Şimdi Ara

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
13
Favori
17.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cozepud

Bak benim şimdi kafam karıştı eskiye dönük yazışmalara da bakmak istemiyorum sen Apex çeviriye dahilsin yukarıda yine Apex çevirinin yaptığı çeviriyi eleştirdin ben mi yanlış anladım hatta gönderme yapmışsın oyunceviriye vs vs yani.

Alıntıları Göster
    Özet olarak o iletilerimde; gözden kaçan şeyler olabilir, köklü kuruluş olan Oyunceviri bile hata yaparken bizim gibi yeni bir grubun yapması da olası demek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bianconero

kimse darılmasın, güvenmesin. yamada bolca translate çeviri var. birsürü anlamsız cümle... çeviri kalitesi vasat. fazla kişi çevirince böyle oluyor maalesef ki bu oyun için bu kadar fazla kişiye ihtiyaç yoktu.
    Vaziyet dediğin gibiyse eğer üstünde ne kadar emek verilirse verilsin bu şekil çevrilen oyunlar benim için çöptür ve oynamaya da değmez vakit kaybıdır çünkü.
  • Steam son sürümüne uygun Türkçe yama konuya eklendi. Satır veya font anlamında v3.0'dan herhangi bir fark yok arasında. Sırf Steam son sürüm'e uygun hale getirildi.
  • teşekkürler üstad.
  • Teşekkürler.
  • hocam yama linki ölü rica etsem yenileyebilir misiniz_?
  • sametcalik24 kullanıcısına yanıt
    Konudaki link düzeltilmiştir.
  • Yeni projemizi buradan takip edebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 13 Ağustos 2019; 12:25:27 >
  • Yamayı orijinal oyuna kurmaya çalıştığımda ''QuickBMS durduruldu'' hatası veriyor. Bunun bir çözümü yok mu acaba.
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Oyun için Steam cloud'u devre dışı bırakın. Steam'i kapatın. Oyunun klasöründeki salt okunur özelliğini bir kere devre dışı bırakın. Tekrar baktığınızda salt okunur gibi gözükebilir bunda herhangi bir sorun yoktur. Yönetici olarak son sürüm yamayı tekrar kurun. Düzelmiş olması lazım. Bir de oyunun dizini fazla uzun olmamasına dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Oyun için Steam cloud'u devre dışı bırakın. Steam'i kapatın. Oyunun klasöründeki salt okunur özelliğini bir kere devre dışı bırakın. Tekrar baktığınızda salt okunur gibi gözükebilir bunda herhangi bir sorun yoktur. Yönetici olarak son sürüm yamayı tekrar kurun. Düzelmiş olması lazım. Bir de oyunun dizini fazla uzun olmamasına dikkat edin.
    Teşekkürler tekrardan indiriyorum umarım bu sefer olur . Emeğinize sağlık tekrardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Asıl size teşekkürler. Güzel yorumlarınız için.
  • Konuya film tadındaki ara sahneler eklenmiştir.
  • Beyler konuyla alakasız olacak biraz da bir sorum var. Eskisi gibi gamepadle mi oynanıyor oyun? Diğer iki dmc oyunu için gamepad aldığımı hatırlıyorum. Bu dmc nin klavye ile oynanabilirliği nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Klavyeyle de oynanabilir ama zor olur.
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Link açılmıyor. sitenizde bir problem mi var acaba?
  • brovazZ kullanıcısına yanıt
    Çerezleri silin, siteye öyle girmeyi deneyin. Zira bizde herhangi bir sorun yok şuan.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.