Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
900
Cevap
64
Favori
105.547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    190 Mesaj
    @Qnoops hocam oyunu bir türlü acamadım. Siyah ekran geliyor. Sürücüden mi ki dedim gittim eski sürücüleri tek tek denedim açılmadı. Steam'den dosya doğrulama yaptım 3 GB dosya indirdi ama yine açılmadı. Qredits adlı dosyanın adını credits olarak değiştirdim ama hala açılmıyor. Ne yapacağım oyun açılmıyor. Siyah ekran geliyor. Sistemin yetersiz diyenler olacaktır. Ben bu oyunu daha önceden oynayıp bitirmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir666333 -- 13 Haziran 2019; 22:13:8 >
    |
    |
    |
    |

@kadir666333 İsterseniz AnyDesk ile bağlanıp bir bakayım?

@leagle95 Rica ederim, iyi oyunlar
    |
    |
    Bahsedilenler: kadir666333 , leagle95

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz
  • Teğmen
    190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

@kadir666333 İsterseniz AnyDesk ile bağlanıp bir bakayım?

@leagle95 Rica ederim, iyi oyunlar
    O programı indiriyorum bir bakın.
    |
    |
    |
    |

Türkçe yamayla oynayabileceğimiz sorunsuz sürüm hangisi? Cpy sürümünü denedim Qnoops yazısı çıkıyor, sonra oyundan atıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops

Windows Store hariç hepsinde çalışıyor, bana AnyDesk yollayın yardımcı olayım

@sihirbazzz06 İyi oyunlar, teşekkürler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 14 Haziran 2019; 12:54:46 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Faramir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör sihirbazzz06

• Binbaşı
    1067 Mesaj

Oyunu tekrar kurup sana pmden mesaj atarım.
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesajı yolladım, bekliyorum.

Edit: Anydesk ile sorunu halletti. Gerçekten çok yardımsever bir kardeşimiz. Kendisine buradan da tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 14 Haziran 2019; 13:59:13 >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sorunu yaşayan biri olursa kayıt dosyalarının bulunduğu yerdeki "C:\Users\KULLANICIADINIZ\Saved Games\metro exodus\292733975847239680" user.cfg adlı dosyayı silip, oyunu tekrar açsın. (Kayıtlı oyununuz kaybolmayacaktır.)

@Faramir - rica ederim, iyi oyunlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 14 Haziran 2019; 14:7:2 >
    |
    |
    Faramir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    235 Mesaj

Hocam benim oyunda karakterin elleri yok oldu geri gelmedi :)

Yamadan kaynaklı olabilir mi acaba?
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops

Oyun dosyalarının olduğu yerde bulunan QnoopsYedekSilmeyin isimli klasörün içindekileri kopyalayıp, oyun dosyalarının bulunduğu yere yapıştırın, oyun yamasız haline dönecektir. Bir de öyle deneyin, sonucu bana bildirin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 14 Haziran 2019; 15:13:3 >
    |
    |
    görkemöztürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    275 Mesaj

Ah bu Windows yok mu bütün klasörleri salt okunur yapıyor. 3. parti yazılımları bu olay tamamen engelliyor. Yönetici olarak çalıştırsanız bile.
    |
    |
    BlackBeasT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Ah bu Windows yok mu bütün klasörleri salt okunur yapıyor. 3. parti yazılımları bu olay tamamen engelliyor. Yönetici olarak çalıştırsanız bile.
    Linux olsa her şey bir sudo ya bakmıştı
    |
    |
    Yama harika teşekkürler ancak oyunun kendinde olan bir hataya denk geldim 4bölüm tren tamiratı için bir ustayı buluyoruz sonrasında alt yazı kitleniyor. Hep aynı cümleyi gösteriyor. Yabancılarda aynı sorunu yaşamış. Çözüm bulamadım. Bu sorunla başka karşılaşan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3028 Mesaj
    Blackbox sürümü var bende bu yama ile sorunsuz oynadım bitirdim oyunu yani oynayamayan arkadaşlar Blackbox sürümünü indirebilir, yama %100 sağlıklı sorunsuz çalışıyor..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

Yama harika teşekkürler ancak oyunun kendinde olan bir hataya denk geldim 4bölüm tren tamiratı için bir ustayı buluyoruz sonrasında alt yazı kitleniyor. Hep aynı cümleyi gösteriyor. Yabancılarda aynı sorunu yaşamış. Çözüm bulamadım. Bu sorunla başka karşılaşan varmı
    Kresti diyorsun. 3 kere bitirdim hiç öyle bir hata olmadı.

sanırım bölümle ilgili değil. daha eski save dosyalarına döndüğümde de aynı problem devam ediyor.

burdada benzer birr sorundan bahsedilmiş https://www.reddit.com/r/metro/comments/atkqkp/subtitles_stuck_on_screen/
    |
    |
    gokhans19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Windows 10 Pro x64 (1809) , Intel i7 6700K 4.7GHz (Corsair H110) , Gigabyte GA-Z170X-UD5 TH , Vengeance 32GB DDR4 3000MHz , Gigabyte Aorus GTX 1080Ti SLI Xtreme WaterForce , Sound Blaster Z , Samsung 950 Pro NVMe (512GB) , EVGA SuperNOVA 1000W 80 Platinum , AsusRog Swift PG278Q , 3D Vision 2 , Logitech G410, G602, Z906
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 9 saat 24 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    MS store tam saçmalık, Oyunu win10 gömülü Store'den satıyorsun Gamepass, para yada kod girmediğinde oyunu indirme şansı yokken ne demeye oyun dosyaları şifreliyorsun?
    Adam parasını verdiği oyununa kürek mi atacak Kendi oyunu FH4 Ultimate'de Online destekli Plati'de 4-5 dolara satıyorlar. gamepass bitsin ordan alacam
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
  • Yarbay
    10692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

MS store tam saçmalık, Oyunu win10 gömülü Store'den satıyorsun Gamepass, para yada kod girmediğinde oyunu indirme şansı yokken ne demeye oyun dosyaları şifreliyorsun?
    Adam parasını verdiği oyununa kürek mi atacak Kendi oyunu FH4 Ultimate'de Online destekli Plati'de 4-5 dolara satıyorlar. gamepass bitsin ordan alacam
    kürek atmaktan ziyade oyunlar ekipler tarafından kırılmasın diye sanırım
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
SEO
haberler
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.