Şimdi Ara

dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
5
Favori
8.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni aradılar lacivert stokta 42 yanlışlıkla yazmışlar yerine farklı renk önerdiler.

Ayrıca ayakkabılar "Dockers By Gerli" imiş sorup öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 4 Eylül 2015; 19:12:31 >
  • Bir tane de 43 Lacivert ben sipariş ettim.Hayırlısı.
  • Bende lacivert 43 aldım akşam akşam.
  • arkadaslar lacivert mi güzel bej mi kararsız kaldım
  • cagdeg kullanıcısına yanıt
    Bence fıstık yeşili olan daha güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flo.com.tr de dockers by gerli ayakkabılar 59,99 dan başlıyor 1 alana 1 bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yscyln

Bence fıstık yeşili olan daha güzel

bence de gözler üzerimizde:) bejden bir adet eksilttim tşkler haber veren arkadasa
  • dockers by gerli olanlardan sanırım
  • ederi bu zaten
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    ederi buysa sıcak fırsattır. tr de hiçbirşey ederinden satılmıyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

ederi buysa sıcak fırsattır. tr de hiçbirşey ederinden satılmıyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho81

flo.com.tr de dockers by gerli ayakkabılar 59,99 dan başlıyor 1 alana 1 bedava.

1 alana 1 bedava göremedim acaba link yollama imkanınız varmı. kontrol edeyim ya bu GG dekini alacağım yada oradan güzel iki tane alayım.
  • Bej 41 siparişi geçtik bakalım. Oysa Daha yeni yazlık bi ayakkabı almıştım bu bölüme fazla girmemek gerek :D
  • Benimki kargoya verilmiş ama en erken teslimat 7'si diyorlar. Paketle aramda 100 km var veya yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: psycho81

flo.com.tr de dockers by gerli ayakkabılar 59,99 dan başlıyor 1 alana 1 bedava.

http://www.flo.com.tr/yaza-veda.html?cinsiyet=629&dir=asc&marka=1672&order=price

hakikaten bir alana bir bedava. Ucuz olan ücretsiz oluyor.

60tl iki çiftten başlıyor.

http://www.flo.com.tr/yaza-veda.html?cinsiyet=629&dir=asc&marka=1672&order=price

1 alana bir bedava. sepete 2 ürün ekleyin. Ucuz alan bedava olur.

http://www.flo.com.tr/yaza-veda.html?cinsiyet=631&dir=asc&order=price

http://www.flo.com.tr/yaza-veda.html?cinsiyet=642_627&dir=asc&order=price

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 4 Eylül 2015; 23:54:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 13ATMACA

Merhaba,

Kalıbı nasıl?

42 giyen yine 42 mi alması lazım?Yoksa 1-2 numara büyük mü alması lazım?

Kalipta sikinti yok. 42 giyiyorsaniz 42 alin. Ben yaz basinda ayni ayakkabilari ayakkabi dunyasindan 99 tl ye aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 44 lacivert kalmamış
  • evet flo sitesinde de indirim var ama yukarıdaki modellerin sadece 2 si var kırmızısı ve saks mavisi diğer renkler yok
    bu ikisini sepete atarsanız 90 tl oluyor normalde adet 90 tl (89,99 tl de yuvarladık).... kargo ücreti sipariş 50 tl yi geçince sıfır oluyor
    yani 90 tl ye 2 adet bu modellerden sahip oluyorsunuz lakin başka renk yok, diğer renkleri sitede mevcut ama fiyatları 90 tl maalesef
    ama başka marka ve modeller düşünürseniz alınabilir şeyler var oraya da bakabilirsiniz.
    .
    not : artık avantajix gibi siteleri ipleyen yok ki her firma tek tek ayrılıyor ordan, hb yok n11 yok gg yok hızlıal yok ----- flo da yok
    not : çek diye bir şey görmedim şunu gördüm sadece bültene abone olunursa 20 tl indirim varmış, nedir ne değildir siz araştırın.
    .
    önemli : işin ilginci 1 alana 1 bedava olanlardan 1 adet dahi alsanız (2. yi almazsanız) indirim oluyor, çoğu kişinin gözünden kaçmıştır bu
    yalnız 90 tllik ürün 45 e düşmüyor 53 e düşüyor , sepete 2. ürünü atmadığın için sanki cezalandırıyor ve indirimi biraz kısıyor :)
    kısacası tek alımda %40 indirim oluyor.

.
    .
     dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor)

.
    .
    .
    .
    .
     dockers (by gerli) ayakkabı 49 tl (gittigidiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 5 Eylül 2015; 0:30:34 >

• 2 Adet aldık bakalım Umarım memnun kalırız...
  • Bende lacivert alacaktım ama 44 kalmayınca bej aldım. Oda güzel renk hocam...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.