Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
901
Cevap
64
Favori
105.920
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | DLC Çevirisi Yayınlandı | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | Çeviri : Qnoops |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2278 Mesaj
    Ellerine sağlık. Kendisine çıkacak olan bir oyun için ricada bulundum, inceleyecek el atarsa efsane olacak. Mesajla sormayın kesinlikle söylemem paralı yama satanlar yine çıldıracak :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

@nuhsaydam Maalesef optimizasyon sorunu var biraz, DX11'i falan dener misiniz?

@Mr.Legend Çok iyi oldu bu teşekkür ettim=D

@Ravenholm Evet haklısınız dosyaların içine bir şey koyulup koyulmaması tamamen scene gruplarının insafına kalmış, umarım yakın zamanda elde edip oynarsınız ve beğenirsiniz=D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Ravenholm , Mr.Legend , nuhsaydam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ero abacıı

Eline saglik kardesim.hic beklemedigimiz bir anda yine yaptin sürprizini herkezi sevindirdin guzel bir bayram hediyesi oldu.laf atanlara hic aldiris etme guzel kardesim,
    Cogu kisi rant saglamis bu isten.translate yama yapilsin deriz ortaligi inletirler hayir diyerek.gonullu yama yapan arkadaslar cikar.yine bidir bidir konusurlar. DILIN KEMIGI YOK KONUSURLAR.:))
    R.e2 yide senin yamanla oynamak nasip olmusti cok basarili bir yamaydi.metroyuda allah razi olsun senin yamanla oynuyorum.bitmek uzere oyun.cok cok basarili bir calisma olmus.calismalarinin devamini merakla bekliyorum.29 gunde bu calismayi bitirmekte cok cok buyuk bir basari.
    Nice gruplar yada bagis adi altinda ucretli yamalar var .7.8 ay hatta ac odsyn dusunursek totalde 2 yilda cikacak sanirim.
    Senin gibi kahramanlara ihtiyacimiz var:)))
    Allah yuzunu guldursun.

|
    |

Çok teşekkür ederim, var olun:)

|
    |
    ero abacıı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

@nuhsaydam Maalesef optimizasyon sorunu var biraz, DX11'i falan dener misiniz?

@Mr.Legend Çok iyi oldu bu teşekkür ettim=D

@Ravenholm Evet haklısınız dosyaların içine bir şey koyulup koyulmaması tamamen scene gruplarının insafına kalmış, umarım yakın zamanda elde edip oynarsınız ve beğenirsiniz=D
    Dediğim hatayı bulabildiniz mi

Henüz PC'de değilim, geçince ilk işim ona bakmak olacak:D

|
    |
    Mr.Legend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bktbkt

Oyunun ortalarına geldim çöl bölümüne, metro serisini çok seven bayılan bir adam olarak exodus'u öyle çok beğendim ki verdiğim para kuruşu kuruşuna helal olsun Anna ile olan aşkımızı öyle güzel betimlemişler ki hayran kalmamak elde değil hikayenin gidişatı görevler atmosfer özellikle ilk iki oyundan kat kat güzel. Eğer eliniz de sağlam bir sistem varsa müthiş bir görsel şölen sunuyor size . Qnoops dostum sağolsun Türkçe oynamak muhteşem bir şey öyle güzel diyaloglar dönüyor ki çaresizlik hayatta kalma arayışı susuzluk gelecek kaygısı anna'nın size duyduğu özlem korku aşk .. tek eleştirtigim nokta karakter konuşmuyor abi deli oluyorum buna böyle bir kararı kim almış gidip tebrik edicem! Oynayın oynattirin dram ağırlıklı olmuş daha çok ..
    Aynen o artyomun sessizliğine bende kızıyorum. Kadınla kızın trende kalması için millerı ikna et diyorlar sonra biz konuşmadığımız için yanımızdaki karakterler şöyle yapalım böyle yapalım diye millerı ikna ediyorlar. Diğer karakterlerde millerı ikna ettiğim için seviniyorlar. Lan ben ağzımı bile açamadımki herşeyi yanımdaki figüranlar halletti

• Onbaşı
    21 Mesaj
    Kardeş kral adamsın eline emeğine sağlık.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Aynen o artyomun sessizliğine bende kızıyorum. Kadınla kızın trende kalması için millerı ikna et diyorlar sonra biz konuşmadığımız için yanımızdaki karakterler şöyle yapalım böyle yapalım diye millerı ikna ediyorlar. Diğer karakterlerde millerı ikna ettiğim için seviniyorlar. Lan ben ağzımı bile açamadımki herşeyi yanımdaki figüranlar halletti

Alıntıları Göster
    Hele bir yerde mahsur kalıyor artyom cevap ver orda mısın hey artyom ses ver diyorlar ya ben kendimi yırtıyorum herif de çıt yok &#128513; 5 saniye sonra tamam iyisin kapıyı açıyorum bekle diyor karısı &#128516; böyle bir olaya niye giderler anlamam

|
    |
    Bahsedilenler: gokhans19

• Teğmen
    127 Mesaj

Şu çevirinin güzelliği pürüzsüz olması büyük adamsın benim güzel kardeşim zevkle oynuyoruz

|
    |
    Bahsedilenler: Qnoops

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reklam80 -- 7 Haziran 2019; 0:9:16 >

@reklam80 Hangi videoyla çözdünüz?

@Bktbkt Teşekkür ederim, beğenmenize çok sevindim:)

@Mr.Legend Şu muydu? =D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 7 Haziran 2019; 0:49:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Mr.Legend , reklam80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Bktbkt

• Yarbay
    5063 Mesaj

Sanırım bu değildi . Neyse ki elin boş dönmedik ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Evet iyi denk geldi ama onu da bulsaydım iyiydi, neyse sağlık olsun=D
    |
    |
    Mr.Legend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6246 Mesaj

ilk günkü yama kurulu, son gelen 1.3 yamanızı direk üstüne kurulum mu yapacağım? Çakışma olur diye korkuyorum size bir sorayım
    |
    |

Evet direkt kurabilirsiniz, başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok
    |
    |
    Frobisher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6246 Mesaj

teşekkür ederim, emeğinize elinize sağlık tekrardan
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2. haritada ki Anna nın öldürdüğü keskin nişancının olduğu yerdeki kasette de altyazı çıkmıyor çok önemli bir şey değil sanırım ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Zangetsu -- 7 Haziran 2019; 2:58:1 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    504 Mesaj

update ,crack, yama, sonra yazdığım dosyalar bu kadar.
    |
    |
    ismailytk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.