Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok güçlü yeni bir sistem topluyorum,bu oyundan bahseden arkadaşlar oldu üstüne gitmedim türkçe olunca oynamak farz oldu.

bu tarz emek veren insanların sayısı azaldı,emeklerin için teşekkürler,hakkını helal et,bu vesile ile iyi bayramlar dilerim.

hayatta fark yaratan insanlar önemlidir sende önemli bir insansın @Qnoops...
  • Oyunda ikinci bölüme geçtim ve çevirinin oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

Yalnız bir sorum var. Neden Idiot un adını Fool diye çevirdin . Sonuçta adamın ismi o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alpay K. A kullanıcısına yanıt
    *Tropico 6'ya eleştiriler çeviri kalitesi üzerindendi (ki onda da iyiye gidiş olunca eleştiriler kesildi) Qnoops'a yapılan eleştirilerse "bu oyun zaten çevriliyordu muhtemelen 1 aya da çıkacaktı" ya da "başka oyun çevirsen olmaz mıydı" türünden eleştiriler. Anlayacağın iki çeviriye yapılan eleştiriler birbirinden tamamen farklı.

*Tropico 6'daki o eleştirilere "b.k atmayın, çok biliyorsanız siz yapın" diyerek hakaretler savuran bir çevirmenin adamları yarı yolda bırakıp kaçtığını söylememe gerek yok herhalde (tabi başından bir kaza falan geçmediyse).

Bir tarafı savunurken karşı tarafa, karşıt görüşte olanlara böyle hakaretler etmeye devam ederseniz Qnoops'tan başka oyun çevirecek kime kalmayacak. Bunu yapmayın.
  • LGP970OB kullanıcısına yanıt
    Doğru düzgün oynamak için en az gtx 1080 lazım . Yoksa gtx 1050 ti ile anca 1080p low-medyum arası oynarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 4 Haziran 2019; 17:24:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Doğru düzgün oynamak için en az gtx 1080 lazım . Yoksa gtx 1050 ti ile anca 1080p low-medyum arası oynarsın
    1050 ekran kartı olduğunu nereden çıkardın kardeş,mesajda öyle bir şey yok,yanlışlık olmuş sanırım.
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:20:29 >
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Hayır hayır cümle içinde geçen bir metin değil. Ekipte bir adam var, adamın ismi Idiot. Idiot konuşurken hep adı Fool diye geçiyor. Örnek

Fool : Merhaba, benim adım Idiot.
    Artyom : Tanıştığımıza memnun oldum

. Bunun gibi. Bence bastard ı piç diye çevirmen de yerinde olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:20:25 >
    Olur tamamdır.

Bir şeyi merak ediyorum. Oyunda geçen cümlelerin içinde Fool olan yerleri komple Idiot a mı çevireceksiniz yoksa sabitlerin tutulduğu bir dosya daha var mı

Kolay gelsin. Benim gözüme başka bir hata çarpmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:20:18 >
    Teşekkürler. South parktan sonraki ikinci çevirini kullanıyorum bu arada.

Ellerine sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Hala eski 1.3 sürümü var. Düzelttiğinin linki varmı?
  • Dostum yama için teşekkürler. Ellerine sağlık.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:20:14 >
    kardeşim sürprizlerin varmı yada devam edecekmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

CPU sürü mm. 1.2 yaması kuramadım

Düz metin olarak oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:20:9 >
  • Uzun Aradan Sonra böyle Soluksuz , Hikaye, Oyun ,Senaryo , Grafik KISACA METRO Exodus , Piyasaya DAMGASİNİ Vurmuş

Ve tabiki cevirilerin Katkisi COK BÜYÜK . Böylesi Efsane Serinin TÜRKÇESİ olmamasi utanc verici Olurdu. COK TEŞEKKÜR EDERİZ..

Merakimi Mazur Görün ? zannediyorum. Metro Exodus'n 2.Serisi CIKACAK ARKADAŞLAR )) (3.seri gibi Görünsede , OYUN PİYASASİNDAN hemen cekilecegini sanmiyorum , Malum yeryüzünde Hala Canavarlar Var Bir seri Böyle bitemez.)
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    kardeş nedeni muhtemelen oyunindirvip den indirdin hatta kesin ordan indirdin çünkü tek orda var yabancı kaynak dışında. kardeş şimdi admin updatin crakini vermeyi unutmuş ve şimdi bakarsan vermiş update + crack+ türkçe yama diye sırasıyla yaparsan sıkıntı çıkmaz
  • xX3BXx X kullanıcısına yanıt
    kardeş nedeni muhtemelen oyunindirvip den indirdin hatta kesin ordan indirdin çünkü tek orda var yabancı kaynak dışında. kardeş şimdi admin updatin crakini vermeyi unutmuş ve şimdi bakarsan vermiş update + crack+ türkçe yama diye sırasıyla yaparsan sıkıntı çıkmaz
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.