Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:19:55 >
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Ben o kadar aramama rağmen 1 sitede bulabildim kurabildiğin çalışan update nın lınkını bana atma şansın varmıdır? Artyom u yarı yolda bırakmayalım :=)
  • Yama steam orijnal oyunla uyumlu mu?
  • Uyumludur.
    Kardeşim istersen başa yaz şu şekilde açabildim.
    oyunu 1.0.0.2 updatesını yaptıktan sonra crack varsa yapın orjınalse devam edın. sonrasında 1.3 yamayı kurdum. kurulum bittikten sonra update dosyasının ıcındeki patch_01.vfx, patch_01_shared.vfx, patch_01.vfs1 dosyalarını tekrar kopyaladım ve çalıştı.
    Bu Bilgiyide başka yerde bulamazsınız :)
    Herkese bol Türkçeli oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FEARTR -- 6 Haziran 2019; 16:18:34 >
  • FEARTR kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:19:50 >
  • Evet oyun içi dil (zaten) ayarlı ;
    Text Language = ENGLİSH
    Voice Lamguage= ENGLİSH

Dosyalarda değişiklik yaptıktan sonra yamayı tekrar kurdunuz mu? = Bunu denemedim bir deneyeyim...
    dostum senin dediğini biliyorum. Bu dediğim gibi yaparsanız hem 1.0.0.2 yi kullanıyor olacaksınız hemde yayınlamış olduğun turkce dil paketini ve herhangi bir bozuklukta olmayacaktır.
    yazdığım dosyaları eksik atarsanız evet dediğin gibi oyunun goruntusu bozuluyor.
    Teşekkür ederim. Henüz yamayı kurup oynamadım ama şimdi den ellerinize sağlık. Bayram bitsin kurup hemen deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEARTR

dostum senin dediğini biliyorum. Bu dediğim gibi yaparsanız hem 1.0.0.2 yi kullanıyor olacaksınız hemde yayınlamış olduğun turkce dil paketini ve herhangi bir bozuklukta olmayacaktır.
    yazdığım dosyaları eksik atarsanız evet dediğin gibi oyunun goruntusu bozuluyor.
    FEATRT yamanın içindekileri exe dosyası hariç atın dedin...
    Peki yamanın crack dosyaları var onları (exe yi atmadığımız için) kullanmıyacağız o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailytk -- 6 Haziran 2019; 18:33:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam buradaki kaseti dinleyince herhangi bir altyazı çıkmıyor. Guil i kurtardıktan sonra arşivleri bulmaya gittiğimiz yerde.
    | Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Zangetsu -- 6 Haziran 2019; 18:55:1 >
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:19:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Son bölümdeki radyolarda da altyazı yok bu arada. Ama ben sorun yapmadım. Oyunu da bitirdim, tebrikler @Qnoops
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:19:38 >
  • quote:

Rica ederim, asıl ben teşekkür ederim kaliteli çeviri için.

Bu son bölümdeki radyoların olmaması eksiklik. Onu düzeltirsin çok da sorun değil bence oynayanlar için.

Bir de aklımda kalan ufak bir sorun Yamantau da araca ilk defa binerken hatırlıyorum. Bir kelime yanlış yazılmış, anlamı bozuyor. Ama cümlenin gelişinden demek istediği şeyi anlamıştım. Bir kontrol etmen iyi olur.

Detay vereyim. Zipline ile 2. kattan aracın olduğu bölüme iniyoruz. Tam aracı açarken insansı canavarlar saldırıyor. Tam o sırada damir geliyor. Damir ile olan diyalogta bu hata
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:19:33 >
  • öncelikle emeğin için teşekkür ederim gerçekten çok başarılı olmuş ben ilk 1.1 Yamayı indirip kurmuştum sorunsuz bi şekilde çalışıyordu ama oyun içinde bazen donmalar oluyordu, biraz araştırdıkdan sonra 1.0.0.3 güncelleme yükleyince düzeliyor diyolarmış ama 1.0.0.2 yi bulabildim indirip kurulum yaptırığımda Türkçe yama olmadı oyunu silip temiz kurulum yaptım şuan sizin paylaşmış olduğunuz 1.3 Türkçe yamayı kurdum gayet sorunsuz çalışıyor ama oyun içinde her ne kadar akıcı oynasamda anlık donmalar oluyor sorunu çözemedim bu konuda yardımcı olabilirmisiz? tekrardan teşekkür ederim ben çok beğendim yamayı emeğe saygı
  • quote:

