Şimdi Ara

DMAX Türkiye 17 Mart Cumartesi Açılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
3.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Spiker neredeyse ağlayacaktı yahu gerçekten ben bile duygulandım NTV Spor Türkiye için devrim gibi bir kanaldı, Platformların açık kanalları yayına başlayınca tutunamadı..

DMAX Türkiye 17 Mart Cumartesi Açılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vikings dizisini de kanallar paylaşamadı. Sony ve TLC veriyor zaten birde DMAX verecekmiş artık tekrar tekrar bakarız artık. Farklı birşey verin be kardeşim.

• Discovery nin en çöp programlarını yayınlayacağı için platformların kesin umurunda olmayacak kanaldır. Yazmıştım ama az önce teleskop adlı belgeseli yayınladılar. Umarım discovery Science dan daha çok içerik gelir. 02.30 da olsa izledim.

Logosu iyi olmuş. Ntv sporu 10 yılda 1 saat bile izlememiş biri olarak bu kanalın gelmesi iyi oldu.

En azından discovery channel'ın içeriği iyileşir şeklinde beklentimiz var.

Epg kanal yayın programının güncellenmesi gerekiyor. En Kaliteli yayını yapan şifresiz kanal olacak gibi.
    8.sıraya ekledim kanalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 18 Mart 2018; 2:44:14 >

• Böyle kaliteli kanalların yayina başlaması sevindirici..

• Beyler DMAX kanali bildiginiz belgesel Discovery kanalinda iceriklerin aynisini veriyor %80.

Bir bakima Turksattakiler icin sevindirici, sifresiz olarak Discovery kanalinin iceriklerini DMAX kanali sayesinde izleyecekler.

• Hayırlısı olsun. Discovery sağlam giriş yapıyor. Bir de ID kanalını ama X olmayan şifresiz yayınlamaya başlarsalar güzel olurdu. D-Smart paralı bir platform olmaya başlamadan önce Discovery bir süre Türksat üzerinden şifresiz yayın yapmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • türksatta o kadar çöp kanal içinde sevindirici bir haber.türksat kanal listemde ilk 15 içinde yer alır

• Yayın akışına baktım 31 marta kadar hep aynı programların bölümleri görünüyor. Tekrar tekrar aynı şeyleri izlemek zaten şimdiden SIKMAYA başladı yeni bölümler ne zaman gelecek ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beleş yayın o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Beleş yayın o kadar

Kanalın adını Dmax DEMO değişsinler bu olmamış

• Umarım en geç mayısa kadar her şey toparlanır

• Şu anda HD uydu alıcısından bir program izliyorum 1080p görüntü çıkışı var ve keskinlik doygun siyah tonlar vs baya iyi. Hatta görüntünün biraz sinematik olduğunu bile söyleyebilirim : )

• Bu kanal hd mi ? Lg de hd yazıyor

• asi_genc6134 kullanıcısına yanıt
    Aynı frekansta hem HD hemde SD yayını mevcut. NTVSpor da olduğu gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dmax kanalı. Emin olun gayet iyi hocam elimdeki orijinal blu ray disk filmlerle kıyasladım görüntü baya tatminkar Tahminim bitrate değeri orijinal blu ray kalitenin yarısı kadar olabilir yanı ortalama 12 Mbps falan.

Edit: Benim gözler kolay kolay yanılmaz görüntü kalitesini hemen anlarım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 21 Mart 2018; 12:34:18 >
  • Trt Belgesel dışında diğer trt kanallarını ve atv yi hiç izlemem ; )

• Discovery Channel , History Channel üzerinde bazı izlediğim belgeseller bu kanalda yayınlanıyor / yayınlanacak sanırım. Güzel bir kanal
  • TLC 2

yap discovery channeli ücretsiz millet izlesin işte. diğer kanalların paralı olsun. akşama kadar araba tamiri altın arama var.

ileride içerik genişlerse belki izlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xnet

quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Dmax kanalı. Emin olun gayet iyi hocam elimdeki orijinal blu ray disk filmlerle kıyasladım görüntü baya tatminkar Tahminim bitrate değeri orijinal blu ray kalitenin yarısı kadar olabilir yanı ortalama 12 Mbps falan.

Edit: Benim gözler kolay kolay yanılmaz görüntü kalitesini hemen anlarım ben

Dmax'ın görüntü kalitesi oldukça iyi ama bir Discovery Science değil. Şifresiz HD kanallarda ATV - TRT grubundan sonra en iyi görüntü veren HD kanallardan bir tanesi.

HD oldum diyerek aslında SD görüntü veren sözde HD kanallar gibi değiller.

Trt Spor Hd çöp.

Kalitesi hiç iyi değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.