Şimdi Ara

Doblo Cargo Maxi Uzunlukları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
19.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleykum Doblo Cargo Maxi Van Almayı Düşünüyoruz Ama 1.3 Mjt Motorların Yük Bölümü Uzunluğu :1827 mm 1.6 Mjtlerin Uzunlukarı Aynımıdır Acaba ?

• 1.3 veya 1.6 olmasına bakmaz cünkü ikisininde maxi modeli var
    1820 mm standart doblonun bagaj uzunluğu, maxi doblonun bagaj uzunluğu 2170 mm dir 35 cm daha uzundur
  • bu arada Aleykumselam kusura bakmayın selamınızı sonradan farkettim
  • Maxi doblolarda arka kotukları yatırsak k belgemiz olsa polis sıkıntı çıkarır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_nfr

1.3 veya 1.6 olmasına bakmaz cünkü ikisininde maxi modeli var
    1820 mm standart doblonun bagaj uzunluğu, maxi doblonun bagaj uzunluğu 2170 mm dir 35 cm daha uzundur

2170 mm diyor fakat o bagaj bölümünün tabanında olan mesafe. Arkaya yük koyacaksanız (yükünüz yüksek ise) bu mesafe 1900 mm'lere kadar düşüyor.
    Çünkü kabinin sonunda şoför koltuğu arkasındaki saç eğimli olarak geri geliyor dolayısı ile yükleme mesafesi daralıyor.

200x80 cm'lik panellerimiz var bu yüzden dik olarak koyamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha erdal

Maxi doblolarda arka kotukları yatırsak k belgemiz olsa polis sıkıntı çıkarır mı

Polis K belgesine bakmıyor diye biliyorum karayollarının denetiminde olan bir konu. SRC'yi sorgulayabilir.
    Koltuklar yatıkken yük taşımanıza birşey demez sonuçta arabanın yük taşıması ile ilgili bir konu fakat yandan ve arkadan görüşünüzü engellememesi gerekir, birde aracın aşırı yüklü olduğuna kanaat getirmesin :)

Ben Peugeot 5008'in arka koltuklarını yatırdım Adanadan İstanbul'a eşya getirdim polis bir yerde kontrol yapıyordu sadece "Bunlar nedir?" diye sordu oda meraktan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.