Direk detay verdim size ya . Animasyondan sonraki ilk konuşmalar . Video atayım hatta size. Dakika 12:50 den sonrası

Klavye hatası var ya. Bir kelime yanlış yazılmış

• @Qnoops hocam valla hiç yoktan şu oyunu aldıracaksın masraf yaptıracaksın o olacak :)
    The Elder Scrolls Online için yeni harita paketi "Elsweyr" çıktı bekliyor ah Bethesda ah ne bu acelen daha "Summerset" duruyor kenarda, yine az önce gördüm AC: Odyssey yeni E3 Uplay indirimlerinde (309 TL'den) 130 TL'ye kadar düşmüş (hesabınıza tanımlı 100 uPlay puanıyla %20 ek indirim de yapılabiliyor) fakat Türkçe yama durumu insanı kuşkulandırıyor işte Animus Projesi ekibince (Ekim 2018'de başlandı) çevirisi ne alemde ne oldu ne olacak ne zaman bitecek belli değil hiç güven vermiyor doğrusu. Neyse yani demem o ki senin bu Türkçe yama gerçekten çarşıyı(hesabı kitabı planları cüzdanlarımızı) fena karıştırdı söyleyeyim Metro Exodus'a da para ayırmak şart oldu.

Hazır lafını etmişken AC: Odyssey Türkçe yama son durum raporu budur:
    02.06.2019
    OST: Çevrilen Kelime Sayısı / Toplam Kelime Sayısı 189806 / 215.731
    İlerleme Yüzdesi %86
    SUB: Çevrilen Kelime Sayısı / Toplam Kelime Sayısı 0 / 384.013 (Tam burasını bir açıklasalar da rahatlasak)

İşte bir kaç hafta önce Epic Game Store'da Metro Exodus fiyatı (309 TL'den) 170 TL olmuştu öbür yanda official Türkçe destekli satılan Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human ve The Sinking City oyunları yüzünden aklıma gelmedi unuttum, zaten Metro Exodus'a bir Türkçe yamanın çıkacağı da belli değildi ayrıca Mart 2020'ye Steam'de satılacak Başarımlar(Arch.) olayı var hani beklerim diye kafaya koymuştum. Ah be @Qnoops şimdi burada Türkçe yaması varken nasıl da insanın canı Metro Exodus çekiyor bir bilsen, valla bu yama ile bizleri hiç beklenmedik anda kalbimizden vurdun çok fena ters köşe yaptın alacağın olsun :)

Şimdi burada çok bilmişlik taslamaya kalkıp bana torrent morrent korsan önerenler çıkabilir de yani zamanında biz de çok bulaştık -millet oralara daha yeni yürürken biz dönüş yapmıştık bile diyeyim anlayın- o tarafları iyi biliriz ama şu an hiç işim olmaz, sağı solu belli olmayan orası burası kurcalanmış onun bunun ne idüğü belirsiz oyun dosyasına 40-50 GB download olmaz be değmez yani hiç uğraşamam. Oyunun üzerinden 5-6 ay 1-2 yıl geçsin hiç sorun değil büyük sale indirim dönemlerini beklemekten hiç gocunmam doğrusu 'bekleyen/sabreden derviş muradına erermiş'; Far Cry 5, Watch Dogs 2, FC: New Dawn, Wildlands, Division, AC: Origins, Hitman 2, Shadow of the Tomb Raider, Deus Ex 4: Mankind Divided ve TES: Online gibi belli başlı 60-70 $ Dolar'dan satılan büyük yapımları hep 100TL'nin altında fiyatlarla -Steam, Uplay, Origins ve belli key sitelerinden- bulmuştum.

• Oyunun ortalarına geldim çöl bölümüne, metro serisini çok seven bayılan bir adam olarak exodus'u öyle çok beğendim ki verdiğim para kuruşu kuruşuna helal olsun Anna ile olan aşkımızı öyle güzel betimlemişler ki hayran kalmamak elde değil hikayenin gidişatı görevler atmosfer özellikle ilk iki oyundan kat kat güzel. Eğer eliniz de sağlam bir sistem varsa müthiş bir görsel şölen sunuyor size . Qnoops dostum sağolsun Türkçe oynamak muhteşem bir şey öyle güzel diyaloglar dönüyor ki çaresizlik hayatta kalma arayışı susuzluk gelecek kaygısı anna'nın size duyduğu özlem korku aşk .. tek eleştirtigim nokta karakter konuşmuyor abi deli oluyorum buna böyle bir kararı kim almış gidip tebrik edicem! Oynayın oynattirin dram ağırlıklı olmuş daha çok ..

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.