Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
901
Cevap
64
Favori
105.922
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    346 Mesaj

Size özel mesaj atıyorum oradan yardımcı olayım

Edit: Arkadaşın sorunu çözüldü, sistemindeki bir hatadan dolayı kuramamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 9 Ağustos 2019; 18:56:49 >
    |
    |
    MetinTosun06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Teşekkür için biraz geç kaldım sanırım çünkü bir ay önce oyunu bitirdim.Yamayla ilgili hiçbir sorun yaşamadım belkide karşılaşmadım.Eline sağlık hayla eleştiri olması üzücü ama yapılan gereksiz eleştirileri de pek dikkate almadığınızı varsayıyorum.Saygılar...
    |
    |
    |
    |

Henry Ward Beecher
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Türkçe yamayı kurdum oynamaya başlayacağım. Teşekkür ederim.
    |
    |

Teşekkür ederim, iyi oyunlar:)
    |
    |
    Bahsedilenler: karGa6 , Confidex , adner

• Yüzbaşı
    479 Mesaj
    Keşke ben de bir Mutant kavurması yapabilsem... abi oyun pahalı ve sadece epic'te var başarım olmadığı için oyun oynamak anlamsız gibi geliyor sanki steam alıştırmış bizi bunlara
    |
    |
    ben oyunu malum ortamlardan edindim. yalnız yamayı yükleyince oyun rusça oldu:) sorun nerede acaba

"İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik geçici Mustafa Kemal… İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni yaşam ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim girişimlerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur."
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Selam, yamayı kurmadan önce oyunu hiç açmış mıydınız? İngilizce miydi?

Bilgisayarıma girin, üstteki adres çubuğuna şunu yapıştırın ve enterlayın. (Hiçbir şeyi değiştirmeden.)

C:\Users\%username%\Saved Games\metro exodus\292733975847239680

Orada bulunan user.cfg dosyasını not defteriyle açın.

"lang_text ru" yazan yeri "lang_text us" diye değiştirin ve kaydedin.

Bir sorun olursa bana bildirin yardımcı olayım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 12 Ağustos 2019; 14:14:6 >
    |
    |
    tolgakutukcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    357 Mesaj

Bunu yaptım hala rusçaydı, ardından Metro Exodus/CPY.ini dosyasının içindeki Language=russian'ı Language=english yaptım ve Türkçe oldu:)
    Çok teşekkür ederim tekrardan. Bence konuya ya da web sitenize bağış hesabı ekleyin. Karınca kararınca 3-5 gönderecektim ama bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgakutukcu -- 12 Ağustos 2019; 19:36:39 >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik geçici Mustafa Kemal… İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni yaşam ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim girişimlerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur."
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Est. rica ederim. CPY.ini dosyası hiç aklıma gelmemişti, söylediğiniz iyi oldu. Bir dahaki sefere onu da aklımda bulunduracağım.:)

Düşünmeniz yeter, ben teşekkür ederim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tolgakutukcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    484 Mesaj
    Yamayı kurdum ve bütün save'im uçtu gitti 16 saat boşa gitti...

İlginç. Yamanın kayıt dosyalarına hiçbir müdahalesi bulunmuyor. Başka bir sorun olmuştur. İsterseniz özelden mesaj atın yardımcı olayım. Belki uçup gitmemiştir.

Edit: Arkadaşla özelden görüştük. Bilgisayara format attıktan sonra kayıt dosyalarını kaybetmiş. Steam Clouds'a güvenerek kayıtlı dosyalarınızın yedeğini almamazlık yapmayın.

Yedek almanız gereken klasör; C:\Users\KULLANICI-ADINIZ\Kayıtlı Oyunlar\metro exodus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 18 Ağustos 2019; 23:53:29 >
    |
    |
    _Ritter_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    2 Mesaj
    Sen nasıl bir kralsın...
    |
    |

@Qnoops

Merhaba, oyuna bugün Metro Exodus: The Two Colonels DLC si çıkıyor. Çeviri olacak mı? Olursa kaç gün içerisinde yayınlanabilir? Teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops

AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF GAMING X570-PLUS || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || HP EX900 M.2 250GB NVMe 3D TLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80+ || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Selamlar! Saat 18:00'da yayınlanan The Two Colonels DLC'sinin çevirisini yalnızca 5 saat sonra %100 Türkçeleştirilmiş bir şekilde yayınlıyorum!

Yamayı İndirmek İçin Tıklayın!

@Mett71 Est. Teşekkür ederim:)

@Hawk-Claw İyi oyunlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 21 Ağustos 2019; 19:26:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hawk-Claw , Mett71

• Teğmen
    193 Mesaj
    Senin yamayla ana oyunu bitirdim sildim. Emeğine sağlık yine hızlısın :)
    |
    |

Bağlamak lazım iken anlamadım, anlayamam
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Eline sağlık yine çok hızlısın
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.