Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sorum var oyun bende kesinlikle blurlu yani bulanık sistemim yeterli sırf bu yüzden 50 60gb silip tekrar indirdim yine blurlu bu oyun dx12den 11e çektim yine bulanık ve bu inanılmaz rahatsız ediyor çözümünü bulan yazabilirmi tüm ayarları değiştirdim bulanıklıklığa çözüm bulamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdoacbf -- 15 Haziran 2019; 20:21:4 >
  • rdoacbf kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:28:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
    Denedim hocam sonuç aynı. Oyunun sürümünden kaynaklı galiba.
  • @Qnoops Eline Yüreğine zamanına sağlık Çok güzel bi çeviri olmuş , Allah razı olsun.

Darısı yeni oyunlarının çevirisine. Seni takip edeceğimiz bir platform var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert021 -- 16 Haziran 2019; 0:5:17 >
  • Oyuna bu kadar güncelleme gelmedi yama her gün güncelleniyor helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:28:19 >
  • Adam hem çeviri yapmış hem de teknik destek veriyor. Helal olsun valla
  • benim bulanıklık sorununu çözmemede yardımcı oldu diyebilirim teşekkürler Qnoops!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eline saglık hocam sayende düzgün bir şekilde anlayarak türkçe oynuyorum bir ara 1.0.0.2 pacth kurudum oyuna ama türkçe yamayı kurunca oyuna girerken atıyor tekrar 1.0.0.0 pacht e döndüm
  • Valla bu adamın kıymetini bilelim. 1 haftadır ugraştığım sorunu 2 dakika da halletti. Yama sonrası teknik destek veriyo resmen.

Eline sağlık hocam yama da süper olmuş.
  • oyun un senaryosu öyle harikaki, metro serisi zaten tam bir klasik oldu bu oyunla, mass effect ve half life serisi ile senaryo açısından boy ölçüşür seviyede...

Böylesi bir oyunu en ayrıntılığı diyaloğuna kadar çeviren bağımsız ticari beklenti içinde olmayan arkadaşımızı bir keredaha tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 16 Haziran 2019; 19:52:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daho

eline saglık hocam sayende düzgün bir şekilde anlayarak türkçe oynuyorum bir ara 1.0.0.2 pacth kurudum oyuna ama türkçe yamayı kurunca oyuna girerken atıyor tekrar 1.0.0.0 pacht e döndüm
    temiz kurulum yapın önce oyun sonra yama sonrada türkçe yamayı kurun ben o şekilde yaptım oynuyorum sorunsuz
  • Harika bir paylaşım, teşekkürler :)
  • Merhabalar Microsoft Store'daki versiyona yükleme şansımız hiç yok mu ? Crack'li versiyonu indirdiğimde ciddi fps farkı oluyor aynı görüntü ayarlarını yapmama rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypo9

Merhabalar Microsoft Store'daki versiyona yükleme şansımız hiç yok mu ? Crack'li versiyonu indirdiğimde ciddi fps farkı oluyor aynı görüntü ayarlarını yapmama rağmen.
    yok maalesef hocam.

fark nasıl oluyor ki aynı sürüm crack yaptınız mı son sürüm yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yok maalesef hocam.

fark nasıl oluyor ki aynı sürüm crack yaptınız mı son sürüm yani?

Alıntıları Göster
    son çıkan güncellemeler korsanda olmadığı için fark oradan geliyor.
  • Son güncel versiyonu eski yüklediğimiz sürümün üzerine kursak olur mu ? Ya da eski sürümü kaldırdıktan sonra mı kurmamız gerekli..Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

temiz kurulum yapın önce oyun sonra yama sonrada türkçe yamayı kurun ben o şekilde yaptım oynuyorum sorunsuz

Alıntıları Göster
    dedigini yaptım teşekkür ederim oldu hocam yanlız caspian bölümünde su ve petrol almak için damir ile gittigimiz bölümde oyundan kaynaklı damir tünele gireken takılıyor böylece tünele girmek için damir yardımcı olamıyor ve oarada kalıyoruz 1.0.0.2 ile de o bag düzeltilmemiş :( araştırdım birçok aynı olayı yaşayan var damir caspian bug diye araştırırsanız görürsünüz :) Bu arada yama çok iyi tekrar teşekkür ederim eline saglık üstadım

• daho kullanıcısına yanıt
    bişey değil kardeşim ama o bölümde ben yaşamadım dediğin sorunu
  • bu adama helal olsun gayet işini iyi yapıyor
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.