Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • windows store a geldi game pass ile 6 TL oyun. burada yama çalışır mı arkadaşlar ?
  • aschil kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:26:12 >
  • MUHTEŞEM BİR ESER !!!
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    mesajınıza güvenerekten indirmeye alıyorum, teşekkürler.
  • Oyunu şimdi bitirdim. Böyle güzel bir oyun böyle güzel bir yamayla oynanırmıştı hakikaten. Çok teşekkürler. İngilizce bilmeyenlere büyük yardım ettin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bende biraz önce önce kötü sonla bitirdim.Emeğine sağlık çok güzel olmuş yama.Oyunda aynı şekilde =)
  • Hocam emeğine sağlık çok başarılı bir çalışma olmuş. Oyun da muazzamdı çeviri ile birlikte bir solukta bitti oyun. Tadi damağımızda kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WindowsApps klasörünün izinleri tam bir karın ağrısı olduğundan yamayı yüklemeyi başaramadım. Klasik çözümler işe yaramadı, yok mu Windows Mağazası sürümüne şu yamayı uygulamayı başarabilen biri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

WindowsApps klasörünün izinleri tam bir karın ağrısı olduğundan yamayı yüklemeyi başaramadım. Klasik çözümler işe yaramadı, yok mu Windows Mağazası sürümüne şu yamayı uygulamayı başarabilen biri?
    değişen dosyaları ancak kopyala yapıştır şeklinde mümkün gibi.onlarıda bilmek lazım.
  • WindowsApps'teki diğer klasörlerde sorun yok ama oyunun klasöründe hiçbir değişiklik yapamıyorum. Denuvo koruması yüzünden sanırım. Kopyalama, yapıştırma, dosya adı değiştirme vb. hiçbir şey yapılamıyor.
  • deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:26:8 >
  • Oyunu 1.0.0.2 sürümüne güncelleyince türkçe yama kalkıyor,ingilizce oluyor.Yardım edebilir misiniz?
  • deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt
    Denuvodan dolayı değil Windows'tan dolayı..
  • retr0_ kullanıcısına yanıt
    Diğer oyun klasörlerinde koruma yokken sadece Metro klasöründe koruma olması garip. Sağolsunlar, nükleer başlık kodlarını saklar gibi şifrelemişler, klasöre txt dosyası bile atmaya izin vermiyor. Neyse, sildim şimdi Vampyr'i indiriyorum. Sorun çözülene kadar onu oynar bitiririm, sorun devam ederse de yapacak bir şey yok.

Edit: Vampyr de dosya korumalı çıktı. Allah cezasını versin bunların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepthroattoyouall -- 10 Haziran 2019; 15:30:48 >
  • Hocam Dying Light 2 için yapımcıyla iletişime geçsenize, belki geri dönüş yaparlar. Steam de ingilizce hariç herhangi bir dil eklenmemiş henüz, bir umut.
  • 6 TLye Gamepass Ultimate ile Metro exodosu indirdikte Unuttuk onu Windows oyun yada uygulamaların olduğu adresi kullanıcının erişmesine izin vermiyor
    Büyük olasykla TR yamayı gömemiyeceğiz
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:26:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanecer

Oyunu 1.0.0.2 sürümüne güncelleyince türkçe yama kalkıyor,ingilizce oluyor.Yardım edebilir misiniz?
    1.0.0.2 güncellemesini kurduktan sonra tekrar Türkçe yama kurun sorunsuz çalışması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

TakeOwnership ile WindowsApps Klasöründe Metro Exodos dosyalarına erişim sağladım

şuan downaload oluyor "47gb/ 54gb" bitsin sonuçu yazarım...
    | Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil |

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.