Şimdi Ara

Dnmplus netleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Deneme çok övüldü ben de pdfsini cikarttm ilkini çözdüm din coğrafya gereksiz bilgi zor. Kimya osymye gore gereksiz detay. Biyo fizik mat geo türkçe gerisini beğendim ben. Çözülür fena değil ama sos fen netlerini cok ciddiye almayin derim

• ilkini çözdüm ben de geçenlerde cidden aşırı kalitesiz ve kötü bir deneme. devamına ellemeyi düşünmüyorum

• Hadi ya düşük mü yaptınız hocam net olarak peki? Ben türkçesini ösymye yakın buldum aslında. Matı da fena değildi. ha 135 dkya göre dengesiz zorluktaydı orası doğru ilk 10 soru bile uğraştırıyordu
  • Kimse Çözmedi mi kardeşim bunu konuşalım gelin yaa
  • Enayi miyim oğlum ona para vercem fosforxu seni

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • adebisimisali A kullanıcısına yanıt
    13 tlye mal ettim knk gidip orj alcak kadar keriz değilim😂 iyi oku konuyu oyle gel
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt
    O zaman enayi değil emek hırsızısın yazıklar olsun sana

Sıkıntı yok 45 tllik deneme yapan öğrenci sömüren kisiler haklı olsun ben emek hırsızı olayım gurur duyarım hırsız olmaktan dostum. Ha ayrıca emeğe saygı duyuyosan git alsana 45 tllikk denemeyi
    Oğlum şaka lan anasını satayım ders çalışmaktan kafanız ironi filan kaldırmıyor haklısın kanka ayt fizik çapa 95 lira verdiğimden beri ben de fotokopi çıkarıyorum

Olum artık ne ironi ne değil çözemeyecek raddedeyim😂😂 400 tl pdfye gömdüm 2 ayda ben de fena fotokopiciyim ya

hocam 105,75 yaptım genel netlerime yakın ama cidden çok kalitesiz bir deneme.

• 4 tane çözdüm sırf deneme olmadığı için yoksa yakınından geçmezdim.Turkçe hariç sınava çok uzak.

Matematikte ne temel kavram o kadar olasilikli ne problemler o kadar kısa ve bence kolay gelecek ne de geometrisi bunun gibi gelecek.

Trendyol 20 lira indirimiyle almasam oturur ağlardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkini çözünce sağlam ve kaliteli gelmiştim.baya bir kötü yapmıştım 98 civarıydı. İkincisi de ilki gibiydi ondan da 102 yapmıştım.3.sü çok kolay geldi 111 yaptım ve cevap anahtarı da hatalar vardı.4ü de bugün yaptım ve 109 geldi. Anlayacağınız güzel değil ama piyasada da çok güzel deneme olmadığından çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan6247 -- 15 Mayıs 2021; 20:53:28 >
  • Emirhan6247 kullanıcısına yanıt
    Hedef ilk100 mü
  • Emirhan6247 kullanıcısına yanıt

Hocam deneme kalmadı yaww alsam mı bilemedim ben de. branş birleştirip duruyorum o da pek sınav hissiyatı vermiyor.

• Realistimaga R kullanıcısına yanıt
    Branş birleştirme Ayt'de oluyor da Tytde pek olmuyor. Bence al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.