Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kozkir Daha Az
1 Kayıtlı Üye
900
Cevap
64
Favori
105.341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

o bende de oluyor. İlk oyunu açınca çeviri ; qnoops yazısı geliyor

ondan sonra en az 2-3 dakikalık siyah ekran sorunu geliyor. Ama bekleyince açılıyor. Sizde bekleyin hocam bir

ben her seferinde bekleyerek girebiliyorum.

Alıntıları Göster
    Normalde orada karlı bir trailer giriyor ama tr yama olunca trailer yerine siyah ekran geliyor. Tr yamada baştaki videoyla oynanmış sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Normalde orada karlı bir trailer giriyor ama tr yama olunca trailer yerine siyah ekran geliyor. Tr yamada baştaki videoyla oynanmış sanırım.

Alıntıları Göster
    evet hocam bende onu farkettim eskiden o karlı trailer gelirdi.

acaba onu atlama tuşu var mıydı?

siyah ekrandayken denerim belki atlar ve direk ana menüye geçilir.

Teşekkürler hocam, bende vpn ile falan almaya uğraşmıştım da olmamıştı.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BlackLead

evet hocam bende onu farkettim eskiden o karlı trailer gelirdi.

acaba onu atlama tuşu var mıydı?

siyah ekrandayken denerim belki atlar ve direk ana menüye geçilir.

Alıntıları Göster
    Evet atlama tuşu vardı ama siyah ekranda ben çok denedim atlamıyor O video komple çıkmıyor.
    |
    |

• Teğmen
    190 Mesaj
    Malesef yamayı yükledikten sonra siyah ekran geliyor ve bilgisayarı yeniden başlatmadan asla düzelmiyor. Ayrıca Resident Evil 2 Remake Biohazard yamanız için de aynı durum aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir666333 -- 12 Haziran 2019; 18:7:21 >

Orijinalden alıntı: kadir666333

Malesef yamayı yükledikten sonra siyah ekran geliyor ve bilgisayarı yeniden başlatmadan asla düzelmiyor. Ayrıca Resident Evil 2 Remake Biohazard yamanız için de aynı durum aynı şekilde.
    o bende de oluyor. İlk oyunu açınca çeviri ; qnoops yazısı geliyor

ondan sonra en az 2-3 dakikalık siyah ekran sorunu geliyor. Ama bekleyince açılıyor. Sizde bekleyin hocam bir

ben her seferinde bekleyerek girebiliyorum.
    GökhanG.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witcher3 -- 12 Haziran 2019; 17:35:25 >
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj

hocam gamepass sürümde türkçe olmuyor değil mi başka yolu yok.
    |
    |
    cihankurtulusov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TcCoskun44

hocam gamepass sürümde türkçe olmuyor değil mi başka yolu yok.
    şimdilik yok hocam. Ya korsan ya da steam-epic'ten edinmeye çalışın oyunu
    |
    |

Orijinalden alıntı: Qnoops

Oyun dosyalarının olduğu yerde bulunan QnoopsYedekSilmeyin isimli klasörün içindekileri kopyalayıp, oyun dosyalarının bulunduğu yere yapıştırın, oyun yamasız haline dönecektir. Bir de öyle deneyin, sonucu bana bildirin hocam.
    Denedim hocam sonuç aynı. Oyunun sürümünden kaynaklı galiba.
    |
    |

Darısı yeni oyunlarının çevirisine. Seni takip edeceğimiz bir platform var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert021 -- 16 Haziran 2019; 0:5:17 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
  • Yarbay
    2438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

Yama harika teşekkürler ancak oyunun kendinde olan bir hataya denk geldim 4bölüm tren tamiratı için bir ustayı buluyoruz sonrasında alt yazı kitleniyor. Hep aynı cümleyi gösteriyor. Yabancılarda aynı sorunu yaşamış. Çözüm bulamadım. Bu sorunla başka karşılaşan varmı
    Kresti diyorsun. 3 kere bitirdim hiç öyle bir hata olmadı.

sanırım bölümle ilgili değil. daha eski save dosyalarına döndüğümde de aynı problem devam ediyor.

burdada benzer birr sorundan bahsedilmiş https://www.reddit.com/r/metro/comments/atkqkp/subtitles_stuck_on_screen/
    |
    |
    gokhans19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Windows 10 Pro x64 (1809) , Intel i7 6700K 4.7GHz (Corsair H110) , Gigabyte GA-Z170X-UD5 TH , Vengeance 32GB DDR4 3000MHz , Gigabyte Aorus GTX 1080Ti SLI Xtreme WaterForce , Sound Blaster Z , Samsung 950 Pro NVMe (512GB) , EVGA SuperNOVA 1000W 80 Platinum , AsusRog Swift PG278Q , 3D Vision 2 , Logitech G410, G602, Z906
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 4 saat 26 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    MS store tam saçmalık, Oyunu win10 gömülü Store'den satıyorsun Gamepass, para yada kod girmediğinde oyunu indirme şansı yokken ne demeye oyun dosyaları şifreliyorsun?
    Adam parasını verdiği oyununa kürek mi atacak Kendi oyunu FH4 Ultimate'de Online destekli Plati'de 4-5 dolara satıyorlar. gamepass bitsin ordan alacam
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
  • Yarbay
    10691 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

MS store tam saçmalık, Oyunu win10 gömülü Store'den satıyorsun Gamepass, para yada kod girmediğinde oyunu indirme şansı yokken ne demeye oyun dosyaları şifreliyorsun?
    Adam parasını verdiği oyununa kürek mi atacak Kendi oyunu FH4 Ultimate'de Online destekli Plati'de 4-5 dolara satıyorlar. gamepass bitsin ordan alacam
    kürek atmaktan ziyade oyunlar ekipler tarafından kırılmasın diye sanırım
    |
    |
    bir sorum var oyun bende kesinlikle blurlu yani bulanık sistemim yeterli sırf bu yüzden 50 60gb silip tekrar indirdim yine blurlu bu oyun dx12den 11e çektim yine bulanık ve bu inanılmaz rahatsız ediyor çözümünü bulan yazabilirmi tüm ayarları değiştirdim bulanıklıklığa çözüm bulamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdoacbf -- 15 Haziran 2019; 20:21:4 >

Hocam benim oyunda karakterin elleri yok oldu geri gelmedi :)

Yamadan kaynaklı olabilir mi acaba?
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,376
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.