Şimdi Ara

Doblo ile symbol takası pişman olurmuyum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: özbekli35

Atında masrafı çok 5 yaşında hala vergisi 1500 ve 120 bakımına 7.800 tl istediler

Alıntıları Göster

Motor mu indireceklermiş de 7800 tl istemişler acaba?Benim araba fıat bravo.Sizin araçla aynı motor var üzerinde.120000 bakımını 350 tl ye kendim yaptım.Yağ,yağ filtresi,mazot filtresi,polen filtresi hava filtresi.Triger değişecek desen geçen sene 1100 tl ye değiştirtmiştim.

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt

Sadece filtre takimina 300 tl istiyorlar sanayide yagla beraber nasil 350 ye bakim yaptirabildiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özbekli35 Ö kullanıcısına yanıt
    6 aylık vergisi mi 1500 TL hocam ve 120 bin bakımı neleri kapsıyor? Bilgi verirseniz sevinirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk_91

Sadece filtre takimina 300 tl istiyorlar sanayide yagla beraber nasil 350 ye bakim yaptirabildiniz?

Bakımı 4 yıldır kendim yapıyorum.350 tl ye geçen yıl yaptım.Bu yıl 250 yağ 210 tl filtreler toplam 460 tl ye bakımını yine yapmış olacağım.Usta yaptığında 100-150 tl işçilik alır.Herşeyin fiyatı uçtu zaten.Fakat arkadaşa 7800 tl bakım ücreti demişler.O paraya birçok aracın komple motor tamiri yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Motor mu indireceklermiş de 7800 tl istemişler acaba?Benim araba fıat bravo.Sizin araçla aynı motor var üzerinde.120000 bakımını 350 tl ye kendim yaptım.Yağ,yağ filtresi,mazot filtresi,polen filtresi hava filtresi.Triger değişecek desen geçen sene 1100 tl ye değiştirtmiştim.

Alıntıları Göster

Yağ ve filtreler antifirize triger v kayış ve devirdaim değişimi servis 7800 tl dışarda 2300 istediler

• Ticaretle uğraşıyorsanız malzeme taşıma işleri oluyorsa dobloyu verip symbol almak mantıksız olur.

Ama yok ben ticari araç sürmekten sıkıldım binek otomobil istiyorum derseniz symbol değilde daha mantıklı araçlara bakmanızı tavsiye ederim.

• kıyma dobloya yazıktır vallahi çok ararsın söyliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Ticaretle uğraşıyorsanız malzeme taşıma işleri oluyorsa dobloyu verip symbol almak mantıksız olur.

Ama yok ben ticari araç sürmekten sıkıldım binek otomobil istiyorum derseniz symbol değilde daha mantıklı araçlara bakmanızı tavsiye ederim.

2020 model 25 bin km de 140 bintlye başka hangi araçlara bakabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

Yağ ve filtreler antifirize triger v kayış ve devirdaim değişimi servis 7800 tl dışarda 2300 istediler

Alıntıları Göster

Hocam servise bakarsanız işiniz var sizin.Benim bravolarda kronik klima klepesi arızası mevcut.Servise sorduğunuzda göğüs sökülüp yapılacağını 3000 tl ücreti olacağını söylüyorlar.Ben yedek parçayı alıp 100 tl ye kendim hallettim.Şu an birçok bravo kullanıcısı internetteki video ve fotoğraflar sayesinde kendileri yapıyorlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.