Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yine döktürmüşsün be Raven.
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Sadece Türkçe oynamak istiyorsan steam den falan al bence. Onun harici İngilizce oynarım dersen 1 aylık gamepass üyeliği ile PC den oynayabiliyorsun zaten. 1 aylık gamepass ilk üyelik için 1$ / ay
    Son 4 gün kampanya için. Zaten 1 ayda rahat bitirsin oyunu.

Bunun harici genel herkese hitap şeklinde yazıyorum, oyunu korsan oynamayı düşünüyorsanız hiç bulaşmayın. O kadar fazla hata ve performans sorunu var ki.. Oyundan nefret edersiniz. Direk oynanışı etkileyen hatalar mevcut korsan sürümde.

Dipnot olarak da; 1$ 3$ gibi indirimler olmadıkça gerçekten Microsoft Store dan oyun falan almayın. Yüklemesi bela, yükledikten sonra silmesi bela, alt+tab yaparsın safe moda düşer oyun bilmem ne belanın ta kendisi ya. Zorda kalmadıkça gerçekten m.store'dan oyun falan almayın. 50gb oyunu 50mbit internet ile microsoft store'dan 9 saatte iner mi arkadaş. Normal şartlarda 2 saat bilemedin 3 saat sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 30 Haziran 2019; 15:50:1 >

• Çok optimizasyon özürlü bir oyun. 4 Gb GTX 960 model ekran kartında, high ayarlarda gayet akıcı oynatırken bir anda takılmalar başlıyor. Ayarları low a getiriyorsun, yine değişen yok.

Bu arada yama çok iyi. Teşekkürler. Ama oyun çok sıkıntılı.

Ekşide başlığın açılmış ekşi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoroglu -- 1 Temmuz 2019; 23:35:38 >
  • ekoroglu E kullanıcısına yanıt
    960 ile nerde high oynuyon allah aşkına 800x600 falan mı
  • Kardeşim öncelikle eline emeğin sağlık. Sana çok teşekkür ederim. Oyun kanalımda My Memory of Us, Resident Evil 2 ve Metro Exodus oyunlarına yer vereceğimi bilmeni isterim. Şimdi birkaç şeyde söylemeden edemeyeceğim. Sana yazılan yorumları okudum ve birçok kişi de sana destek olmuş. Bazı arkadaşlar da o yama başladı diyor. Sanki sana başlama der gibi. Para ile yama yapan yoktu eskiden. Kendi sitelerini kurarlar ve yamalar yaparak sonrasında bir şirkete iş başvurusuna gittiklerinde iyi bir referans olurdu. Şimdi bakıyorum şu kadar para verirseniz yama yayınlanacak gibi saçma sözler görüyüroum. Mesela FAR CRY 4 yaması. Bitti mi bilmiyorum ona da bakacağım. Sen 1.5 ay içerisinde 3 oyun çevirdin satır olarak bayağı yapar. Ama birçok arkadaş vaatlerinde bile durmamış.

İşini severek yapan ve amacı hizmet olup maddi kar gütmeksizin başarı olan her emekçinin yanında olduğumu bilmeni isterim. Onun dışında vaat ettiği günde tamamlayan ve profesyonel olarak sadece bu işi yapan masraf ve karını koyan arkdaşlara saygı duyuyorum. Ama vaat ettiği günde yapamayan ve yamayı iptal edip mesajlara bile cevap vermeyen insanları da Allaha havale ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fadedninna

960 ile nerde high oynuyon allah aşkına 800x600 falan mı
    Kardeşim gtx 960 ile 1050 arasında pek fark yok. Kaldı ki 980 de 1050 den daha iyidir mesela. Eğer ram sayısı fazla ve işlemcisi iyi ise oynayabilir.
  • Oyunu gamepass ile micrsoft storedan aldım, yamayı kurma imkanı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shapu

Oyunu gamepass ile micrsoft storedan aldım, yamayı kurma imkanı var mı?
    malesef yok
  • Büyük adamsınız valla helal olsun karşılık beklemeden onca emek Teşekkür ediyorum Ekibinize
  • Qnoops ne var n eyok hiç ses çıkmıyor genelde ses çıkmadığında oyun çevirmekle uğraşıyorsun. hangi süprizler bekliyor bizi acaba?
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:28:10 >
  • Param olunca konuya geri dönüş sağlayacağım :D
  • Bu nedir ya, bir yama 9. kez güncellenir mi arkadaş, dalga mı geçiyorsunuz?

Test aşamasını, sadece Menü'ye bakıp, 'Menü Türkçe ise Tamamdır' diyerek mi tamamladınız anlamadım ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaN.

Bu nedir ya, bir yama 9. kez güncellenir mi arkadaş, dalga mı geçiyorsunuz?

