Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
900
Cevap
64
Favori
105.545
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    346 Mesaj

@rapdega Tamamdır, rica ederim:)

@bloodstained34 Çok teşekkürler, evet biraz kısa sürüyor maalesef.

Bu arada dil dosyalarında gelecek olan diğer DLC'lerle ilgili bazı içeriklere rastladım.

1-Arena tarzı bir alan olacak ve orada düşmanlarla savaşılacak.

2-Ana hikayede trende bize eşlik eden tayfadan Sam adlı Amerikan karakter, babasını bulmak için maceralara atılacak. Deniz aracı arayışına çıkacak ve onun için nükleer yakıt vs. arayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 22 Ağustos 2019; 16:1:19 >
    |
    |
    Bahsedilenler: rapdega , bloodstained34

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Binbaşı
    1601 Mesaj

Ya sen ne biçim bir ADAM'sın.
    O Sam isimli karakterden hikaye dlcsi çıkacağı, oyunu oynayanlar rahatlıkla tahmin edebilir zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Ya sen ne biçim bir ADAM'sın.
    O Sam isimli karakterden hikaye dlcsi çıkacağı, oyunu oynayanlar rahatlıkla tahmin edebilir zaten.
    aynen 2020 de çıkacakmış söylenenlere göre onun çevirisini de qnoops'tan bekliyoruz.
    |
    |

@emrecan12bjk Tamamdır=D
    |
    |

• Er
    7 Mesaj
    Adamsın.

Est. Teşekkür ederim
    |
    |
    Sele177 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4906 Mesaj
    xbox pc pass den indirdiğim metro exodus e nasıl kuracağım yamayı bilgisi olan var mı ?

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Şu an oyunun Windows Store versiyonuna yama kurulamıyor veya herhangi bir müdahale yapılamıyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 24 Ağustos 2019; 20:48:3 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Winter Is Coming

• Onbaşı
    27 Mesaj

Maalesef kuramıyorsun. Tam 2 saat uğraştım. Baktım olmayacak sildim oyunu. 24 saat pc-yi açık bırakmışdım indirmesi için internet hızım 700-800kps :(.

Artık güncel sürümün korsana düşmesini bekleyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4T1LL4 -- 24 Ağustos 2019; 20:50:27 >
    |
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

WindowsApps klasörüne yetki veremiyorum nedense, klasör özellikleri güvenlik sekmesinden yetki versem de olmuyor. müsait zamanda güvenli mod ile deneyeceğim.
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops , 4T1LL4

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Güvenli modda işe yaramıyor diye biliyorum ama yine de bir sonuca ulaşabilirsiniz umarım, game pass ile oyuna sahip olan ve yama kuramayan çok kişi var çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    20 Mesaj
    Dlc yi anlayarak bitirdim sayende çevirin çok güzel olmuş ellerine sağlık (:
    |
    |

ben dahil birçok kişi yamayı kuramıyor xbox gamespass sürümüne. yazma yetkisi olursa kuracakta. baktım epic sürümü ile xbox sürümündeki dosylar aynı. yani yazma yetkisi lazım sadece. sizde rica etsem bi çözüm bula bilirmisiniz?
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çözüm bulduğumda muhakkak haberdar edeceğim.
    WindowsApps klasöründeki oyunlar için mod desteği çıkacak haberleri vardı. Umarım bir an önce çıkar.

|
    |
    4T1LL4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    174 Mesaj
    hocam sürprizleriniz varmı, beklemedeyiz
    |
    |
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
  • Er
    3 Mesaj
    sen mükemmel bir insansın tebrik ve teşekkür ederim. hergün iş yerimin önündeki hayvanları doyuruyordum. 1 ay senin niyetine doyuracağım. teşekkürler
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Control TR yama için 1 hazırlık varmı ?
    Keşke olsa,control için yama harika olur.
    |
    |

@lmn1994 - @BlackBeasT Henüz oyunu incelemedim, göz atacağım:)

@LeaderPssy Asıl sen ve senin gibiler mükemmel insanlar. Çok teşekkürler umarım harcadıkların binlerce misliyle sana geri döner. Eksik olmayın, sizin gibilere ihtiyacımız var:)

|
    |
    Bahsedilenler: LeaderPssy

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 9 saat 32 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

@lmn1994 - @BlackBeasT Henüz oyunu incelemedim, göz atacağım:)

@LeaderPssy Asıl sen ve senin gibiler mükemmel insanlar. Çok teşekkürler umarım harcadıkların binlerce misliyle sana geri döner. Eksik olmayın, sizin gibilere ihtiyacımız var:)
    Control oyununu hüpletmişler, 1 takım çevreler başlamış "yamamız ücretli olcak miktar sonra açıklanacaktır" notunuda eksyk etmemişler

Bu durumda Controlu ele geçirmek için 1 super kahramana ihtiyacımız var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 29 Ağustos 2019; 16:37:30 >
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.