabı katlanmış gibi duruyor. Bundan bir hafta önce mizudan aynı marka başka bir ayakkabı almıştım onunla bu çok farklı yani nasıl anlatayım onu kutudan çıkardıgımda sıfır ürün oldugu bariz belli oluyordu fakat bunda aynı hissiyatı göremedim.

dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor) dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor) dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor) dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor)[album][/album]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecher.badboy -- 7 Eylül 2015; 12:29:41 >

• Ulan 177 boyundayım 40 numara tam oldu.Benim mi ayağım küçük yoksa hepiniz 190 mısınız?Moralim bozuldu valla
  • ITTF kullanıcısına yanıt
    One lam kadın ayakkabısı gibi Balemi yapiysan haji ?
  • Mert103 kullanıcısına yanıt
    fotolar için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

One lam kadın ayakkabısı gibi Balemi yapiysan haji ?

• Benim ayakkabi geldi idare eder fakat kutusu tirt paketleme diye bisi yok yani koyup yollamislar fatura falan uyduruk koray sporla bidaha isim olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmReKoZaN60

Az önce beni de aradılar lacivert 43 numara yokmuş yanlış bilgi girişi yapılmış

quote:

Orijinalden alıntı: lord0909

DİKKAT çok önemli BU ŞAHIS HAKKINDA

EMRE KOZAN' adlı bu şahısdan 5 tl karşılığında bu kodu aldım ancak daha sonra ufak bir araştırma neticesinde bu kodunhttp://indirimvekuponu....dunyasi-indirim-kuponu/ linkinde 150/30 diye görünmesine rağmen alt limitsiz olarak geçerli olduğunu gördüm kodu kullanmayıp satıcıya bildirdim durumu herkese açık ve kolayca ulaşılabilen ve şuan aktif olan bir kodun bu şekilde parayla satılmasının hiç hoş olmadığını ve forum ruhuna aykırı olduğunu belirttim satıcıyla aRamda geçen konuşmayı arzu eden kişilere verebirim son olarak şahıs bana ''EmReKoZaN60 Er blokla şikayet 3 sa. önce tmm gönderiorum paranı iftardan sonra ok''mesaj göndermesine rağmen beni engellemiş ve paranı iade etmedi.ben 5 tl ile zenginde olmama fakirde ancak '......şu mübarek günde kandıracak halim yok.... ' diye ilan mesajı yazan mübarek günü karıştırıp haksız kazanç elde eden ve şahsi görüşümce bir nevi dolandırma eylemi gerçekleştiren (ben ve bir çok kişiyi) bu şahsi kınıyorum ve forumdaki kişilerin bu durumdan haberdar olmasını sağlayarak kişinin gerçek yüzünü ortaya çıkarıyorum bu şahsı forum yönetimine de şikayet edeceğim.Saygılarımla
    Paylaş

phatron_23

Çavuş
    Arkadaşa aynen katılıyorum. Aynı şeyi bana da yaptı.
    Paylaş

• Ürün dün geldi fakat anca bugün bakabildim, orjinal dockers sanarak almıştım biraz endişe duydum fakat ürün gerçekten sağlam bir duruşu var, rengi ve tipi gayet hoş (lacivert) bence fiyatına göre güzel bir alışveriş oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.