Test aşamasını, sadece Menü'ye bakıp, 'Menü Türkçe ise Tamamdır' diyerek mi tamamladınız anlamadım ki.
    10 saniyelik iş ne olacak?

arkadaş yamayı hızlı çıkarttığı için böyle ufak tefek sorunlar olabiliyor. Ayrıca insanların geri dönüşlerini de dikkate alarak bazı düzenlemeler yapıyor. İnsanları görmezden gelse "hiç geri dönüşlere önem verip düzeltmiyorsun ayıp be" derlerdi bide.
  • quote:

boş yapma çevirilerine bak sen.

kaç kişilik ekip yıllar sürüyor yamaları birde konuşuyor burada millete sallıyor önce kendi yamalarına bak.

sallaman da ki amaç sizin çevrilerden birini BEDAVA olarak yayınla'ya bileceği ihtimalinden korkmak olabilir anlıyorum sallayayım da kitle si düşsün yazık size.
  • Yorum yapmadan önce güncellemelerin ne ile ilgili olduğunu bakmadınız herhalde. Bunlar, oynanışı önemli ölçüde etkileyen güncellemeler değil. Çevirmen arkadaş hem hızlı çeviri yapıyor hem ücretsiz çeviri yapıyor hem de yaptığı çevirilere destek vermeye devam ediyor. Bir çevirmenden başka ne istenir ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 21 Temmuz 2019; 13:8:22 >
  • KaN. kullanıcısına yanıt
    Daha güncelleme içeriklerini bile okumadan doğrudan beni ve yamayı kötülemek için yapılmış klasik bir 'taraftar' iletisi. Tam da sahibine yakışır nitelikte. Allah düşmanımın bile...

Yine de ben size, 'gerçekten bu sorundan rahatsız olmuşçasına' yaklaşarak cevabımı vereyim.

Titiz ve seçici bir yapıya sahip olduğum için, en ufak bir noktalama - harf - imla hatası görsem bile düzeltiyorum ve uygun gördüğümde güncelleme çıkarıyorum.
    Çıkardığım güncellemelerin hiçbiri ciddi bir önem arz etmiyor. Oynanışa etkisi olmayan minor değişiklikler diyebiliriz, bunları da çoğu zaman BlackLead'in dediği gibi kullanıcıların geri bildirimleri doğrultusunda yapıyorum.

Ayrıca güncellemelerin bazılarını setup iyileştirmesi için yayınladım. Biliyorsunuz ki herkesin sistemi aynı değil. Her setup programı her bilgisayarda aynı sonucu vermiyor. Ve ben bilgisayardan hiç anlamayan birinin bile tek tıklamayla yamayı korsan - güncellenmiş korsan - Steam - Epic versiyonlarına sorunsuz bir şekilde kurabilmesini sağlamaya çalışıyorum ve yamayı çıkardığım ilk günden beri bunu sağlamış durumdayım.

Size ve ekibinize hiç güncelleme yapılmamış, test süreci 1 ila 2 yıl arasında gidip-gelen hatalarla dolu yamalarınızda başarılar dilerim sayın Animus Projesi Ekibi İçerik Yöneticisi Ümit Dinçer Bey. =)

Yamayı kötülemeye geç kalmışsınız ama sonunda teşrif etmişsiniz, hoşgeldiniz. Biraz geç olmuş gerçi ama bir sonraki yamada elinizi çabuk tutup, daha erken davranırsınız.

EDIT: Ümit Bey, sizleri şu yama başlıklarımda da görmek isterim. Bunlarda da birkaç kez güncelleme yayınlamışım. Olur mu böyle şey ya? Ne demek güncelleme yayınlamak? Dalga mı geçiyorum ben milletle? Bence ben yama yapmayı bırakmalıyım ve cebinize giren paranın azalma riskini ortadan kaldırmalıyım.

https://forum.donanimhaber.com/qnoops-resident-evil-2-biohazard-remake-100-turkce-yama-dlc-ler--137185802

https://forum.donanimhaber.com/qnoops-call-of-cthulhu-100-turkce-yama--135765999

Gerçi sizleri ve sizin gibileri bu başlıklarda göremeyiz. Çünkü müttefikinizin veya sizin, bu oyunlarla bir bağlantısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 21 Temmuz 2019; 13:40:12 >

• KaN. kullanıcısına yanıt
    Sırf yamayı kötülemek için bu yorumu yaptığınız okadar açıkki. Öyle olmasaydı güncelleme notlarını okurdunuz ve değişikliklerin ufak tefek değişiklikler olduğunu görürdünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 21 Temmuz 2019; 13:36:37 >
  • quote:

Az ilerde dur aklinin ermedigi islere karisma:)))))
    Yama adamin degilmi isterse 1000 kere gunceller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.